Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Pogotowie komputerowe tel. 507 198 878

Adres: 

70-789 Szczecin

Gwarna 70

Pokaż kontakt
Oddziały: Szczecin,
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

POGOTOWIE KOMPUTEROWE - tel. 507 198 878

Obsługujemy osoby prywatne oraz firmy.

Komputerami zajmujemy się od 1995 roku i świadczymy usługi informatyczne małym firmom, przedsiębiorstwom oraz osobom prywatnym zarówno pod kątem serwisu sprzętowego i programowego, jak również doradztwa i sprzedaży.

Wyjeżdżamy na wezwania nie tylko ze Szczecina ale także z terenu woj. zachodniopomorskiego i przygranicznych Niemiec.

Oprócz doraźnych interwencji współpracujemy również na podstawie stałych umów a zdobyte doświadczenia pozwalają nam świadczyć usługi na dobrym poziomie.

 

 

TeamViewer - zdalna kontrola i zdalne współdzielenie pulpitu przez internet.

Za pomocą programu TeamViewer możemy w przeciągu niewielu sekund nawiązać połączenie internetowe z dowolnym komputerem osobistym lub serwerem i zdalnie nim sterować tak, jakby serwisant tuż przed nim siedział.

Kliknij na ikonę TeamViewer po lewej stronie i ściągnij program.

 

 

BUDOWA INTERNETOWYCH STRON

Strona internetowa to jedno z najważniejszych narzędzi,
które pozwala zdobyć potencjalnego Klienta!

Kształtowanie wizerunku firmy w Internecie, poprzez stronę internetową daje najlepsze rezultaty marketingowe. Dziś trudno wyobrazić sobie firmę nieposiadającą własnego serwisu www chcącego nawiązać wyrównaną walkę z konkurencją. Należy jednak pamiętać, że spodziewane korzyści przyniesie tylko profesjonalnie przygotowana strona.

Strona przejrzysta, czytelna, niosąca dla potencjalnego klienta jasne treści.

Dobrze zbudowany serwis firmowy www to nie tylko wizytówka firmy z nr telefonu i adresem, to także skuteczne narzędzie marketingowe pozwalające zainteresować ofertą firmy nowych klientów. Strona WWW to także miejsce, w którym Twoi klienci znajdą najnowsze informacje o produktach, upustach, nowych dostawach, typach produktów. Twoi klienci nie muszą dzwonić już do firmy w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące ich pytania.
Wystarczy, że najczęściej zadawane pytania opiszesz na stronie WWW. Umieszczenie na stronie cenników na pewno spotka się z aprobatą Twoich klientów.

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą klienta:
- projektowanie internetowych stron,
- rejestracja domen,
- hosting,
- konfiguracja kont WWW i e-mail,
- reklama w internecie etc.

 

 

SZKOLENIA KOMPUTEROWE
Kurs komputerowy "Podstawy obsługi komputera"

INDYWIDUALNY KURS KOMPUTEROWY skierowany jest do osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę o zagadnienia związane z obsługą komputera.

Głównym zadaniem naszego kursu jest przygotowanie uczestników do samodzielnej pracy z komputerem.

Zajęcia odbywają się w domu słuchacza i na jego sprzęcie komputerowym.

Uczestnik otrzymuje materiały, które pomogą mu w utrwalaniu zdobytej wiedzy.

 

USUWANIE WIRUSÓW KOMPUTEROWYCH SZCZECIN
Naprawa komputerów Szczecin usunie z Państwa komputera wirusy, złośliwe oprogramowanie, trojany, programy szpiegujące a także pozbędzie się uciążliwego spamu obciążającego Państwa komputer. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć jak niebezpieczne i uciążliwe dla każdego użytkownika komputera stacjonarnego czy laptopa są wirusy. Pomoc komputerowa Pogotowie Komputerowe Szczecin, nie tylko pozbędzie się z Państwa komputera niechcianego oprogramowania ale również zabezpieczy komputer przed przyszłymi atakami.

Udzielę porad jak dobrze chronić swój sprzęt, jak bezpiecznie korzystać z internetu, udzielę informacji czego nie można robić oraz co ma wpływ na bezpieczeństwo naszych danych.

Doradzam w doborze darmowych i płatnych programów zabezpieczających nasz komputer przed atakami wirusów komputerowych. Profesjonalna pomoc komputerowa umożliwi Państwu bezpieczne korzystanie z narzędzia do pracy jakim jest komputer.


NAUKA OBSŁUGI KOMPUTERA SZCZECIN
Zapraszam do zapoznania się z ofertą pogotowia komputerowego Szczecin, polegającej na nauce podstaw obsługi komputera PC dla dzieci i seniorów. W przystępny sposób i w miłej atmosferze uczę podstaw obsługi sprzętu komputerowego. Dzięki mojej pomocy komputerowej wiele osób korzysta w bezpieczny sposób z dobrodziejstw, jakie przynosi komputer oraz internet. Pokazuję jak obsługiwać system MS Windows, jak korzystać z elektronicznej poczty, wyszukiwać informacje w internecie czy komunikować się z innymi użytkownikami komputerów na całym świecie.

Nauka obsługi komputera to oferta skierowana przede wszystkim do osób starszych mieszkających w Szczecinie i ewentualnie jego okolic. Chcesz zdobywać wiedzę, poznawać nowych ludzi, grać i miło spędzać czas przed komputerem, nasze pogotowie komputerowe ułatwi i wyjaśni korzystanie z komputera. Przekonasz się jakie to łatwe, zapraszam do kontaktu z moją pomocą komputerową i ustalenie szczegółów.

Na zdobywanie wiedzy nigdy nie jest ani za późno ani za wcześnie. Zapraszam serdecznie.

ZABEZPIECZANIE MS WINDOWS SZCZECIN
Pogotowie komputerowe ze Szczecina zabezpieczy Państwa system operacyjny przed zagrożeniami, które niesie korzystanie z globalnej sieci Internetowej poprzez instalację, konfiguracja i aktualizacja programów antywirusowych, firewall czy instalacja poprawek systemowych po to by zapobiec infekcjom systemu w przyszłości. Zadbam o Twoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo Twojego komputera. Moja pomoc komputerowa doradzi Państwu w doborze płatnych lub darmowych programów antywirusowych, które w optymalny sposób zabezpieczą Państwa komputer przed zagrożeniami, które niesie ze sobą Internet. Pamiętajmy, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

Informatyk naprawy komputerów Pogotowie Komputerowe Szczecin, udzieli Państwu bezpłatnych porad jak bezpiecznie poruszać się w Internecie i jak zabezpieczać systemy operacyjne zainstalowane na komputerze stacjonarnym czy laptopie. Moja oferta skierowana jest do osób prywatnych jak i firm ze Szczecina i ewentualnie jego okolic.
Dobrze zabezpieczony system operacyjny przed atakami złośliwego oprogramowania to bezpieczeństwo Twojego komputera czy firmy. Zapraszam do kierowania pytań w sprawie zabezpieczeń systemów operacyjnych, moje pogotowie komputerowe jest do Państwa dyspozycji.

 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Szczecin ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Szczecin ], [ Pogwarancyjna naprawa Zasilacze awaryjne UPS Szczecin ], [ Pogwarancyjna naprawa Inne / Usługi / Sklepy Szczecin ],

Serwis pogwarancyjny Szczecin
Pogotowie komputerowe tel. 507 198 878

Serwis gwarancyjny Szczecin
Pogotowie komputerowe tel. 507 198 878

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Komputery stacjonarne :
-

Acer


-

Apple


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP


-

Komputery Składane


-

Lenovo ,IBM


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: instalacje sieci komputerowych


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Apple


-

Aristo


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

Gericom


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychZasilacze awaryjne UPS :
-

Activ Power


-

ActiveJet


-

APC


-

CyberPower


-

Ever


-

Fideltronik


-

Fsp Fortron


-

Gembird


-

Lestar


-

Orvaldi


-

Power Walker


-

Inne / PozostałeInne / Usługi / Sklepy :
-

Usługi dla domu / firmyFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Inne / Usługi / Sklepy : Szczecin :


Nie dotyczy naprawy i serwisu urządzeń.


Serwis naprawa komputerów stacjonarnych Szczecin :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Szczecin :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.


Serwis naprawa zasilaczy UPS Szczecin :


Naprawa, serwis i wymiana: układu zasilania oraz ładowania i stabilizacji, ogniw, baterii, przetwornic. Kalibracja i konserwacja zasilaczy oraz testowanie baterii.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl