Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

GRAW ELEKTRONIK SERWIS RTV

Adres: 

53-504 Wrocław

Grabiszyńska 50

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

 

Jesteśmy wrocławską firmą z ponad 40 letnimi tradycjami, specjalizującą się w serwisie sprzętu RTV.

 

Nasza Firma powstała w 1973 roku. Zakład rozpoczynał swoją działalność od napraw odbiorników radiowych i telewizyjnych o budowie opartej na lampach próżniowych.

 

Do naszego serwisu oddawano do naprawy sprzęt taki jak radia typu Kaukaz, popularne telewizory Ametyst 102 krajowej produkcji, czy odbierające w kolorze Rubiny, które wówczas były szczytem marzeń importowanym zza wschodniej granicy. Obecnie wyżej wspomniane odbiorniki mogą być jedynie przedmiotem zainteresowania kolekcjonerów i pasjonatów techniki.

 

Zakład nasz funkcjonuje nieprzerwanie przez ponad 40 lat, dostosowując zakres wykonywanych usług do potrzeb klientów oraz zmieniających się warunków rynkowych. Charakterystycznym momentem w historii naszego zakładu, którego świadkami byli pracownicy naszej Firmy był okres transformacji ustrojowej w naszym kraju, który skutkował napływem nowego sprzętu znanych, zachodnich marek, opartego na bardziej zaawansowanych technologiach.
Stawiało to nowe wyzwania dla specjalistów zatrudnionych w naszym serwisie, wzbogacając jednocześnie ich wiedzę i doświadczenie zawodowe. Kolejnym wydarzeniem, które wpisało się w historię naszej Firmy, było przestrajanie odbiorników telewizyjnych z systemu SECAM na PAL oraz odbiorników radiowych z pasma wschodniego na zachodnie.

 

Firma nasza była autoryzowanym serwisem i dystrybutorem sprzętu RTV takich marek jak Grundig, Goldstar, Elemis, Trilux, Samsung, LG.

 

Wraz z postępem technologicznym i pojawianiem się nowych rozwiązań w sprzęcie radiowo-telewizyjnym, zmienia się technika napraw. Kadra naszego zakładu stale doskonali swoją wiedzę techniczną poprzez zapoznawanie się z literaturą serwisową oraz uczestniczenie w kursach organizowanych przez serwisy centralne sprzętu poszczególnych marek.
Z biegiem czasu na rynku pojawia się nie tylko nowy sprzęt audiowizualny lecz także nowe oprzyrządowanie i narzędzia serwisowe wykorzystywane do jego naprawy. Stale aktualizujemy swoją wiedzę fachową, nabywamy nowe przyrządy serwisowe oraz śledzimy wszelkie nowinki z obszaru elektroniki, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i naprawić niemal każdy sprzęt elektroniczny domowego użytku od telewizorów plazmowych, LCD, po sprzęt radiofoniczny, nagłaśniający, DVD, kina domowe itpŚwiadczymy usługi w zakresie naprawy sprzętu radiowio-telewizyjnego oraz służymy pomocą w instalacji i konfiguracji obiorników telewizyjnych.

Specjalizujemy się w naprawie: - odbiorników telewizyjnych LCD i Plasma,
- odbiorników telewizyjnych CTR,
- pilotów zdalnego sterowania do sprzętu RTV
- radioodbiorników,
- wzmacniaczy,
- tunerów radiowych i satelitarnych,
- magnetowidów,
- odtwarzaczy video,
- odtwarzaczy DVD i CD,
- zestawów typu "wieża",
- sprzętu nagłośnieniowego,
- kolumn głośnikowych.


Dysponujemy własnym transportem i urządzenie możemy dostarczyć do warsztatu a po zakończonej  naprawie do klienta.

Na wykonaną usługę udzielamy gwarancji oraz wystawiamy faktury VAT.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Sprzęt audio Wrocław ], [ Pogwarancyjna naprawa Telewizory Wrocław ],

Serwis pogwarancyjny Wrocław
GRAW ELEKTRONIK SERWIS RTV

Serwis gwarancyjny Wrocław
GRAW ELEKTRONIK SERWIS RTV

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Sprzęt audio :
-

Denon


-

Marantz


-

Onkyo


-

Sony


-

Technics


-

YamahaTelewizory :
-

Daewoo


-

Elemis


-

Funai


-

Grundig


-

LG


-

Panasonic


-

Philips


-

Pioneer


-

Samsung


-

Sharp


-

Sony


-

Thomson


-

Toshiba


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa sprzętu audio Wrocław :


Naprawa, serwis i wymiana: zasilacza, wzmacniacza mocy, przedwzmacniacza i układów kontrolnych, zwrotnicy, końcówki mocy, pokręteł, układów zasilania, wyświetlaczy LCD, bezpiecznika, rezystora, tranzystora, lampy, potencjometru. Urządzenia: amplituner, wzmacniacz mocy(tranzystorowych, hybrydowych, lampowych, gitarowych, scenicznych, klubowych), kolumny, głośniki, radio, magnetofonów szpulowych, mikserów, mikrofonów, kontrolery, DVD i CD-playery, gitary i instrumenty elektroniczne, kina domowe, wieże, tunery. Problemy: nie włącza się, nie gra jedna kolumna, trzaski lub cicho gra.


Serwis naprawa telewizorów Wrocław :


Naprawa lub wymiana: układów zasilania, płyt głównych matrycy, kabla, gniazd ( HDMI,DVI,VGA,USB), inwerterów, elektroniki,pilota, taśm sygnałowych, układu zasilania i sterowania, obudowy, świetlówek podświetlających, transformatorów i kondensatorów, zasilacza, przewodu sygnałowego i wtyczki, przetwornika, martwych pikseli i subpikseli oraz badpikseli , lamp lub diod w matrycach, płyty głównej, modułów logiki t-con. Problemy: brak obrazu po włączeniu – nie świeci, zanikanie obrazu, martwe piksele, pasy na telewizorze, z włączeniem, różne kolory - przebarwienia. Zmiana oprogramowania.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl