Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

FH Mega-Hz

Adres: 

40-094 Katowice

Słowackiego 39

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

       „Mega Hz” jest firmą działającą na rynku RTV z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Nasz sklep niezmiennie od 1990 roku, mieści się w centrum  Katowic przy ulicy  Słowackiego 39.   Nabyte  w tym czasie doświadczenie, poparte ilością zadowolonych klientów, pozwoliło nam na wyselekcjonowanie z olbrzymiej ilości różnorakiej klasy sprzętu, urządzeń najciekawszych po wieloma względami.

       W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo systemy stereo uznanych producentów m.in. : Cambridge Audio, Creek, Denon, Naim, NAD. Stale oferujemy również wysokiej klasy systemy „audiofilskie”. Marki takie jak Accuphase, Audio Research, czy Mark Levinson od lat mają swoich wielbicieli, nowych zdobywają natomiast Ayon czy Ayre. Równie ważnym elementem zestawu są kolumny głośnikowe. Mamy największą ofertę kolumn głośnikowych w regionie więc ich wybór nie powinien być trudny. Prezentujemy zarówno marki europejskie m.in.: Audio Physic, Dali, Epos, Focal; te zza wielkiej wody: JBL, Wilson Audio jak i wybitne produkty z Dalekiego Wschodu np.: Usher. Pełny wykaz oferowanych przez nasz sklep firm znajdziecie Państwo na głównej stronie naszego sklepu w zakładce „wszyscy producenci”.

       W ofercie znajdują się również wielokanałowe zestawy kina domowego, systemy projekcji obrazu oraz urządzenia typu „multiroom”. Zajmujemy się również nagłaśnianiem obiektów typu restauracje, sklepy i obiekty sportowe. Oferujemy pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji – od projektu po ostateczną instalację i szkolenie.

     Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, umożliwiamy w naszym pokoju odsłuchowym porównanie interesującego Was sprzętu, sprawdzenie jego brzmienia i funkcjonalności. Mając jednak świadomość że najważniejsze jest sprawdzenie systemu we własnym domu, jego prezentacji możemy także dokonać u Państwa co zapewni możliwość pełnej oceny i gwarantuje odpowiedni wybór. Prezentacja taka jest dokonywana w przypadku zainteresowania określonymi systemami i nie jest obciążona dodatkowymi opłatami. Dla ostatecznej konfiguracji oferujemy także możliwość, wypożyczenia okablowania zarówno do podłączenia głośników jak i interkonektów.

      Zatrudniamy sprzedawców z wieloletnim doświadczeniem w branży. Możecie Państwo zdać się na ich wiedzę. Prosimy o kontakt bezpośredni w siedzibie naszego sklepu, telefoniczny lub w formie elektronicznej przez e'mail lub komunikator.

      Kupując sprzęt w naszym sklepie,  możecie Państwo być  pewni jego pochodzenia. Wszystkie urządzenia  w naszej ofercie pochodzą wyłącznie od oficjalnych polskich dystrybutorów i są objęte gwarancją obowiązującą na terenie całego kraju.

       Dbając o Państwa wygodę, sprzęt jest dostarczany pod wskazany adres przez renomowaną firmę kurierską. Jeśli zachodzi taka konieczność możemy również dostarczyć sprzęt osobiście, zainstalować go i skonfigurować.    Płatność za dokonane zakupy,  przyjmujemy  zarówno w formie gotówkowej jak i  bezgotówkowej poprzez karty płatnicze lub przelewy bankowe. Oferujemy również sprzedaż towaru za pośrednictwem korzystnych systemów ratalnych.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Aparaty fotograficzne Katowice ], [ Pogwarancyjna naprawa Kina domowe Katowice ], [ Pogwarancyjna naprawa Sprzęt audio Katowice ], [ Gwarancyjna naprawa Sprzęt audio Katowice ],

Serwis pogwarancyjny Katowice
FH Mega-Hz

Serwis gwarancyjny Katowice
FH Mega-Hz

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Aparaty fotograficzne :
-

Canon


-

Casio


-

HP


-

Nikon


-

Olympus


-

Panasonic


-

Samsung


-

SonyKina domowe :
-

Denon


-

Harman Kardon


-

Marantz


-

Onkyo


-

PioneerSprzęt audio :
-

Arcam


-

Audiolab


-

Cambridge Audio


-

Denon


-

Harman Kardon


-

Marantz


-

Nad


-

Onkyo


-

Pioneer


-

Rotel


-

Sony


-

Technics


-

YamahaSprzęt audio :
-

DenonSerwis naprawa aparatów fotograficznych Katowice :


Czyszczenie matrycy, lustra, matówek w aparacie. Naprawa i wymiana wyświetlacza LCD, pierścieni, mechanizmu ustawiania ostrości, mechanizmu zoom w obiektywie, modułu zasilania, autofokusa, spustu migawki, lampy błyskowej, uszkodzonego gniazda pamięci, płyt głównych, nie działających przycisków i przełączników funkcji w aparacie. Naprawa obiektywu po upadku, zanieczyszczeniu. Naprawa błędów zoom error , focus error, turn of the camera wyświetlanych w aparacie fotograficznym. Wymiana elementów BGA, SMD. Obawy: obiektyw nie wysuwa się, Aparat nie włącza się, Aparat robi czarne zdjęcia, są widoczne smugi, Aparat robi nieostre zdjęcia, nie działa zoom.


Serwis naprawa kina domowego Katowice :


Naprawa, serwis i wymiana: zasilacza, wzmacniacza mocy, przedwzmacniacza i układów kontrolnych, zwrotnicy, końcówki mocy, pokręteł, układów zasilania, wyświetlaczy LCD, bezpiecznika, rezystora, tranzystora, lampy, potencjometru. Urządzenia: amplituner, wzmacniacz mocy, kolumny, głośniki, DVD, Blu-Ray. Problemy: nie włącza się, nie gra jedna kolumna, trzaski lub cicho gra.


Serwis naprawa sprzętu audio Katowice :


Naprawa, serwis i wymiana: zasilacza, wzmacniacza mocy, przedwzmacniacza i układów kontrolnych, zwrotnicy, końcówki mocy, pokręteł, układów zasilania, wyświetlaczy LCD, bezpiecznika, rezystora, tranzystora, lampy, potencjometru. Urządzenia: amplituner, wzmacniacz mocy(tranzystorowych, hybrydowych, lampowych, gitarowych, scenicznych, klubowych), kolumny, głośniki, radio, magnetofonów szpulowych, mikserów, mikrofonów, kontrolery, DVD i CD-playery, gitary i instrumenty elektroniczne, kina domowe, wieże, tunery. Problemy: nie włącza się, nie gra jedna kolumna, trzaski lub cicho gra.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl