Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 100% osób
Firma: 

POTIS Sp. z o.o.

Adres: 

50-312 Wrocław

Żeromskiego 69-71

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

O Firmie

Od prawie 20 lat zadowolenie Naszych Klientów jest naszym celem, dlatego dokładamy wszelkich starań aby zapewniać profesjonalną sprzedaż i opiekę serwisową. Czuwa nad tym nasz dział sprzedaży i dział serwisowy gdzie pracują fachowcy w swojej dziedzinie, służąc pomocą wszystkim zainteresowanym. Najwyższa jakość oferowanych przez nas kopiarek i drukarek umożliwia nam udzielanie nawet 2-letnich gwarancji, również w przypadku sprzętów używanych.  Zajmujemy się sprzedażą i serwisem kopiarek i drukarek firm: RICOH , HP , SAMSUNG, XEROX, NASHUATEC, REX ROTARY , INFOTEC , TOSHIBA.

Do sprzedawanych przez nas urządzeń, i nie tylko, możemy zaoferować Naszym Klientom w bardzo dobrych cenach również materiały eksploatacyjne i support IT

Nasi technicy i handlowcy gwarantują Państwu:

 • krótki czas reakcji
 • solidność
 • niskie ceny i dodatkowe koszty
 • okresowe naprawy i przeglądy wykonywane przez pracowników o wysokich kwalifikacjach z długoletnim doświadczeniu, systematycznie szkolonych
 • szkolenie użytkowników w zakresie obsługi sprzętu
 • konsultacje techniczne również przez telefon i on-line
 • ciągły dostęp do najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych oryginalnych
  i zamiennych
 • czasowe udostępnianie maszyn zastępczych
 • umowy serwisowe
 • użyczanie kopiarek i drukarek

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty takich firm jak:

 • Kserokopiarki od A4 do A0
 • Drukarki Samsung, HP, Canon, Ricoh, RexRotary i XEROX zarówno nowe jak i używane
 • Plotery HP, OCE i Canon
 • Skanery wielkoformatowe
 • Urządzenia do małej poligrafii firmy DUPLO
 • Urządzenia wielofunkcyjne
 • części i materiały eksploatacyjne do oferowanych urządzeń

Wyjątkowa oferta Samsung SCX-6322DN !

Szanowni Państwo!

Przedstawiamy naprawdę wyjątkową ofertę urządzenia wielofunkcyjnego, które może stać się prawdziwym centrum dokumentowym Waszego przedsiębiorstwa! Urządzenie wielofunkcyjne Samsung SCX-6322DN to kopiarka, drukarka sieciowa, kolorowy skaner sieciowy i fax. Wyposażone jest także w automatyczny dwustronny podajnik dokumentów i duplex. Wynika z tego, że możemy kopiować i drukować dwustronne dokumenty, a także skanować dwustronnie. Urządzenie ma także wbudowaną funkcję skanowania do folderu i skanowania do poczty elektronicznej. Szczegółowy opis i parametry techniczne znajdziecie Państwo w broszurze. Wynajęcie urządzenia to koszt jedynie 179 miesięcznie (wynajęcie na okres nie krótszy niż 36 miesięcy). W tą cenę wliczona jest także obsługa serwisowa i materiały eksploatacyjne na 1500 kopii/ wydruków w miesiącu. Po przekroczeniu tej ilości każda następna kopia kosztuje jedynie 0,06 PLN netto.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:

Urządzenia wielofunkcyjne

Dzięki zaawansowanej technologii reprodukcji koloru wiele biur i grup roboczych ma możliwość czerpania korzyści z użytkowania nowych wielofunkcyjnych urządzeń biurowych posiadających funkcje drukarki, ksera, skanera oraz faksu. Dzięki tym urządzeniom Twoje dokumenty nabiorą nowego wyrazu i zapadną w pamięć osobom je oglądającym.

Drukarki

Nasze drukarki dostarczą Ci natychmiastowych wydruków doskonałej jakości. Z łatwością dopasować je można do pracy w każdym, nawet najbardziej wymagającym środowisku. Oferujemy drukarki kolorowe oraz wysoko wydajne i tanie w eksploatacji drukarki kolorowe. Jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby drukowania i obróbki dokumentów.

Urządzenia wielkoformatowe

Od urządzeń analogowych po wysokowydajne urządzenia cyfrowe - nasza szeroka oferta zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Dzięki zaawansowanej technologii obróbki dokumentów wielkoformatowych oraz niezwykle prostej i intuicyjnej obsłudze zyskasz znaczące korzyści.

Cyfrowe systemy produkcyjne

Grupa rozwiązań do użytku komercyjnego, przeznaczona dla profesjonalnych zakładów obróbki graficznej, drukowania za opłatą oraz wielkonakładowych wydruków firmowych. Dla zaspokojenia wszystkich potrzeb Rex-Rotary oferuje urządzenia drukujące monochromatycznie oraz w kolorze. Dzięki serii Pro™ zaspokojone zostaną wszystkie potrzeby w zakresie trwałości, niezawodności, jakości oraz możliwości obróbki końcowej dokumentów.

 

Serwis

Dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis

 

Dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis

 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Wrocław ], [ Pogwarancyjna naprawa Kserokopiarki Wrocław ], [ Pogwarancyjna naprawa Skanery i plotery Wrocław ], [ Gwarancyjna naprawa Kserokopiarki Wrocław ],

Serwis pogwarancyjny Wrocław
POTIS Sp. z o.o.

Serwis gwarancyjny Wrocław
POTIS Sp. z o.o.

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Drukarki komputerowe :
-

Brother


-

Canon


-

Dell


-

Epson


-

HP


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Lexmark


-

Oki


-

Olivetti


-

Samsung


-

Xerox


-

Inne / PozostałeKserokopiarki :
-

Canon


-

Ricoh


-

Toshiba


-

Xerox


-

Inne / PozostałeSkanery i plotery :
-

Canon


-

Contex


-

Epson


-

Fujitsu


-

HP


-

Konica Minolta


-

Lynx


-

Maxtech


-

MegaPlot


-

Mustek


-

OCE


-

OverMax


-

Plustek


-

Qscanner


-

Seiko


-

Seron


-

Techsol


-

TwinJet


-

Xerox


-

Inne / PozostałeKserokopiarki :
-

RicohSerwis naprawa drukarek Wrocław :


Naprawa i oczyszczenie drogi przejścia papieru, mechanizmu pobierania papieru. Czyszczenie i konserwacja elementu grzewczego, wałków, rolek, pasków, głowicy drukującej. Konserwacja i smarowanie łożysk, kół zębatych. Wymiana tonera, atramentu, bębna, developera, głowicy drukującej.


Serwis naprawa kserokopiarek Wrocław :


Naprawa gdy: kopiarka jest włączona lecz nie działa, nie kopiuje po włączeniu przycisku, wydruk jest zabrudzony, kopia jest zbyt jasna lub ma czarne linie, niska jakość kopii, nie można wykonać kopii nawet po usunięciu zablokowanego papieru, toner jest nadmiernie zużywany. Usługi: montaż, instalacja i konfiguracja, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego, Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprawdzanie kodów serwisowych. Czyszczenie optyki modułu skanera. Naprawa i wymiana zespołu bębna, developera, zespołu utrwalania, podajnika papieru.


Serwis naprawa skanerów i ploterów Wrocław :


Czyszczenie oraz wymiana i naprawa: toru przejścia papieru, wnętrza oraz stacji serwisowej i karetki, rolek pobierania papieru, rolek transportowych, zębatek i głowic, mechanizmu pobierania papieru, układu optycznego, obudowy. Usuwanie problemów z zacięciem papieru.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl