Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

ELKON

Adres: 

75-137 Koszalin

Szczecińska 38 D

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Nasza firma zatrudnia w dziale serwisowym, kadrę o wysokich kwalifikacjach techniczno-informatycznych,  które są nieustannie podnoszone poprzez  systematyczny udział w szkoleniach, sympozjach, konferencjach, warsztatach technicznych. Posiadamy profesjonalnie wyposażony  blok  serwisowy, dokumentacje techniczne oraz bogaty w części i materiały eksploatacyjne magazyn.

 

Zapewnimy szybkie wsparcie techniczne,  precyzyjne dostosowanie czasu reakcji do potrzeb Klienta. W newraligcznych sytuacjach dostarczymy na czas naprawy urządzenie zastępcze. Wykorzystujemy i dostarczamy wyłącznie oryginalne części - tak więc jakość jest zawsze gwarantowana.

 

Proponujemy CKO - pełną obsłukę serwisową i płatność za stronę. Klient decydując się na takie rozwiązanie serwisowe, jest odciążony od obowiązku pamiętania o przeglądach, wymianie materiałów eksploatacyjnych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania urządzenia. CKO daje możliwość łatwego budżetowania i realizacji budżetu oraz zapwenia ciągłość pracy z najwyższą jakością sprzętu.

 

Stała obsługa ponad 4 000 urządzeń, a tym samym częste zakupy materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych pozwalają na konkurencyjne ceny. Wpis w kartę urządzenia i etykieta pozostawiona przez serwis na urządzeniu będzie rezultatem skutecznej naprawy i pozostawionej czystości, a wartość dodana podkreśleniem najwyższej jakości.

 

Oferujemy opiekę serwisową:

- kserokopiarek,

- drukarek laserowych i igłowych,

- urządzeń wielofunkcyjnych,

- faksów,

- komputerów,

- systemów operacyjnych,

- laminatorów,

- niszczarek,

- skanerów,

- rzutników

 

Serwisowane marki:
Toshiba, Gestetner, Ricoh, SHARP, Samsung, Kyocera Mita, HP, OKI, Konica Minolta, Panasonic, Rex Rotary, Nashuatec, Lanier, Infotec, Canon, Duplo, Riso, Epson, Lexmark, Oce, Utax

 

PUH ELKON jest firmą doradczo-wdrożeniową, działającą na terenie Pomorza Środkowego od czerwca 1991 roku.

Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i serwisowaniu urządzeń biurowych. Jesteśmy firmą o sprawdzonej skuteczności obsługi i naprawy sprzętu wykorzystywanego w nowoczesnym biurze.

Potencjał osobowy jak i techniczny zapewnia w pełni profesjonalną i szybką obsługę przy zakupach jak i serwisie. Dynamiczny rozwój firmy zapewnia młoda, ekspansywna oraz posiadająca wysokie kwalifikacje kadra. Każdego roku zajmujemy czołowe miejsca w sprzedaży urządzeń biurowych GESTETNER. Jest dla nas bardzo istotne, żeby użytkownicy oferowanych przez nas produktów byli z nich zadowoleni. Dlatego jednym z naszych największych założeń jest mieć stały kontakt z klientami.

Firma zajmuje się:
zarządzaniem przepływem i przetwarzaniem dokumentów
projektowaniem, wdrażaniem i optymalizacją systemów drukujących, kopiujących
kompleksowymi rozwiązaniami GESTETNER
analizą kosztów eksploatacji urządzeń biurowych
profesjonalną obsługą serwisową GESTETNER, PANASONIC, MINOLTA, TOSHIBA


 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Kserokopiarki Koszalin ], [ Pogwarancyjna naprawa Niszczarki Koszalin ], [ Gwarancyjna naprawa Kserokopiarki Koszalin ],

Serwis pogwarancyjny Koszalin
ELKON

Serwis gwarancyjny Koszalin
ELKON

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Kserokopiarki :
-

Brother


-

Canon


-

Develop


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Nashuatec


-

Oki


-

Panasonic


-

Ricoh


-

Sharp


-

Toshiba


-

Utax


-

Xerox


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: regeneracja tonerówNiszczarki :
-

Fellowes


-

HSM


-

Kobra


-

Rexel


-

StanShred


-

Tarnator


-

WallnerKserokopiarki :
-

Konica Minolta


-

Nashuatec


-

Panasonic


-

Ricoh


-

ToshibaSerwis naprawa kserokopiarek Koszalin :


Naprawa gdy: kopiarka jest włączona lecz nie działa, nie kopiuje po włączeniu przycisku, wydruk jest zabrudzony, kopia jest zbyt jasna lub ma czarne linie, niska jakość kopii, nie można wykonać kopii nawet po usunięciu zablokowanego papieru, toner jest nadmiernie zużywany. Usługi: montaż, instalacja i konfiguracja, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego, Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprawdzanie kodów serwisowych. Czyszczenie optyki modułu skanera. Naprawa i wymiana zespołu bębna, developera, zespołu utrwalania, podajnika papieru.


Serwis naprawa niszczarek Koszalin :


Naprawa lub wymiana : głowicy tnącej i obudowy oraz zespołu tnącego, zasilacza, kół zębatych, noży tnących. Konserwacja i ustawianie kół zębatych i noży tnących.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl