Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 100% osób
Firma: 

X-NET Serwis GSM

Adres: 

87-100 Toruń

Królowej Jadwigi 20

Pokaż kontakt
Oddziały: Toruń,
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

X-NET Serwis GSM

 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży telefonii komórkowej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kontaktach w tej branży jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki asortyment produktów, niską cenę oraz obsługę na najwyższym poziomie. Prowadzmy pełny pogwarancyjny serwis telefonów komórkowych i zaawansowanej mikroelektroniki. Dysponujemy najnowocześniejszym i profesjonalnym sprzętem do napraw hardwarowych. Nasi technicy są specjalistami w zakresie technologii SMD i BGA. Naprawiamy najtrudniejsze przypadki uszkodzeń takie jak:

naprawy zasięgu,
wymiana układów sterowania i logicznych,
wymiana mikrofonów cyfrowych,
oraz służymy Państwu darmową diagnozą problemu
Zajmujemy sie również odblokowywaniem (simlock) telefonów, usuniemy każdy kod aparatu (user code), również w urządzeniach o wysokim stopniu zaawansowania takich jak Blackberry, HTC, Iphone czy najnowsze modele Nokii i Samsunga. Bez problemu wgramy język polski (inny również) do każdego telefonu – również do modeli nieeuropejskich. Jako jedyni w Toruniu posiadamy serwer LBF do zdejmowania simlocków z najnowszych nokii (SL3). Mamy również mozliwość zdalnego odblokowania (po uprzednim kontakcie telefonicznym) szerokiej gamy urządzeń w tym: Nokii, LG, HTC, Blackberry, Iphone za pomocą specjalnego kodu odblokowywującego (kod NCK) bez wizyty w naszym serwisie! Bez problemu i na miejscu wymienimy uszkodzony wyświetlacz, dotyk (digitizer), taśmę, głośniczek, oryginalną obudowę czy klawiaturę.

Nasza firma jest znanym na toruńskim rynku sprzedawcą telefonów komórkowych. Prowadzimy skup i sprzedaż telefonów GSM – nowych i używanych – również hurtowe ilości. Na każdy sprzedany przez nas używany telefon dajemy pisemną – minimum 3-miesięczną gwarancję. Dokładamy wszelkich starań aby każdy opuszczający nasz sklep aparat był całkowicie sprawny i w doskonałym stanie wizualno-technicznym. Przyjmujemy zamówienia na dostawę telefonów nietypowych i high-endowych. Nie zawiodą sie Państwo również na bogatym wyborze akcesoriów. Do każdego telefonu pomożemy wybrać Państwu najbardziej odpowiedni pokrowiec, folię zabezpieczającą czy odpowiedniej jakości słuchawki stereo, bluetooth i zestaw głośnomówiący. Dysponujemy ładowarkami, ładowarkami samochodowymi i bateriami do prawie każdego telefonu GSM.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Telefony komórkowe Toruń ],

Serwis pogwarancyjny Toruń
X-NET Serwis GSM

Serwis gwarancyjny Toruń
X-NET Serwis GSM

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Telefony komórkowe :
-

Alcatel


-

Blackberry


-

HTC


-

LG


-

Motorola


-

Nokia


-

Samsung


-

Siemens


-

Sony Ericsson


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa telefonów komórkowych Toruń :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby, klawiatury. Problemy: Zdejmowanie blokad - simlocka, aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku, odblokowanie kodu telefonu, soft modding.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl