Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

DKS Sp. z o.o.

Adres: 

85-140 Bydgoszcz

Al. Jana Pawła II 146

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Istniejemy na rynku od 1993 roku oferując produkty i usługi związane z drukowaniem, kopiowaniem i skanowaniem. W naszej ofercie znajdują się urządzenia wielofunkcyjne, materiały eksploatacyjne oraz oprogramowanie do kontroli wydruków i obiegu dokumentów.

 

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem urządzeń czołowych światowych marek, takich jak: Canon i Konica Minolta. W zależności od potrzeb Klienta oferujemy nowe i poleasingowe urządzenia wielofunkcyjne do drukowania, kopiowania, skanowania i faxowania.

 

Jako Autoryzowany Serwis posiadamy 16 oddziałów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce, zapewniając naszym Klientom szybką obsługę w zakresie serwisu kopiarek. Zajmujemy się naprawą kserokopiarek oraz naprawą kopiarek wielkoformatowych.

 

Nasza oferta obejmuje również wynajem kserokopiarek i innego sprzętu poligraficznego.

 

O przyjętych przez DKS Sp. z o.o. standardach oraz jakości oferowanych produktów i usług świadczą liczne referencje oraz certyfikaty i wyróżnienia.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Bydgoszcz ], [ Pogwarancyjna naprawa Kserokopiarki Bydgoszcz ], [ Pogwarancyjna naprawa Skanery i plotery Bydgoszcz ],

Serwis pogwarancyjny Bydgoszcz
DKS Sp. z o.o.

Serwis gwarancyjny Bydgoszcz
DKS Sp. z o.o.

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Drukarki komputerowe :
-

Canon


-

Konica MinoltaKserokopiarki :
-

Canon


-

Konica MinoltaSkanery i plotery :
-

Canon


-

Konica MinoltaFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa drukarek Bydgoszcz :


Naprawa i oczyszczenie drogi przejścia papieru, mechanizmu pobierania papieru. Czyszczenie i konserwacja elementu grzewczego, wałków, rolek, pasków, głowicy drukującej. Konserwacja i smarowanie łożysk, kół zębatych. Wymiana tonera, atramentu, bębna, developera, głowicy drukującej.


Serwis naprawa kserokopiarek Bydgoszcz :


Naprawa gdy: kopiarka jest włączona lecz nie działa, nie kopiuje po włączeniu przycisku, wydruk jest zabrudzony, kopia jest zbyt jasna lub ma czarne linie, niska jakość kopii, nie można wykonać kopii nawet po usunięciu zablokowanego papieru, toner jest nadmiernie zużywany. Usługi: montaż, instalacja i konfiguracja, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego, Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprawdzanie kodów serwisowych. Czyszczenie optyki modułu skanera. Naprawa i wymiana zespołu bębna, developera, zespołu utrwalania, podajnika papieru.


Serwis naprawa skanerów i ploterów Bydgoszcz :


Czyszczenie oraz wymiana i naprawa: toru przejścia papieru, wnętrza oraz stacji serwisowej i karetki, rolek pobierania papieru, rolek transportowych, zębatek i głowic, mechanizmu pobierania papieru, układu optycznego, obudowy. Usuwanie problemów z zacięciem papieru.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl