Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

P.P.H.U. RODAR Robert Krawczyk

Adres: 

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Boya-Żeleńskiego 1D

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu wizerunek naszej firmy który, mamy nadzieję, skłoni Państwa do poświęcenia uwagi nam i naszej ofercie.

Z niekłamanym podziwem obserwujemy rozwój już istniejących i nowo powstałych przedsiębiorstw na rynku lokalnym i krajowym. Nasza firma sekunduje takim właśnie inicjatywom gospodarczym, gdzie w parze z ekspansywnością i energią, idzie najwyższa jakość usług i profesjonalna obsługa klienta.

Kim jesteśmy? Czym się zajmujemy?

Od ponad 16 lat firma PPHU RODAR rozwija się dynamicznie w oparciu o następujące piony:

» KASY, DRUKARKI FISKALNE - sprzedaż, montaż, serwis
» TELEFONIA KOMÓRKOWA I STACJONARNA
» KOMPUTEROWO - KASOWE SYSTEMY SPRZEDAŻY » KOMPUTEROWO - SERWIS OPROGRAMOWANIA
» WAGI, CZYTNIKI KODÓW KRESKOWYCH
» KOLEKTORY DANYCH, SPRAWDZARKI CEN
» OPROGRAMOWANIE DLA FIRM I UŻYTKOWNIKÓW PRYWATNYCH
» URZĄDZENIA DO SORTOWANIA I LICZENIA BANKNOTÓW, BILONU ORAZ TESTERY BANKNOTÓW
» URZĄDZENIA DO TAKSÓWEK
» CYFROWA TELEWIZJA NAZIEMNA - DEKODERY DVB-T
» PODPIS ELEKTRONICZNY FIRMY ENIGMA
» MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE I AKCESORIA

 

Od niedawna nasza firma poszerzyła swoją działalność o sprzedaż oprogramowania użytkowego
dla firm jak i osób fizycznych. Nowa działalność obejmuje również usługi serwisowe oprogramowania komputerowego, tworzenie witryn internetowych czy pozycjonowanie www dla wybranych fraz. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.  Zapoznaj się z naszą ofertą !

Nasza działalność, związana ze sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń fiskalnych, zaczęła się od gruntownego przygotowania w sensie technicznym, merytorycznym i formalnoprawnym.
W miarę upływu czasu nawiązaliśmy współpracę z najważniejszymi firmami w Polsce, zajmującymi się dystrybucją i serwisem urządzeń fiskalnych. Dzisiaj jesteśmy ich autoryzowanymi przedstawicielami, posiadamy autoryzowany, profesjonalny serwis.
Od samego początku postawiliśmy na doskonałą jakość sprzedawanych urządzeń i materiałów eksploatacyjnych oraz na najwyższy poziom obsługi klienta.

Swoim zaufaniem obdarzyły nas firmy takie, jak: EXBUD KIELCE (obecnie SKANSKA), BURGER KING Kielce, PACK-PLAST Warszawa, KOMFORT Szczecin, BRABORK Warszawa, P.P.K.S., REMA 1000, BUDMAT POŁUDNIE, JADAR, HILTI, MHSI,  sieci sklepów : ŻABKA, MERKURY, LEWIATAN, a także Poczta Polska oraz urzędy powiatowe miast i gmin.
Nie oznacza to jednak, że z naszych usług korzystają tylko duże i powszechnie znane firmy. Nasze urządzenia pracują z powodzeniem również w małych firmach, których nie sposób tu wymienić.
W swoim dorobku mamy ponad 2000 wdrożeń. Działamy na rozległym terenie płd.-wsch. Polski.
Oprócz szczególnie bogatej oferty urządzeń fiskalnych, dostosowanej do wymagań KLIENTA-PODATNIKA pod względem marki, modelu, ceny i warunków eksploatacji, proponujemy również liczarki banknotów, bilonu oraz testery marki Glover.
Nasza firma zajmuje się również prowadzeniem szkoleń w zakresie obsługi kas fiskalnych. Od ponad
10 lat ściśle współpracujemy z  wiodącymi ośrodkami szkoleniowymi w województwach: świętokrzyskim, lubelskim i podkarpackim. Szkolenia prowadzimy na najpopularniejszych i najlepiej sprzedawanych obecnie na rynku modelach kas fiskalnych takich jak: ELZAB, NOVITUS, POSNET oraz innych producentów.
Cieszymy się dużym zaufaniem naszych współpracowników, którzy zawsze mogą liczyć na naszą uczciwość, profesjonalizm, dyspozycyjność, komunikatywność i wiarygodność.

DLA NASZEJ FIRMY SUKCES I ZADOWOLENIE KLIENTA OPARTE NA WYKORZYSTANIU NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII JEST CELEM NADRZĘDNYM. Dlatego oferta naszych usług jest bardzo elastyczna.


Mamy pewność, że jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Pa
ństwa oczekiwania.
Fachowość to nasz niepodważalny atut.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Kasy,wagi,drukarki fiskalne Ostrowiec Świętokrzyski ], [ Gwarancyjna naprawa Kasy,wagi,drukarki fiskalne Ostrowiec Świętokrzyski ],

Serwis pogwarancyjny Ostrowiec Świętokrzyski
P.P.H.U. RODAR Robert Krawczyk

Serwis gwarancyjny Ostrowiec Świętokrzyski
P.P.H.U. RODAR Robert Krawczyk

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Kasy,wagi,drukarki fiskalne :
-

Elzab


-

Farex


-

Novitus


-

PosnetKasy,wagi,drukarki fiskalne :
-

Elzab


-

Farex


-

Novitus


-

PosnetSerwis naprawa kasy, wagi, drukarek fiskalnych Ostrowiec Świętokrzyski :


Instalacja, programowanie, szkolenie, uruchomienie modułu fiskalnego fiskalizacja, legalizacja, okresowy przeglądy techniczny i odczyt kasy, wagi, drukarki fiskalnej. Wymiana pamięci fiskalnej po zapełnieniu. Wytarowanie, wypoziomowanie, wzorcowanie, sprawdzenie czułości i dokładności, kalibracja wagi fiskalnej.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl