Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

COPYFELIX

Adres: 

31-070 Kraków

Dietla 1

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

By sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów zatrudniamy najlepszych specjalistów posługujących się najnowocześniejszym sprzętem serwisowym. Nasi pracownicy przechodzą szkolenia w specjalnych ośrodkach producentów co pozwala im w późniejszym okresie służyć Państwu fachową pomocą i radą. Serwisanci na bieżąco zapoznają się z nowymi technologiami i produktami dlatego ich wiedza jest zawsze aktualna.

W każdej chwili mamy za sobą ogromne zaplecze w postaci serwisu i doradców firmy Ricoh, Lanier, Panasonic, którzy służą nam radą i pomocą. Serwisanci wyposażeni są w narzędzia i części zamienne niezbędne do naprawy, przez co oszczędzamy czas naszych klientów.

Dysponujemy również zespołem doradców, którzy pomogą zaprojektować i wdrożyć całe systemy druku i obiegu dokumentów w Państwa firmie. W przypadku kłopotów zarówno ze sprzętem jak i oprogramowaniem proponujemy szkolenia dla pracowników bądź użytkowników urządzeń.

Kontakt z serwisem

tel. 12 633-49-49, 12 421 38 52
fax.: 12 633 49 49

 

Kserokopiarki, drukarki, skanery, oprogramowanie do zarządzania i obiegu dokumentów to wszystko znajdziecie Państwo w firmie COPY FELIX. Niezależnie od tego czy ma to być zakup, dzierżawa, najem czy doradztwo przy wdrożeniu cyfrowego systemu obiegu dokumentów, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zdobywane od 1992 roku doświadczenie przekuwamy zadowolenie naszych klientów. W działalności 
COPY FELIX skupiliśmy się na obsłudze klientów profesjonalnych i korporacyjnych, dla których sprawnie funkcjonujący system produkcji dokumentu jest jak krew dla człowieka. Zasięgiem naszego działania obejmujemy teren całej Polski. Dzięki zintegrowanym rozwiązaniom informatycznym panujemy nad rozproszonymi flotami urządzeń i dajemy klientom możliwość ich kontroli, niezależnie od tego gdzie się znajdują. COPY FELIX jest Autoryzowanym Partnerem RICOH Polska, Triumph-Adler, Lexmark i Panasonic.
Port folio naszych aktywnych klientów to ponad 1500 firm, w których druk jest krytycznym elementem pracy.

EKOLOGIA

Naszą działalność prowadzimy z poszanowaniem środowiska i w zgodzie z normą ISO14001. Posiadamy podpisane umowy na odbiór i utylizację odpadów. Wszystkie zużyte materiały i urządzenia poddawane są sortowaniu i oddawane do utylizacji lub recyclingu zależenie od tego czy jest to papier, plastik, metal czy odpad szkodliwy.

POMAGAMY

Od wielu lat wspieramy szereg instytucji charytatywnych w tym dawniej MONAR, a aktualnie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oraz Stowarzyszenie PROVENTUS działające na rzecz dzieci. Nasza pomoc ma głównie charakter finansowy, jednak czasami wspólnie z naszymi klientami przekazujemy poleasingowe urządzenia na rzecz domów dziecka i świetlic środowiskowych.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Kraków ], [ Pogwarancyjna naprawa Kserokopiarki Kraków ], [ Gwarancyjna naprawa Kserokopiarki Kraków ], [ Gwarancyjna naprawa Skanery i plotery Kraków ],

Serwis pogwarancyjny Kraków
COPYFELIX

Serwis gwarancyjny Kraków
COPYFELIX

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Drukarki komputerowe :
-

Dell


-

Konica Minolta


-

Lexmark


-

Xerox


-

Inne / PozostałeKserokopiarki :
-

Canon


-

Develop


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Ricoh


-

Toshiba


-

Utax


-

Xerox


-

Inne / PozostałeKserokopiarki :
-

Canon


-

Develop


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Ricoh


-

Utax


-

Inne / PozostałeSkanery i plotery :
-

Canon


-

HP


-

Inne / PozostałeSerwis naprawa drukarek Kraków :


Naprawa i oczyszczenie drogi przejścia papieru, mechanizmu pobierania papieru. Czyszczenie i konserwacja elementu grzewczego, wałków, rolek, pasków, głowicy drukującej. Konserwacja i smarowanie łożysk, kół zębatych. Wymiana tonera, atramentu, bębna, developera, głowicy drukującej.


Serwis naprawa kserokopiarek Kraków :


Naprawa gdy: kopiarka jest włączona lecz nie działa, nie kopiuje po włączeniu przycisku, wydruk jest zabrudzony, kopia jest zbyt jasna lub ma czarne linie, niska jakość kopii, nie można wykonać kopii nawet po usunięciu zablokowanego papieru, toner jest nadmiernie zużywany. Usługi: montaż, instalacja i konfiguracja, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego, Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprawdzanie kodów serwisowych. Czyszczenie optyki modułu skanera. Naprawa i wymiana zespołu bębna, developera, zespołu utrwalania, podajnika papieru.


Serwis naprawa skanerów i ploterów Kraków :


Czyszczenie oraz wymiana i naprawa: toru przejścia papieru, wnętrza oraz stacji serwisowej i karetki, rolek pobierania papieru, rolek transportowych, zębatek i głowic, mechanizmu pobierania papieru, układu optycznego, obudowy. Usuwanie problemów z zacięciem papieru.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl