Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Nie poleca: 100% osób
Firma: 

reGENERACJA

Adres: 

10-504 Olsztyn

Kościuszki 22/15

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Witam Państwa.
Firma nasza rozpoczęła działalność w zakresie gwarancyjnego serwisowania telefonów komórkowych na terenie Olsztyna w 2010 roku. Początek oparliśmy na wnikliwym badaniu rynku aby ocenić potrzeby klientów oraz oferty i możliwości firm będących głównymi centrami serwisowymi w Polsce.
Po długiej i dogłębnej analizie za właściwego partnera uznaliśmy Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. prowadzące działalność w 3 obszarach:
 
• świadczenie usług serwisowych telefonów i modemów
• sprzedaż produktów i usług telekomunikacyjnych
• sprzedaż usług telewizji "n"
 
Działalność serwisową CCS rozpoczęło w 1995 roku w odpowiedzi na potrzeby związane z dynamicznym rozwojem analogowej sieci komórkowej NMT w Polsce. W czerwcu 2000 roku pod nazwą Cyfrowe Centrum Serwisowe zostali pierwszym autoryzowanym serwisem na polskim rynku.
 
Dzięki wysokiemu poziomowi świadczonych usług serwisowych, CCS stało się Partnerem dla wiodących Producentów sprzętu telekomunikacyjnego. Obecnie naprawiamy urządzenia pracujące w sieciach wszystkich polskich operatorów.
 
Usługi serwisowe CCS realizuje w oparciu o autoryzacje następujących Producentów:
 


W 2004 roku, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów CCS rozpoczęło działalność dystrybucyjna. Ścisła współpraca z wiodącymi Producentami urządzeń telekomunikacyjnych pozwoliła na stworzenie bogatej i konkurencyjnej oferty zarówno w zakresie sprzedaży produktów jak i usług
 
 W 2010 roku otworzyliśmy w Olsztynie Autoryzowany Punkt Serwisowy reGENERACJA gdzie na miejscu naprawiamy telefony marki SAMSUNG , który w oparciu o wieloletnie doświadczenie pracowników zdobył zaufanie u Klientów będących końcowym użytkownikiem urządzeń przez nas serwisowanych. Również cieszymy się ze współpracy z salonami i przedstawicielami oferującymi produkty i usługi marek ORANGE, ERA , PLUS, PLAY.
reGENERACJA jest także partnerem w dziedzinie serwisu telefonów komórkowych dla sklepów wiodących w Polsce marek zajmujących się dystrybucją sprzętu elektronicznego takich jak: MEDIA MARKT, AVANS, NEONET.
 Przyjmujemy telefony gwarancyjne i pogwarancyjne praktycznie wszystkich najpopularniejszysz marek aby nasz Klient nie musiał szukać punktów serwisowych pozostałych marek telefonów i urządzeń nieserwisowanych przez CCS,tj. takich marek jak SONY ERICSSON, NOKIA, LG, itp., my to zrobimy za niego i zajmiemy się profesjonalnie obsługą urządzenia pozostawionego w naszym punkcie lub przekazanego dla naszego przedstawiciela Zdaj się na reGENERACJE ,na doświadczenie i odpowiednio przeszkolonych pracowników.
 Cały czas dbamy o to aby się rozwijać i o to aby nasi Klienci byli sprawnie i w miarę możliwości jak najszybciej obsłużeni bo zdajemy sobie sprawę z tego, że w obecnych czasach i przy obecnym tempie życia , natłoku codziennych spraw telefon stał się niezbędnym narzędziem do codziennej egzystencji ułatwiającym załatwianie wielu spraw, pozyskiwanie wielu informacji, ułatwia życie a niekiedy nawet ratuje życie nasze lub kogoś komu jesteśmy w stanie dzięki tolefoni komórkowej wezwać pomoc z praktycznie każdego miejsca w którym się akurat znajdziemy.
 Dbając o otaczające nas środowisko staramy się aby zużyty sprzęt nie trafiał na wysypisko, gdzie już jest i tak zbyt wiele nieprzetworzonych śmieci, lecz do firm zajmujących się odzyskiwaniem z nich części nadających się do dalszego użytku i utylizacją zużytego sprzętu. Starając się być odpowiedzialnymi za środowisko segregujemy makulaturę a opakowania kartonowe i folie staramy się w pełni wykorzystywać do zabezpieczania przesyłek.
 Autoryzowany Punkt Serwisowy reGENERACJA zajmuje się także naprawą pogwarancyjną telefonów wszystkich popularnych marek telefonów komórkowych takich jak SAMSUNG, SONY ERICSSON, NOKIA, LG, ALCATEL, IPHONE, HTC, MOTOROLA, SIEMENS itp.
 Prowadzimy sprzedaż telefonów i akcesori wielu wiodących producentów.
 Naprawiamy również komputery, pomagamy w ich modernizacji i odzyskiwaniu utraconych danych.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Olsztyn ], [ Pogwarancyjna naprawa Smartfony Olsztyn ], [ Pogwarancyjna naprawa Telefony komórkowe Olsztyn ], [ Gwarancyjna naprawa Telefony komórkowe Olsztyn ],

Serwis pogwarancyjny Olsztyn
reGENERACJA

Serwis gwarancyjny Olsztyn
reGENERACJA

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Laptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Apple


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychSmartfony :
-

Apple


-

Blackberry


-

HTC


-

Huawei


-

LG


-

Motorola


-

myPhone


-

Nokia


-

Samsung


-

Sony


-

ZTE


-

Inne / PozostałeTelefony komórkowe :
-

Alcatel


-

Apple


-

Blackberry


-

HTC


-

LG


-

Motorola


-

Nokia


-

Samsung


-

Siemens


-

Sony Ericsson


-

Inne / PozostałeTelefony komórkowe :
-

Alcatel


-

Samsung


-

Inne / PozostałeSerwis naprawa laptopów, netbooków Olsztyn :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.


Serwis naprawa smartfonów Olsztyn :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby. Problemy: Zdejmowanie blokad - simlocka, aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku, odblokowanie kodu telefonu, soft modding.


Serwis naprawa telefonów komórkowych Olsztyn :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby, klawiatury. Problemy: Zdejmowanie blokad - simlocka, aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku, odblokowanie kodu telefonu, soft modding.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl