Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 100% osób
Firma: 

Doliński Watch Service S.C.

Adres: 

50-137 Wrocław

pl. Uniwersytecki 15B

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Doliński Watch Service S.C.

Historia firmy sięga 1973 roku, kiedy to Bronisław Doliński po powrocie z pierwszego szkolenia polskich zegarmistrzów w Szwajcarii otworzył profesjonalny serwis zegarków pod szyldem firmy „Jubiler”, specjalizujący się w obsłudze czasomierzy wiodących marek szwajcarskich. Zatrudniając najlepszych fachowców szybko zyskał zaufanie najbardziej wymagających klientów.

Kolejne kursy i szkolenia pozwalały mu na nieustanne podnoszenie kwalifikacji, co zaowocowało wysoką pozycją wśród najlepszych zegarmistrzów w Polsce oraz sporym gronem stałych klientów. W roku 1985 dołączył do niego jego najstarszy syn – Mariusz Doliński. Od tej pory razem zdobywali wiedzę i doświadczenie na szkoleniach organizowanych w Szwajcarii. Po roku 1989 wspólnie stworzyli firmę „Serwis Omega – Tissot”, gdzie oprócz profesjonalnego serwisu, można było nabyć szwajcarskie zegarki najwyższej jakości przy fachowej pomocy i doradztwie prawdziwych zegarmistrzów. Sprzedaż zegarków szwajcarskich powoli rozwinęła się do tego stopnia, że Bronisław Doliński wraz ze swoimi synami połączył salonik ze szwajcarskimi zegarkami i profesjonalny zakład zegarmistrzowski pod nazwą

Doliński Watch Service”. Zadowolenie klientów zapewniają najwyższej klasy produkty szwajcarskich firm zegarkowych oraz wynikająca z dziesięcioleci doświadczenia jakość obsługi. Od tej pory zegarmistrz Wrocław kojarzy się zarówno z profesjonalnym serwisem, jak i fachowym sklepem z zegarkami. Kolejnym krokiem był sklep z zegarkami on-line pod adresem www.dolinski.pl, który pozwolił rozszerzyć ofertę saloniku oraz zaprezentować całe kolekcje firm zegarkowych. Obecnie pracuje trzech braci Dolińskich, kontynuujących dobre rzemiosło swojego ojca Bronisława Dolińskiego. Dodatkowo zatrudnieni są dwaj zegarmistrze i jedna osoba do obsługi informatycznej.

Wysokie kwalifikacje, poparte kursami zegarmistrzowskimi w fabrykach RONDAETA, a ostatnio w fabryce Omega pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Bardzo duże doświadczenie pozwala na serwisowanie praktycznie każdego zegarka. Zakład wyposażony jest w nowoczesne urządzenia serwisowewymagane przy współczesnych zegarkach. Diagnostyczne aparaty Witschikomory ciśnieniowe do sprawdzania szczelności Witschi, sprzęt czyszczącyElma. Stosujemy również mikroskop do oliwienia najmniejszych elementów np. wychwyt Co-axial Omega.

Zakład wyposażony jest w nowoczesne urządzenia serwisowe wymagane przy współczesnych zegarkach. Diagnostyczne aparaty Witschi, komory ciśnieniowe do sprawdzania szczelności Witschi, sprzęt czyszczący Elma. Stosowany jest również stereomikroskop do oliwienia najmniejszych elementów np.: wychwyt Co-axial Omega.

Wszystkie części, narzędzia i podzespoły potrzebne do napraw sprowadzane są bezpośrednio ze Szwajcarii.

Firma przyjmuje zlecenia również spoza Wrocławia. Po naprawie zegarek odsyłany jest pod wskazany adres, ubezpieczoną przesyłką kurierską. Duży nacisk kładziony jest na obsługę i jakość wykonywanych usług. Wszystkie naprawy gruntowne otrzymują gwarancję na okres 12 miesięcy.

Salon obsługuje klientów również w językach angielskim i niemieckim.

 

Usługi zegarmistrzowskie
Naprawa zegarka drogą wysyłkową

Istnieje możliwość przysłania do nas zegarka do diagnostyki w celach zbadania, usunięcia usterki. Koszt diagnostyki wynosi 50 zł, jeśli Klient nie zdecyduje się na naprawę. W przypadku gdy Klient podejmie decyzję o dokonaniu naprawy, nie ponosi przy tym kosztów związanych z diagnostyką zegarka (płaci jedynie za naprawę bez diagnostyki). W obu przypadkach koszt odesłania zegarka wynosi 25 zł. Wysyłki realizujemy wyłącznie kurierem UPS. W cenie wysyłki uwzględnione są koszty pakowania, prawidłowego zabezpieczenia towaru oraz transportu do drzwi Klienta). Nie przyjmujemy falsyfikatów, podróbek. Naprawiamy wyłącznie oryginalne zegarki.
Naprawa zegarków, naprawa gruntowna

Serwis zegarków szwajcarskich
● kompletny demontaż mechanizmu, wskazówek, tarczy
● demagnetyzacja poszczególnych elementów zegarka
● naprawa lub wymiana zużytych lub uszkodzonych części
● konserwacja i czyszczenie części mechanizmu
● konserwacja/wymiana uszczelek
● montaż i oliwienie poszczególnych elementów mechanizmu
● sprawdzenie wychwytu i regulacja dokładności chodu
● wymiana baterii w przypadku zegarków kwarcowych
● sprawdzenie poszczególnych funkcji zegarka
● montaż tarczy i wskazówek
● demontaż elementów koperty i bransolety
● oczyszczenie i kontrola elementów koperty i bransolety
● montaż całego zegarka
● test szczelności
● końcowy test dokładności chodu i rezerwy chodu
● końcowy test poszczególnych funkcji zegarka
● gwarancja na okres 12 miesięcy
Czas trwania naprawy to 1 tydzień. (Termin naprawy uzależniony jest od dostępności części, może być wydłużony). Cena kompletnego przeglądu/naprawy gruntownej jest ustalana indywidualnie z klientem ze względu na dużą różnorodność zegarków i cen części do nich. Na wykonywane naprawy i wymienione części udzielana jest 12 miesięczna gwarancja. W przypadku wystąpienia w okresie gwarancji usterki objętej gwarancją, zostanie ona nieodpłatnie usunięta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku naturalnego zużycia, zdarzeń losowych lub niewłaściwego użytkowania zegarka. Gwarancja jest nieważna w przypadku napraw lub jakichkolwiek ingerencji osób nieuprawnionych do serwisowania zegarków.

Naprawa zewnętrzna/odświeżanie zegarków stalowych, stalowo-złotych, złotych, tytanowych

● naprawa lub wymiana uszkodzonych elementów koperty i bransolety (części zamienne liczone są oddzielnie).
● polerowanie i/lub matowanie elementów koperty i bransolety zgodnie z wyglądem oryginalnym zegarka
● czyszczenie zewnętrznych części zegarka (koperta, bransoleta) w ultradźwiękach.
Czas trwania naprawy: od 1 do 3 dni.
Cena naprawy zewnętrznej/odświeżania zegarka jest ustalana indywidualnie z klientem ze względu na dużą różnorodność zegarków i cen części do nich. Na cenę usługi ma wpływ kształt i ilość elementów skomplikowanych zegarka i ilość, głębokich rys, wad.
Grawerowanie napisów okolicznościowych na zegarku

● cena grawerki to 2 zł od znaku (nie licząc spacji)
● przy zakupie zegarka u nas w sklepie lub za pośrednictwem strony internetowej dolinski.pl, grawerowanie gratis.
Wymiana baterii

● wymiana baterii obejmuje także kontrolę parametrów mechanizmu oraz kontrolę wodoszczelności.
● przy wymianie baterii zapisujemy datę dokonywanej wymiany.
● na wykonywane naprawy i wymienione części udzielana jest 12 miesięczna gwarancja. W przypadku wystąpienia w okresie gwarancji usterki objętej gwarancją, zostanie ona nieodpłatnie usunięta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku naturalnego zużycia, zdarzeń losowych lub niewłaściwego użytkowania zegarka. Gwarancja jest nieważna w przypadku napraw lub jakichkolwiek ingerencji osób nieuprawnionych do serwisowania zegarków.
● cena wymiany baterii jest ustalana indywidualnie z klientem ze względu na dużą różnorodność zegarków i mechanizmów.
● nie sprzedajemy samych baterii bez założenia w zegarku.
● nie sprzedajemy baterii do zabawek, breloczków, kluczy, pilotów itp.
Renowacja starych zabytkowych zegarków

● chromowanie starych, mosiężnych kopert zegarków. Dzięki takiemu zabiegowi zegarek odzyskuje połysk i wygląda jak nowy.
● odnawianie, malowanie cyferblatu. Z tarczy zostaje usunięta stara, zniszczona farba, następnie jest malowana ręcznie wedle oryginału lub życzenia klienta np. zamiast nazwy, loga zegarka można umieścić własne imię.
● naprawa, konserwacja mechanizmu (patrz punkt 1.)
● czas trwania naprawy: od 6 do 8 tygodni.
● na wykonywane naprawy i wymienione części udzielana jest 12 miesięczna gwarancja. W przypadku wystąpienia w okresie gwarancji usterki objętej gwarancją, zostanie ona nieodpłatnie usunięta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku naturalnego zużycia, zdarzeń losowych lub niewłaściwego użytkowania zegarka. Gwarancja jest nieważna w przypadku napraw lub jakichkolwiek ingerencji osób nieuprawnionych do serwisowania zegarków.
Naprawa współczesnych zegarków

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem, naprawą szwajcarskich, japońskich i innych zegarków. Posiadamy bogaty asortyment oryginalnych części do zegarków szwajcarskich począwszy od pasków, bransolet kończąc na najmniejszych częściach mechanizmu. Nasi zegarmistrze są bezustannie szkoleni w szwajcarskich firmach zegarkowych co potwierdzone jest licznymi certyfikatami.

Naprawiamy zegarki następujących marek: Adriatica, Atlantic, Grovana, Calvin Klein, Emporio Armani, Tissot, Mido, Certina, Citizen, Doxa, Delbana, Frederique Constant, Longines, Maurice Lacroix, Oris, Revue Thommen, Rado, Porsche Design, Omega, Eterna, IWC i wiele innych. Kładziemy wysoki nacisk na dokładność, staranność wykonywanych usług i zadowolenie klienta. Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać przybliżone informację na temat zakresu, ceny, terminu wykonania usług, prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Abyśmy mogli szybko i precyzyjnie udzielić informacji w zapytaniu prosimy podać markę, nr z dekla lub nr referencyjny zegarka (o ile jest to możliwe) oraz pytanie na jakie chcieliby Państwo otrzymać odpowiedź. Jeżeli nie są państwo w stanie podać nr z dekla lub nr referencyjnego zegarka, prosimy o wysłanie zdjęcia czasomierza na adres mailowy service@dolinski.pl

Aby wysłać do nas zapytanie na temat związany z Twoim zegarkiem, uzupełnij wymagane pola formularza.

Poprawne wypełnienie wszystkich pól pozwoli nam na skierowanie sprawy do właściwego specjalisty, dzięki czemu szybciej otrzymasz odpowiedź.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Zegarki Wrocław ], [ Gwarancyjna naprawa Zegarki Wrocław ],

Serwis pogwarancyjny Wrocław
Doliński Watch Service S.C.

Serwis gwarancyjny Wrocław
Doliński Watch Service S.C.

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Zegarki :
-

Adriatica


-

Atlantic


-

Bulova


-

Casio


-

Certina


-

Citizen


-

Delbana


-

Diesel


-

Doxa


-

Edox


-

Enicar


-

Epos


-

Esprit


-

Eterna


-

Festina


-

Fortis


-

Fossil


-

Grovana


-

Guess


-

Lacoste


-

Lecoultre


-

Longines


-

Lorus


-

Movado


-

Nautica


-

Omega


-

Pierre Ricaud


-

Police


-

Rado


-

Roamer


-

Seiko


-

Skagen


-

Swatch


-

Timemaster


-

Timex


-

Tissot


-

Tommy Hilfiger


-

Vostok


-

Zenith


-

Zodiac


-

Inne / PozostałeZegarki :
-

Certina


-

Doxa


-

Epos


-

Eterna


-

Grovana


-

Longines


-

Omega


-

Rado


-

Tissot


-

Inne / PozostałeSerwis naprawa zegarków Wrocław :


Naprawa, serwis i wymiana: szkła, tubusu, koronki, przycisków, uszczelek, szkieł mineralnych i szkieł szafirowych, osi, wałków, sprężyn, zębatek, łożysk. Montaż paska lub bransolety, klejenie elementów tarczy, obsadzanie wskazówki, naprawa mechanizmu zegarka, regulacja chodu, polerowanie koperty i bransolety, dopasowanie wałka i koronki, wymian baterii. Czyszczenie i smarowanie oraz regulacja, kontrola wodoszczelności, renowacja starych zegarków.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl