Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Wyszukiwanie serwisów
Sortuj po:
Nazwa firmy
Najwyżej oceniane
SERWIS SPRZĘTU AGD SPRZEDAŻ CZĘŚCI J ...
23-200 Kraśnik, Strażacka 7
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
1

Czy wiesz że... Maszyna do szycia do sprzęt używany w szwalniach, ale także stosowany do użytku domowego. W maszynę do szycia wyposażona jest nie jedna pani domu. Bez względu na sposób eksploatacji maszyny do szycia, to skomplikowane urządzenie którego naprawa wymaga dużej wiedzy technicznej i doświadczenia. Profesjonalne serwisy naprawiające maszyny do szycia zarejestrowane są na portalu serwisko.pl Za naszym pośrednictwem można dotrzeć do punktów napraw maszyn do szycia na terenie całej Polski.
Serwis pogwarancyjny jest naprawą popsutego urządzenia po okresie, na jaki produkt miał gwarancję. Naprawy pogwarancyjne sprzętu charakteryzują się przede wszystkim odpłatnym dla posiadacza przeprowadzeniem reperacji. Większość serwisów wykonujących naprawy gwarancyjne, świadczy także usługi w kwestii naprawy pogwarancyjnej sprzętu. Usuwanie awarii urządzenia po wygaśnięciu gwarancji producenta, można wykonać w każdym punkcie naprawy danego sprzętu.Ogromną bazę serwisów świadczących naprawy pogwarancyjne sprzętu AGD, RTV, komputerów, urządzeń warsztatowych, narzędzi do ogrodu, sprzętu audio, video oraz narzędzi elektrycznych, znajdziesz na portalu serwisko.pl, będącym nie tylko wyszukiwarką punktów napraw, ale platformą umożliwiającą zgłaszanie naprawy popsutego sprzętu bez konieczności wychodzenia z domu.
Kraśnik miasto w woj. lubelskim, powiat kraśnicki. Kraśnik leży na Wyżynie Lubelskiej. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie lubelskim. W Kraśniku znajduje się siedziba gminy. Według danych z 30 czerwca 2004 w Kraśniku mieszkało 36 256 osób.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl