Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z o.o.

Adres: 

33-100 Tarnów

Szkotnik 2B

Pokaż kontakt
Oddziały: Gdynia,
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z oo: IQCST

 


Centrale Slican

Nowoczesna telekomunikacja cyfrowa dla każdego. Abonenckie centrale telefoniczne i centralki cyfrowe dla firm, biur oraz dla domu. Produkty Slicana wyposażone są w nowoczesną platformę IT, wspierającą zarówno pracę administratora sieci jak i użytkownika telefonu.

Producent oferuje rozwiązania zarówno dla wielkich korporacji, jak i małych rodzinnych firm, gwarantując każdemu użytkownikowi sytemu Slican najwyższej jakości produkt.


Centrale Platan

Kompleksowa oferta firmy Platan pomaga zaspokoić najwyższe wymagania szerokiej grupy odbiorców - począwszy od małych i średnich firm, po duże przedsiębiorstwa, urzędy i instytucje publiczne, służby mundurowe i ratownicze. Z produktów firmy Platan korzysta blisko milion Polaków.

Najmniejsza oferowana przez Platan centralka pozwala na obsługę kilku linii wewnętrznych, natomiast największy system telekomunikacyjny może obsługiwać do kilkuset użytkowników i przeznaczony jest dla dużych firm i instytucji.


Centrale DGT

Serwer telekomunikacyjny DGT Mini-Millenium o pojemności do 112 portów oraz 4 traktów E1 - to w pełni nowoczesna propozycja dla firm i instytucji, które w dobie stale poszerzających się rozwiązań teleinformatycznych poszukują jednej zintegrowanej platformy do obsługi wszystkich kanałów informacyjnych.

System DGT Millenium jest uniwersalną platformą komunikacyjną typu PABX o bardzo szerokich możliwościach funkcjonalnych i użytkowych. Zaimplementowany w systemie bogaty zestaw nowoczesnych usług i aplikacji zaspokaja potrzeby zarówno małych firm typu SOHO, jak i dużych korporacji, a także dostawców usług telekomunikacyjnych i internetowych.


iqSystem - platforma komunikacyjna VoIP
Platforma komunikacyjna iqSystem to kompleksowe rozwiązanie umożliwiające szybkie i niedrogie wdrożenie usług telefonii IP w sieciach operatorów oraz klientów korporacyjnych. Nowoczesna architektura rozwiązania pozwala na efektywne wykorzystanie istniejącej infrastruktury, co bezpośrednio przekłada się na szybki zwrot inwestycji oraz poprawę konkurencyjności dostawców usług oraz szybki zwrot inwestycji dla klientów korporacyjnych. Skalowalna budowa oraz otwarta architektura systemu umożliwia jednoczesną obsługę różnych technologii VoIP - H.323, SIP lub MGCP bez ograniczeń pojemnościowych, czy geograficznych.


iqGateway - brama sygnalizacyjna VoIP
iqGateway należy do zaawansowanych rozwiązań umożliwiających zarządzanie połączeniami telefonicznymi. Umożliwia obsługę abonentów VoIP zarówno w sieciach LAN, WAN, jak i Internet oraz zestawianie połączeń do sieci PSTN. Obsługuje sygnalizacje SIP lub MGCP dla sieci VoIP oraz DSS1 do sieci TDM. Umożliwia skalowalną rozbudowę tradycyjnych central PABX o abonentów VoIP oraz łączenie central poprzez sieci IP.

iqVoiceMail - system poczty głosowej
iqVoiceMail należy do zaawansowanych rozwiązań umożliwiających zarządzanie wiadomościami głosowymi. Umożliwia abonentowi dzwoniącemu uzyskanie połączenia z wybraną osobą, odsłuchanie informacji głosowej oraz pozostawienie wiadomości. Poczta głosowa iqVoiceMail obsługuje abonentów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Umożliwia jednoczesną obsługę skrzynek głosowych tradycyjnych abonentów telefonicznych oraz abonentów VoIP w sieciach LAN, WAN, jak i Internet, obsługiwanych dzięki bramie VoIP iqGateway.

Kancelator echa 1xE1
Kancelator echa 1xE1 jest kompaktowym i zaawansowanym urządzeniem, o bogatej funkcjonalności, umożliwiającym dwukierunkowe lub jednokierunkowe kasowanie echa we wszystkich kanałach. Urządzenie ma wysokość 1U i jest przystosowane do montażu w szafie 19".

Kancelator echa do 10xE1
Kancelator echa, mogący zawierać do 10 modułów E1, to zaawansowane urządzenie, o bogatej funkcjonalności, umożliwiające dwukierunkowe lub jednokierunkowe kasowanie echa we wszystkich kanałach. Urządzenie ma wysokość 3U i jest przystosowane do montażu w szafie 19".

KIRK DECT 600 IP - bezprzewodowy VoIP
Serwer bezprzewodowej telefonii KIRK DECT 600 IP umożliwia obsługę do 12 słuchawek telefonicznych oraz 6 repeaterów. Komunikacja z systemem telefonii IP odbywa się poprzez sieć informatyczną FastEthernet. Maksymalny obszar pokrycia terenu obejmuje obszar do 60.000 m². Współpracuje z platformą komunikacyjną iqSystem oraz bramą VoIP iqGateway.


KIRK DECT 1500 IP - bezprzewodowy VoIP
Serwer bezprzewodowej telefonii KIRK DECT 1500 IP umożliwia obsługę do 350 abonentów, 32 stacji bazowych oraz 96 repeaterów. Komunikacja z systemem telefonii IP odbywa się poprzez sieć informatyczną FastEthernet. W skład systemu wchodzi jednostka sterująca, stacje bazowe, powielacze zasięgu (repeatery) oraz bezprzewodowe aparaty systemowe. System jest bardzo elastyczny pod względem możliwości rozbudowy w relacji do pokrywanego obszaru, ilości kanałów rozmównych, czy liczby użytkowników. Współpracuje z platformą komunikacyjną iqSystem oraz bramą VoIP iqGateway.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Centrale telefoniczne Tarnów ], [ Gwarancyjna naprawa Centrale telefoniczne Tarnów ],

Serwis pogwarancyjny Tarnów
Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z o.o.

Serwis gwarancyjny Tarnów
Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z o.o.

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Centrale telefoniczne :
-

Platan


-

Slican


-

Inne / PozostałeCentrale telefoniczne :
-

Platan


-

Slican


-

Inne / PozostałeSerwis naprawa centrali telefonicznych Tarnów :


Diagnostyka systemów telekomunikacyjnych i infrastruktury współpracującej z centralami telefonicznymi. Aktualizacja oprogramowania. Modernizacja płyty głównej. Lokalizacja usterek w łączności na styku operator centrala. Lokalizacja miejsca uszkodzenia kabla.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl