Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

ICT Systems

Adres: 

93-474 Łódź

Dubois 32

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

ICT Systems powstała z myślą o nowych, dynamicznie rozwijających się firmach, a także tych które funkcjonują już na rynku, jednak chcą wprowadzić nowoczesny model biznesu oparty na systemach teleinformatycznych.

Oferujemy swoim klientom indywidualnie dopasowane, kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne i telekomunikacyjne, które podniosą funkcjonalność, zmniejszą czas wykonywania pracy oraz obniżą koszty związane z utrzymaniem całej infrastruktury technicznej w firmie.

Nasze umiejętności poświadczyć mogą firmy, które już skorzystały z naszej oferty, a których marki rozpoznawalne są w całej Polsce i na świecie.

 

Sieci strukturalne (LAN, telefon)

Sieci strukturalne, czyli sieci teleinformatyczne w obiektach biurowych i przemysłowych, stanowią trzon naszej działalności. Wykonujemy kompleksowe okablowanie pionowe i poziome budynków tak aby sprostać potrzebom i wymaganiom klienta, a jednocześnie umożliwić dalszą rozbudowę lub przebudowę struktury w przyszłości. Planowanie na zapas ma niebagatelne znaczenie, gdyż wbrew pozorom reorganizacje w firmach zdarzają się bardzo często i mądrze wykonana sieć może umożliwić nawet zmianę aranżacji ścianek działowych jeśli zajdzie taka potrzeba.

Sieci radiowe

Sieci bezprzewodowe to przyszłość telekomunikacji. Marginalne koszty i błyskawiczna możliwość zestawienia łącza w porównaniu do klasycznego połączenia kablowego, daje niemal nieograniczone możliwości. Oferujemy wykonanie sieci pomiędzy obiektami oddalonymi od siebie o wiele kilometrów przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań i urządzeń 2.4GHz i 5GHz. Na terenie województwa łódzkiego współpracujemy również z dostawcami szerokopasmowego internetu, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej jakości sygnał do mniejszych osiedli i miejscowości, w których nie ma klasycznego łącza przewodowego lub światłowodowego.

Instalacje alarmowe (SSWiN), monitoring (CCTV), kontrola dostępu

Naturalnym kierunkiem rozwoju firmy stały się instalacje alarmowe i monitoringu. Wykonując sieć strukturalną jesteśmy w stanie tak zaprojektować instalację aby przy użyciu protokołu IP podłączyć kamery lub przygotować specjalne wiązki kabli do rozprowadzenia systemu alarmowego. Pozwala to poczynić znaczne oszczędności przy wykonywaniu instalacji oraz stworzyć bardziej scentralizowany i spójny system, wygodny w administrowaniu i konserwacji.

Obsługa informatyczna (outsourcing it)

Współczesny model biznesu zdecydowanie preferuje specjalizację firm czyli skupienie się na kluczowym biznesie/biznesie strategicznym, dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy Państwu outsourcing usług IT. Powodów dla których warto zastosować takie rozwiązanie może być wiele. Za przykład może posłużyć mała firma, która ma niewielkie i sporadyczne zapotrzebowanie na usługi z zakresu IT, dlatego też utrzymanie wewnętrznych struktur byłoby zwyczajnie nieopłacalne. W przypadku dużych firm, zewnętrzny dział IT może okazać się bardzo dogodnym partnerem w interesach, dzięki któremu obie firmy specjalizują się w wąskiej branży, a więc są w stanie skupić się na tym co najlepiej potrafią (np. firma produkcyjna i firma outsourceująca usługi IT).

Dostawy sprzętu komputerowego, serwerów, central telefonicznych

Świadcząc tak szeroki wachlarz usług, jesteśmy w stanie wyposażyć również biuro w dowolny sprzęt komputerowy, telekomunikacyjny. Dodatkowo zajmujemy się serwisem pogwarancyjnym urządzeń elektronicznych. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firm takich jak Asus, Microsoft, Intel, Slican. Współpracujemy z TP S.A. co pozwala nam usprawnić i przyśpieszyć proces zamawiania i realizacji usług tego operatora.

Inne instalacje niskonapięciowe

Wieloletnie doświadczenie i pasja osób tworzących firmę, sprawia że jesteśmy w stanie podjąć się najbardziej nietypowych projektów. Jesteśmy w stanie zaplanować i wykonać praktycznie dowolną instalację niskonapięciową. Podejmiemy się także koordynowania kompletnych projektów informatyzacji firm, które łączą wszystkie aspekty naszej oferty a nawet wykraczają poza opisane tutaj usługi.

Strony www, pozycjonowanie, aplikacje internetowe - nowość

Z powodu wielu zapytań ze strony naszych klientów o projekty internetowe rozpoczęliśmy prace nad stworzeniem odrębnego działu/marki firmy ICT Systems, zajmującej się tylko i wyłącznie projektami online tj. serwisy www, aplikacje www, pozycjonowanie stron pod wyszukiwarki oraz kampanie reklamowe online.

 

ICT Systems
93-474 Łódź
ul. Dubois 32

 

Historia

Firma ICT Systems powstała w 2009 roku w Łodzi. Głównym powodem otwarcia firmy była chęć zjednoczenia pod jedną marką grupy znajomych, których łączyła wspólna pasja i cel, a które to ciężko było im osiągnąć pracując na własną rękę lub na etacie. Firma po dzień dzisiejszy skutecznie bazuje na tym pomyśle, opierając swoje wszechstronne możliwości na wielu wysokiej klasy specjalistach oraz firmach partnerskich.

Cel

Podstawowym celem firmy jest świadczenie wysokiej jakości kompleksowych usług w zakresie IT dla firm. Firma realizuje ten cel poprzez wyjątkowe podejście do klienta oraz zakres świadczonych usług. Jesteśmy zdania, że każda firma powinna skupić się na swoim kluczowym biznesie, a pozostałe zagadnienia jak np. IT, outsourcingować specjalistom, dla których z kolei to stanowi kluczowy biznes. Z doświadczenia wiemy, że firmy korzystające z takiego modelu biznesu pracują dużo wydajniej, szczególnie jeśli partnerem jest zaufana firma która doskonale zna klienta oraz potrafi samodzielnie i skutecznie reagować na pojawiające się potrzeby.

Polityka jakości

Obecnie jakość przeważnie kojarzy się z wprowadzeniem w firmie bardzo drogich norm ISO, jednak dla nas jakość oznacza coś o wiele istotniejszego. Dla nas jakość to zadowolenie klienta na każdym etapie współpracy poprzez świadczenie profesjonalnych usług, indywidualnie dopasowanych do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Staramy się zatem, aby każdy klient niezależnie od rozmiarów prowadzonej działalności, otrzymał usługi najwyżej jakości. Staramy się, aby klienci stawali się naszymi partnerami na długie lata.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Łódź ], [ Pogwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Łódź ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Łódź ], [ Pogwarancyjna naprawa Systemy alarmowe Łódź ],

Serwis pogwarancyjny Łódź
ICT Systems

Serwis gwarancyjny Łódź
ICT Systems

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Drukarki komputerowe :
-

OkiKomputery stacjonarne :
-

Acer


-

Apple


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP


-

Komputery Składane


-

Lenovo ,IBM


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: instalacje sieci komputerowych


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Apple


-

Aristo


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

Gericom


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychSystemy alarmowe :
-

Aritech


-

Dantom


-

DSC


-

Elmes


-

Gorke


-

Paradox


-

Ropam


-

Satel


-

USŁUGA: instalacje domofonowe


-

USŁUGA: instalacje systemów alarmowych


-

USŁUGA: instalacje telewizji przemysłowejFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa drukarek Łódź :


Naprawa i oczyszczenie drogi przejścia papieru, mechanizmu pobierania papieru. Czyszczenie i konserwacja elementu grzewczego, wałków, rolek, pasków, głowicy drukującej. Konserwacja i smarowanie łożysk, kół zębatych. Wymiana tonera, atramentu, bębna, developera, głowicy drukującej.


Serwis naprawa komputerów stacjonarnych Łódź :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Łódź :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.


Serwis naprawa montaż systemów alarmowych Łódź :


Urządzenie: czujniki i detektory, rejestratory, centrale, baterie, sygnalizatory, moduły GSM, klawiatury, kamerki IP, kamery przemysłowe. Usługi w zakresie ochrony osób i mienia: projekt i montaż systemów alarmowych, kalibracja i konfiguracja, kontrola dostępu, zdalny monitoring, rozbudowa i modernizacja.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl