Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

anteny warszawa wawer

Adres: 

04555 Warszawa

czecha 29

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Firma LEMAG TV-SAT powstała w 1991 roku. Zajmujemy się telewizją satelitarną i naziemną, cyfrową oraz analogową. Montujemy dekodery wszystkich platform na abonament oraz zestawy bez opłat. Posiadamy również anteny i dekodery dvb-t do telewizji cyfrowej naziemnej, która w Warszawie nadaje już 24 kanałów (TVP1 i TVP2 w HD) plus pięć programów w jakości HD w testach z nadajnika PKiN (słaby sygnał), wszystkie programy w systemie mpeg-4, w super jakości bez względu na miejsce odbioru. Docelowo ma zostać uruchomiony następny multiplex z kilkoma kanałami, w tym również w HD z pasma VHF, z którego w analogowej telewizji nadawana była TVP1. A więc już wkrótce (konkurs na zagospodarowanie pasma VHF już rozpisany) nowe kanały w naszych telewizorach. W sumie może to być 35 stacji telewizyjnych NTC w Warszawie. Posiadamy profesjonalne mierniki do ustawiania anten satelitarnych jak i naziemnych oraz wszystkie akcesoria do anten i ich montażu. Pomożemy zaprojektować okablowanie i dobrać dekodery w/g Państwa życzenia. Udzielamy Gwarancji. Przy montażu zapewniamy bezpłatny dojazd. Nasze usługi wyróżnia profesjonalizm i fachowa obsługa klientów. Zajmujemy się także serwisem, okablowaniem, montażem i ustawianiem.

W stałej ofercie posiadamy:
ANTENY telewizyjne naziemne, szerokopasmowe i pasmowe, kierunkowe, dookólne, radiowe
zestawy anten kierunkowych
anteny logarytmiczne
anteny DVBT zespolone 3 DIGIT
cyfrowe zestawy satelitarne
anteny satelitarne do wszystkich dekoderów (0,6m - 1,0m)
konwertery, singiel, twin, quatro, octo, monoblock
przełączniki DisEqC, zwrotnice rtv, rozgałęźniki, sumatory
stojaki, maszty, uchwyty
wzmacniacze, zasilacze
kable i przewody do wewnątrz i na zewnątrz
nowoczesne dekodery satelitarne i telewizyjne

serwis anten warszawaTelewizja satelitarna | Telewizja na kartę | Telewizja naziemna | Montaż anten Wawer | Serwis anten Warszawa | Poradnik TV-SAT
Serwis anten satelitarnych Warszawa

Kilka rad dotyczących Anteny Satelitarnej

Antena Satelitarna musi być montowana od Południowej strony ( godz. 12-13 na słońce). Dotyczy to zarówno HotBirda (większość platform Polskich: NC+, Cyfrowy Polsat, Orange itp.) jak i Astry (TV Trwam). Z reguły powinien to zrobić profesjonalista bo Antena musi być ustawiona bardzo precyzyjnie ponieważ odległość sugnału od Nadawcy do naszej Anteny to ok. 77.000 km. Dodatkowo satelity wiszą na wysokości geostacjonarnej tzn. poruszają sie z tą samą prędkością co ziemia (ok. 11tyś. km/godz.). Miejsce, w którym zostanie zamontowana antena musi zapewniać przejście sygnału od stelity do Anteny bez jakichkolwiek przeszkód typu: drzewa, gałęzie, budynki, słupy itp. Kąt padania sygnału to ok. 33 stopni i antena musi być na takiej wysokości aby minąć wszelkie przeszkody (jak na niżej pokazanym rysunku).

serwis antent satelitarnych warszawa

Zarówno wielkość jak i jakość anteny satelitarnej ma duże znaczenie. Na Polskie warunki poptymalną wielkością czaszy jest 80 cm średnicy i dobry konwerter o małym współczynniku szumu i dużym wzmocnieniu wielkości Anteny to nie wszystko anteny tej samej wielkości mogą dawać różny poziom sygnału.

To samo tyczy się innych elektronicznych elementów instalacji satelitarnej ale też telewizji naziemnej. Dobra antena - 80 cm - zapewni możliwość zamontowania tak zwanego zeza czyli dodatkowo odbioru kanałów z satelity Astra (dwie pozycje sat na Hot Bird i Astra z jednej anteny). Jeżeli chcemy podłączyć więcej dekoderów do jednej anteny satelitarnej potrzebny będzie konwerter instalowany w czaszy z tyloma wejściami ile chcemy podłączyć kabli do każdego z dekodera np. podwójny, poczwórny i na osiem wyjść. Gdyby i to było za mało zostaje nam instalacja z multiswitchem, ale ta jest na tyle skomplikowana, że radzę zlecić to profesjonalitom.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Tunery satelitarne Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Inne / Usługi / Sklepy Warszawa ],

Serwis pogwarancyjny Warszawa
anteny warszawa wawer

Serwis gwarancyjny Warszawa
anteny warszawa wawer

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Tunery satelitarne :
-

Echostar


-

Ferguson


-

Globo


-

Mediasa


-

Philips


-

Sagem


-

Technisat


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: montaż,ustawianieInne / Usługi / Sklepy :
-

Usługi dla domu / firmyFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Inne / Usługi / Sklepy : Warszawa :


Nie dotyczy naprawy i serwisu urządzeń.


Serwis naprawa tunerów satelitarnych Warszawa :


Naprawa lub wymiana: tunera, anteny. Usługi: zamontowanie i ustawienie anteny, poprowadzenie okablowania, dostrojenie telewizora, rozdzielenie sygnału.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl