Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 50% osób
Firma: 

Ekspert Serwis S.C. Stefan Niewiadomski

Adres: 

01-109 Warszawa

Górczewska 131/135

Pokaż kontakt
Oddziały: Warszawa,
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Firma EKSPERT SERWIS powstała w Warszawie w 1992 roku. Od samego początku kapitałem firmy było sięgające 1969 r. doświadczenie założyciela i obecnego właściciela firmy w pracy ze sprzętem zmechanizowanym AGD. Zaczynaliśmy od serwisu i stąd wzięła się nazwa firmy. Zależy nam aby była utożsamiana z fachowym i rzetelnym serwisem oraz profesjonalną obsługą Klientów. Po tych wielu latach ciężkiej i sumiennej pracy wiemy, że to co nas wyróżnia to zebrane doświadczenia z setek tysięcy wykonanych napraw i rozwiązanych kłopotów naszych Klientów.


W związku z tym w 2012 z dumą będziemy świętować 20 lecie firmy.


Zdobycie Państwa zaufania doprowadziło do tego, że poza Centralą na Woli zdecydowaliśmy się otworzyć dwie filie w Warszawie.
Dzisiaj do Państwa dyspozycji są 2 nasze zakłady na terenie Warszawy:

Wola - Ul. Górczewska 131/135 - tel. +48 22 877 04 – (Centrala)
Praga - Ul. Grochowskiej 8c – tel. +48 22 612 43 43 - (Filia I)

{/mooblock}

 

Od kilku lat z sukcesem zajmujemy się profesjonalną sprzedażą OUTLET-ową urządzeń AGD w wszystkich naszych 2 zakładach w Warszawie. Wyspecjalizowaliśmy się w dystrybucji urządzeń pochodzących z końcówek serii i wyprzedaży magazynowych.

Są to pralki, zmywarki, lodówki, kuchnie, płyty gazowe, płyty ceramiczne i indukcyjne a także piekarniki, okapy i kuchenki MV.
 

Naszą specjalnością i wartością w tym segmencie działalności jest to, że do sprzedaży OUTLET-owej dopuszczamy tylko te urządzenia, które pozytywnie przeszły naszą diagnostykę serwisową.  Dzięki temu, mamy pewność, że w naszej ofercie znajdą Państwo w pełni sprawne urządzenia, na które wystawiona zostaje nasza pisemna gwarancja. Krótko mówiąc, GWARANTUJEMY Państwu to, że urządzenia są technicznie w idealnym stanie.

Zakup sprzętu w naszym OUTLET-cie to niejednokrotnie oszczędność nawet 70% w stosunku do cen producenta.

Mając bardzo dużą wiedzę praktyczną, potrafimy każdemu Klientowi pomóc w wyborze optymalnego modelu AGD, wyjaśnić parametry, zasady działania i eksploatacji.
Klienci dysponujący nawet niewielkimi możliwościami finansowymi mają u nas możliwość znalezienia sprzętu dla siebie.
Zakup sprzętu w naszej firmie może odbyć się również w systemie ratalnym.
Na Państwa życzenie zakupiony u nas sprzęt możemy dostarczyć, podłaczyć, uruchomić a także przeprowadzić krótki instruktaż z optymalnej obsługi. 

Dodatkowo w razie potrzeby możemy zutylizować Państwa stare urządzenie - zgodnie z przepisami o ochronie środowiska.

 

SERWIS

CENTRUM SERWISOWE AGD i GASTRO – wszystkie marki – szybko i profesjonalnie

doświadczenie od 1969 r. + oryginalne części z 1 ręki + gwarancja na wszystkie usługi

Skontaktuj się z nami
Doświadczenie od 1969 r.
Jesteśmy rodzinna firmą, której początki w branży AGD siegaja 1969 r . Zdobyte przez te lata doświadczenie nie ma konkurencji. My naprawdę znamy się na naprawach.
Setki Tysięcy naprawionych urządzeń
Jesteśmy multimarkowym Centrum Serwisowym, które skutecznie wykonało kilkaset tysięcy napraw. Jednak do Klientów podchodzimy zawsze indywidualnie. To Państwa potrzeby są dla nas najważniejsze.
Naprawy Gwarancyjne i Pogwarancyjne
Ekspert Serwis posiada autoryzacje serwisowe i autoryzacje na dystrybucje części, najważniejszych firm obecnych na polskim rynku: Amica, LIEBHERR, Teka, Mastercook, De Dietrich, LG, Samsung, Bosch, Siemens, Electrolux, AEG, Zanussi, Whirlpool, Bauknecht, Polar, Indesit, HotPoint Ariston, gorenje, Beko, Freggia, Ciarko. Naprawiamy także niszowe marki, o których inni nawet nie słyszeli.
Tylko Oryginalne Części bezpośrednio od Producentów
Dbamy o jakość i w naprawach wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części dedykowane przez producenta do danego urządzenia. Tylko wtedy to ma sens. W tej kwestii nie idziemy na kompromisy.
Kupujemy je bezpośrednio od Producentów bez żadnych pośredników i dlatego mamy je w bardzo dobrej cenie z 1 ręki.
Naprawy urządzeń AGD, GASTRO i PRO
Specjalizujemy się nie tylko w urządzeniach AGD: pralkach, lodówkach, kuchniach, zmywarkach, okapach i płytach ale także w bardziej zaawansowanym sprzęcie takim jak: piece konwekcyjne, profesjonalne urządzenia chłodnicze, zmywarki gastronomiczne, winiarki, kostkarki itp.
Cykliczna Opieka Serwisowa nad urządzeniami AGD, GASTRO i PRO
Współpracujemy na stałe z firmami, którym zależy aby utrzymać swoje urządzenia w nienagannej kondycji. Cykliczne przeglądy pozwalają uniknąć zaskoczeń i niezaplanowanych wydatków.
Dedykowana obsługa VIP
Dla naszych Wymagających Klientów dedykowana obsługa serwisowa i urządzenia zastępcze na czas naprawy. Wiemy, że czas ma znaczenie dlatego działamy ekspresowo a Ty nadal żyjesz komfortowo.
Gwarancje na wykonaną naprawę
Nie możemy sobie pozwolić na Twoje niezadowolenie dlatego wybierając nasz SERWIS zawsze masz gwarancje na wykonaną usługę.
Technicy z Uprawnieniami Gazowymi i Energetycznymi
Wszyscy nasi Technicy maja aktualne uprawnienia gazowe i energetyczne. Cyklicznie się dokształcamy na szkoleniach organizowanych wewnętrznie jak i przez Producentów i Importerów AGD. Wierzymy, ze kto się nie rozwija ten się cofa.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa AGD drobne Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Ekspresy do kawy Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Kuchenki mikrofalowe Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Lodówki i zamrażarki Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Odkurzacze Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Piekarniki i kuchenki Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Pralki, suszarki do ubrań Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Płyty grzewcze Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Zmywarki Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa AGD drobne Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa Ekspresy do kawy Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa Kuchenki mikrofalowe Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa Lodówki i zamrażarki Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa Odkurzacze Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa Piekarniki i kuchenki Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa Pralki, suszarki do ubrań Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa Płyty grzewcze Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa Zmywarki Warszawa ],

Serwis pogwarancyjny Warszawa
Ekspert Serwis S.C. Stefan Niewiadomski

Serwis gwarancyjny Warszawa
Ekspert Serwis S.C. Stefan Niewiadomski

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

AGD drobne :
-

Amica


-

Teka


-

Inne / PozostałeEkspresy do kawy :
-

Amica


-

Inne / PozostałeKuchenki mikrofalowe :
-

Amica


-

Ardo


-

Mastercook


-

Teka


-

Inne / PozostałeLodówki i zamrażarki :
-

Amica


-

Liebherr


-

Mastercook


-

Inne / PozostałeOdkurzacze :
-

DysonPiekarniki i kuchenki :
-

Amica


-

Ardo


-

Mastercook


-

Teka


-

Inne / PozostałePralki, suszarki do ubrań :
-

Amica


-

LG


-

Mastrecook


-

Inne / PozostałePłyty grzewcze :
-

Amica


-

Mastercook


-

Teka


-

Inne / PozostałeZmywarki :
-

Amica


-

Mastercook


-

Inne / PozostałeAGD drobne :
-

Amica


-

Teka


-

Inne / PozostałeEkspresy do kawy :
-

Amica


-

Inne / PozostałeKuchenki mikrofalowe :
-

Amica


-

Ardo


-

Mastercook


-

Teka


-

Inne / PozostałeLodówki i zamrażarki :
-

Amica


-

Liebherr


-

Mastercook


-

Inne / PozostałeOdkurzacze :
-

Dyson


-

Inne / PozostałePiekarniki i kuchenki :
-

Amica


-

Ardo


-

Mastercook


-

Teka


-

Inne / PozostałePralki, suszarki do ubrań :
-

Amica


-

Mastrecook


-

Inne / PozostałePłyty grzewcze :
-

Amica


-

Mastercook


-

Teka


-

Inne / PozostałeZmywarki :
-

Amica


-

Mastercook


-

Inne / PozostałeSerwis naprawa drobne AGD Warszawa :


Naprawa i wymiana modułów elektronicznych programatorów, nie działających przycisków, przełączników funkcji, uszkodzonych podzespołów sterujących, wyświetlacza LCD, łożysk silnika, szczotek na silniku, oraz samego silnika. Sprawdzanie i naprawa usterek powodujących zwarcie instalacji elektrycznej.


Serwis naprawa ekspresów do kawy Warszawa :


Naprawa, serwis i wymiana lub regeneracja: układu zaparzania - parzenia, młynka, wyświetlaczy, modułów elektronicznych, termostatów, programatorów, czujników, zaworów, wężyków zbrojonych, uszkodzonych wylewek kawy, elementów tacki ociekowej, zbiorników wody, uszkodzonych części obudowy, uszczelnień. Czyszczenie i odkamienianie oraz konserwacja.


Serwis naprawa kuchenek mikrofalowych Warszawa :


Naprawa lub wymiana programatorów, wyświetlacza LCD, pokręteł, wentylatora, sterowania, szyby, transformatora, żarówki wykonanie pomiarów mocy wyciekającego promieniowania mikrofalowego.


Serwis naprawa kuchenek, piekarników Warszawa :


Naprawa lub wymiana programatorów, grzałek, palników, wyświetlacza LCD, pokręteł, generatora mocy, sterowania, płyt grzejnych, termostatu, wentylatora, zaworów, zegara mechanicznego lub elektronicznego, szyby. Sprawdzenie szczelności. Problemy z: termo-obiegiem, drzwiami, elektronika, grzaniem, temperaturą.


Serwis naprawa lodówek, zamrażarek Warszawa :


Naprawa lub wymiana termostatu, czujnika temperatury ,sprężarki - agregatu, sterowników, modułów elektronicznych, parownika, filtra, skraplacza, termoregulatora, Uzupełnianie czynnika - napełnienie lodówki gazem, Usuwanie problemu z temperatura, elektroniką, lodem, skraplaczem wody, termostatem, oszranianiem.


Serwis naprawa odkurzaczy Warszawa :


Naprawa lub wymiana :przewodu zasilającego, modułu sterowania, włącznika, zwijaka, silnika, łożysk silnika i szczotek, modułów elektronicznych, termostatów, programatorów, stojanu, wirnika.


Serwis naprawa pralek, suszarki do ubrań Warszawa :


Naprawa i wymiana modułów elektronicznych, termostatów, programatorów, uszkodzonych podzespołów, modułów sterujących, łożysk bębna, wyświetlacza LCD, łożysk silnika, hydrostatów, grzałki, zaworów, szczotek na silniku, amortyzatorów i teleskopów, silnika, czujników temperatury wody, pomp spustowych, paska napędowego, fartuchów i gum, blokady drzwi, elektrozaworu. Udrażnianie przewodów, odblokowanie drzwiczek, bębna, wymiana filtrów przeciwzakłóceniowych, przezwajanie wirników, Sprawdzanie i naprawa usterek powodujących zwarcie instalacji elektrycznej. Sprawdzanie i naprawa przyczyn wycieku i nieszczelności pralki.


Serwis Naprawa płyt grzewczych Warszawa :


Objawy: płyta piszczy po wyłączeniu, sterowanie nie reaguje na dotyk - nie reaguje na naciśnięcie sensorów, nie wyświetlają się poziomy mocy, płyta jest źle podłączona, płyta wyświetla błąd, wyłącza się, wybija bezpiecznik, palnik lub palniki nie działają, pękła płyta lub szyba, nie wyrywa naczyń. Instalacja nowej płyty , kontrola prawidłowego podłączenia. Naprawa lub wymiana programatora, talerzy grzewczych – palników, pokręteł regulacji , wyświetlacza, modułu elektroniki i sterowania.


Serwis naprawa zmywarek Warszawa :


Naprawa, serwis i wymiana: modułów sterujących, podzespołów elektronicznych, wyświetlacza, układu zasilania, przepływomierza, grzałki, pompy myjącej i spustowej, silnika zmywarki, Czyszczenie komory hydrostatu, płaszcza wodnego, dysz, zraszaczy, kanałów doprowadzających wodę do mycia, termostatów, programatorów, elektrozaworów. Ustalenie i naprawa przyczyn nieszczelności zmywarki, wycieków wody. Naprawa usterek powodujących zwarcia instalacji elektrycznej.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl