Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

NETCOM Serwis

Adres: 

70-241 Szczecin

Mikołaja Kopernika 5

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

NETCOM Serwis powstał w 2000 r. Od początku zajmujemy sie serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym urządzeń telekomunikacyjnych takich firm jak Nokia, Panasonic, Siemens. Jako Autoryzowany Punkt Sprzedaży i Serwisu Nokia Care prowadzimy sprzedaż telefonów i oryginalnych akcesoriów Nokia. Służymy pomocą w konfiguracji telefonów.

 

NETCOM Serwis
Autoryzowany punkt sprzedaży i serwisu Nokia
- profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie
NETCOM Serwis
Autoryzowany serwis Nokia, Microsoft, Panasonic, Siemens, Gigaset oferuje profesjonalne wsparcie techniczne w zakresie sprzedaży i naprawy telefonów i innych urządzeń telekomunikacyjnych. Zespół naszej firmy tworzą profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem zawodowym, posiadający specjalistyczne wykształcenie techniczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Klientom korzystającym z naszego serwisu usługi na najwyższym poziomie jakości.

Firma NETCOM Serwis działa na rynku usług telekomunikacyjnych od 1999 roku. Specjalizujemy się w naprawach i konserwacji biurowych urządzeń telekomunikacyjnych, od samego początku działalności kierując się filozofią nieustannego doskonalenia oferowanych usług i rozwiązań oraz budowania trwałych relacji biznesowych opartych na rzetelności i zaufaniu. Profesjonalna obsługa Klientów zaowocowała doskonałą renomą naszej firmy, popartą posiadaniem wymaganych świadectw certyfikacji producentów lub oferowanych przez nas rozwiązań. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku, od samego początku aspirując do pozycji lidera innowacji i jakości w branży telekomunikacji i telefonii komórkowej nie tylko na terenie województwa zachodniopomorskiego. Z naszych usług korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i biznesowi z terenu całego kraju. Starając się o zapewnienie naszym Klientom obsługi na najwyższym poziomie, ciągle podnosimy standard i zakres naszej oferty. Już w pierwszym roku działalności uzyskaliśmy Autoryzację na gwarancyjną oraz pogwarancyjną obsługę telefonów i faksów marek Panasonic i Siemens.

W 2001 roku, doceniając nasze doświadczenie i profesjonalizm, budująca na terenie naszego kraju sieć serwisową firma Nokia zaproponowała nam otwarcie Autoryzowanego Punktu Serwisowego. Dzięki temu mogliśmy stworzyć pierwszy serwis Nokii w Szczecinie oferujący usługi w zakresie profesjonalnej obsługi gwarancyjnej telefonów komórkowych tej popularnej marki.

Zauważalny od kilku lat wzrost zainteresowania produktami Nokia, spowodował zmianę nazwy sieci serwisowej na Autoryzowane Punkty Sprzedaży i Serwisu Nokia Care.

Obecnie firma NETCOM Serwis, Autoryzowany punkt sprzedaży i serwisu Nokia, Microsoft, Autoryzowany punkt serwiowy Panasonic, Autoryzowany serwis Siemens, Gigaset
świadczy usługi:

w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego telefonów komórkowych marki Nokia, Microsoft;
w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego dla urządzeń marki Siemens: telefony stacjonarne, telefony systemowe, telefony bezprzewodowe DECT;
w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego dla urządzeń marki Panasonic: centrale telefoniczne, telefony systemowe, telefaksy, telefony stacjonarne, telefony bezprzewodowe DECT;
naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne telefonów Gigaset;
sprzedaż telefonów i akcesoriów;
pomoc techniczna i naprawy telefonów i smartfonów działających w oparciu o najpopularniejsze systemy mobilne, takie jak Windows Phone, Nokia OS, Nokia X Software Platform;
pomoc techniczna dla urządzeń działających na systemach Android, iOS, Blackberry OS.


NETCOM Serwis
znajdą Państwo pod adresem:
ul. bł. Królowej Jadwigi 39
70-307 Szczecin

Serwis gwarancyjny


UWAGA, Ważna informacja !!!!!!!

W związku z restrukturyzacją sieci serwisowej Microsoft (Nokia) w Polsce , od 1 października 2015, na miejscu wykonujemy tylko naprawy nie podlegające Ograniczonej gwarancji producenta tj.
- wymiany pęknietych paneli dotykowych i wyświetlaczy
- mechaniczne uszkodzenia obudów
- przegrywanie, archiwizacja i odzyskiwanie danych
- wymiany mechanicznie uszkodzonych włączników
- naprawy torów ładowania
- itp
Naprawy są wykonywane na oryginalnych częściach z zachowaniem warunków gwarancji

Wykonujemy również naprawy urządzeń nie objętych już gwarancją tj.
- czyszczenie i naprawa telefonów po ingerencji cieczy i uszkodzeniach mechanicznych
- naprawy elektromechaniczne płyt głównych (np. wymiana włączników, portów USB, złącz SIM, naparwa torow ładowania)
- wymiana oprogramowania
- naprawy mechaniczne
- itp

Od 1 października 2015 wszyskie zgłoszenia gwarancyjne przesyłamy do centrów serwisowych SBE Polska i Regenersis

W związku z powyższym prosimy o nie przysyłanie drogą pocztową urządzeń do napraw gwarancyjnych tylko kontakt z centrami serwisowymi lub punktami sprzedaży w których dokonano zakupu.

Zgodnie z warunkami Ograniczonej Gwarancji Producenta, w celu zgłoszenia reklamacji z tytułu gwarancji należy przedstawić:
Produkt (lub część, której dotyczy reklamacja),
oryginał dowodu zakupu, który wyraźnie określa nazwę i adres sprzedającego, datę i miejsce zakupu, rodzaj produktu oraz numer IMEI lub inny numer seryjny,
ważną kartę gwarancyjną.

 

Naprawy pogwarancyjne

Naprawiamy telefony którym minął okres gwarancji określony przez producenta lub uszkodzenie powstało z winy użytkownika podczas jej trwania. W większości przypadków naprawa takiego uszkodzenia wykonywane są z zachowaniem praw gwarancyjnych. Na dostarczony do nas telefon zostaje sporządzony kosztorys który zostaje przedstawiony do akceptacji. Po zaakceptowaniu wykonywana jest naprawa. Posiadamy również oryginale części zamienne do starszych modeli telefonów Nokia.

UWAGA!!! Telefony uszkodzone ze względu na kontakt z cieczą, stanowią odrębny, bardzo trudny proces serwisowy. Podejmujemy się próby ich naprawy i jeśli aparat zacznie funkcjonować, pobieramy za to wynagrodzenie. Jednak ze względu na trudny do oceny stopień uszkodzenia telefonu przez ciecz, na wykonaną usługę udzielamy 7 dni gwarancji.

Świadczymy usługi przegrywania danych pomiędzy różnymi markami telefonów.


Możliwe jest również przysłanie reklamowanego produktu do naszego Serwisu. Koszty z tym związane pokrywa Klient. Po zakończeniu serwisu produkt jest odsyłany pod wskazany przez Klienta adres. Koszty odesłania produktu pokrywa serwis.
Reklamowane urządzenie należy odpowiednio zabezpieczyć do transportu, dołączyć wydrukowane i czytelnie wypełnione Zgłoszenie do serwisu .


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Smartfony Szczecin ], [ Pogwarancyjna naprawa Telefony komórkowe Szczecin ], [ Gwarancyjna naprawa Smartfony Szczecin ], [ Gwarancyjna naprawa Telefony komórkowe Szczecin ],

Serwis pogwarancyjny Szczecin
NETCOM Serwis

Serwis gwarancyjny Szczecin
NETCOM Serwis

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Smartfony :
-

NokiaTelefony komórkowe :
-

NokiaSmartfony :
-

NokiaTelefony komórkowe :
-

NokiaSerwis naprawa smartfonów Szczecin :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby. Problemy: Zdejmowanie blokad - simlocka, aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku, odblokowanie kodu telefonu, soft modding.


Serwis naprawa telefonów komórkowych Szczecin :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby, klawiatury. Problemy: Zdejmowanie blokad - simlocka, aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku, odblokowanie kodu telefonu, soft modding.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl