Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

TimeDoctor

Adres: 

02-507 Warszawa

Wołoska/Odyńca paw.54

Oddziały: Warszawa,
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Naprawa zegarów i zegarków w Warszawie
Profesjonalny zegarmistrz wita na swojej stronie internetowej.
Niezmiernie miło mi poinformować, iż od sierpnia 2015 roku moja firma jest autoryzowanym punktem serwisowym firm TISSOT, CERTINA, CALVIN KLEIN. Jesteśmy także partnerem serwisowym takich marek jak OMEGA, LONGINES, RADO.

Jestem doświadczonym zegarmistrzem, dobrze zorientowanym w potrzebach zgłaszających się do mnie klientów. Moje usługi zegarmistrzowskie obejmują m.in. takie prace jak: renowacja i czyszczenie zegarków naręcznych, naprawa starych zegarów, dorabianie szkieł czy polerowanie zegarków. Posiadam baterie do zegarków wszystkich typów, paski, szkła i bransolety, podejmuję się wykonania wymiany wadliwie działających części.

Każdego klienta traktuję indywidualnie. Służę Państwu moją wiedzą i umiejętnościami, a w razie potrzeby udzielam wyczerpujących informacji nt. właściwej konserwacji zegarów i zegarków. Współpracuję z wieloma rzemieślnikami, producentami i artystami, aby w pełni dostosować ofertę do Państwa oczekiwań. Od ponad 18-tu lat uczę się naprawiać zegary i zegarki. Celowo użyłem słowa „uczę się”, albowiem nie ma na świecie takiego zegarmistrza, który nie rozwijałby się podczas swojej pracy. Na bieżąco zgłębiam wiedzę w zakresie nowości technicznych w branży.

Większość zegarmistrzów niestety zatrzymała się na pewnym etapie swojego doskonalenia zawodowego. Nie idą z duchem czasu, poprzestają na tym, co już umieją – ze stratą dla klientów.

Ja należę do grupy zegarmistrzów, którzy nie posiadają określonej specjalizacji i są zawsze żądni wiedzy. Nie zajmuję się tylko wymianą zużytych podzespołów na nowe – do tego nie trzeba lat praktyki. U mnie mogą Państwo dokonać zarówno wymiany baterii (także w zegarku profesjonalnie uszczelnionym z należytą dbałością o to, by nasmarować uszczelkę, nie zostawić na mechanizmie odcisków palców czy niepożądanej ilości wilgoci), jak również naprawić zegar antyczny.

Wszystkie zegary i zegarki traktuję jak dzieła sztuki. Nie ma takiej możliwości, aby podczas naprawy z Państwa zegarka coś zniknęło albo zostało podmienione. Gwarantuję uczciwe podejście do każdego klienta.

Serdecznie pozdrawiam
Norbert Kaźmierczak – zegarmistrz

zegarmistrzZapraszamy Państwa do sprawdzenia wodoszczelności swojego zegarka na profesjonalnym urządzeniu Witschi Proofmaster S. Test odbywa się bez użycia wody w próżniowej komorze. Zapraszamy do Arkadii!

naprawa zegarówrenowacja zegarków
OFERTA TIME DOCTOR
1. Wymiana baterii w zegarkach wszelkich typów, także wodoszczelnych lub otwieranych przez szkło (serwis zegarków).

2. Wymiana pasków do zegarków – bardzo bogaty wybór pasków i bransolet do zegarków.

3. Konserwacja, regulacja i czyszczenie zegarków naręcznych (zarówno bateryjnych, jak i mechanicznych, z naciągiem ręcznym lub automatycznym, ze stoperem lub bez, z datownikiem, z rezerwą chodu, z fazami księżyca, także tych z najlepszych manufaktur) – współpraca z wieloma autoryzowanymi serwisami w celu pozyskania części do zegarków.

4. Dorabianie i sprowadzanie typowych i nietypowych szkieł (szkło mineralne, szafirowe, kwarcowe, cienkie i grube, okrągłe, prostokątne, owalne lub o nieregularnych kształtach, płaskie, wypukłe).

5. Renowacja zegarków – kopert – chromowanie, srebrzenie, złocenie, polerowanie, satynowanie.

6. Renowacje cyferblatów – nakładanie nowego lakieru i napisów technologią komputerową zgodnie z oryginałem.

7. Renowacje tarcz i skrzyń zegarowych – nowa politura, polerowanie, postarzanie (patynowanie) elementów mosiężnych.

8. Dorabianie wszelkich elementów pękniętych czy zużytych: osie, wałki, sprężyny itp.

9. Naprawa zegarków typu chronograph, po uderzeniu lub zalaniu.

10. Naprawa zegarów wiszących, stojących, ściennych, kominkowych i gabinetowych – czyszczenie, wymiana łożysk, kasowanie luzów, zmiana oliwy i smaru.

11. Skracanie bransolet droższych zegarków jak Rado, Omega , Tag-Heuer, Breitling, Cartier, Longines, Certina, Tissot, Maurice Lacroix, Doxa, Atlantic i wielu, wielu innych oraz prawie pełen serwis pogwarancyjny tychże marek.

12. Akcesoria do zegarków (np. paski do zegarków)

 

Szanowni Państwo.

Jeżeli podczas wizyty w jednym z naszych punktów mój personel nie będzie w stanie poradzić sobie z naprawą lub otwarciem Państwa zegarka proszę o wyrozumiałość. Nie wszyscy są od wszystkiego, a istnieje dużo nietypowych zegarków np. otwieranych przez szkło lub bardzo opornych przy zamykaniu z którymi wolałbym mieć do czynienia osobiście. Dlatego, jeżeli posiadają Państwo drogi lub bardzo nietypowy zegarek proszę przed udaniem się do nas o kontakt telefoniczny osobiście ze mną , a powiem gdzie i kiedy będę urzędował w danym dniu. Numer telefonu 501-227-692. Dziękuję- Norbert Kaźmierczak.

W zegarkach skomplikowanych lub takich , w których ryzyko uszkodzenia przy otwieraniu lub zamykaniu jest wysokie ceny mogą być wyższe. W cenniku nie zawarto informacji o każdej marce zegarka ani o jego budowie np. ceramika lub wypukłe szkło na całej powierzchni.

CENNIK
Pojęcie: „czyszczenie zegara”, lub „przegląd mechanizmu”, to pojęcia bardzo ogólnikowe często używane dla fikcyjnego podniesienia wartości przedmiotu. Często widzimy na przykład na aukcjach: „Zegar po przeglądzie”, co oznacza tyle, co nic. Ja używam zwrotu „remont kapitalny”, lub „gruntowne czyszczenie mechanizmu”, gdyż w ciągu ostatnich dziesięciu lat tylko kilka razy trafiłem na zegar, w którym wystarczyło oczyszczenie mechanizmu ultradźwiękami i naoliwienie (bez rozbierania, kasowania luzów, dorabiania części, łożysk). Takiej operacji można dokonać tylko wtedy,
gdy klient naprawdę dba o zegar i pilnuje, żeby zmieniać w nim oliwę regularnie. W zegarkach naręcznych można czasami zrobić przegląd częściowy.

Wiele osób zadaje pytanie o cenę usługi. Jest ona zależna od tego, czy dbamy o zegar. Im bardziej dbamy, tym cena będzie niższa. Nie oznacza to wcale, że sami możemy nasmarować zegar od czasu do czasu oliwą do maszyn. Taka „naprawa” często kończy się opłakanym skutkiem.

Pozdrawiam i zapraszam serdecznie potencjalnych klientów. Motto, które zawsze staram się stosować w mojej pracy brzmi:

„CHCESZ ZAMIENIĆ MOSIĄDZ SWEGO OBOWIĄZKU W ZŁOTO – RÓB ZAWSZE NIECO WIĘCEJ NIŻ OBIECAŁEŚ”

Poniżej cennik wykonywanych przeze mnie usług, poszczególne ceny mogą ulec zmianie w zależności od stanu i rodzaju mechanizmu.

1.Wymiana baterii
Stosujemy zawsze baterie od sprawdzonych producentów jak Energizer, Renata, Maxell, Sony.

Na wszystkie baterie wymieniane przez nas w zegarkach dajemy roczną gwarancję.

Nie dotykamy baterii palcami, nie zostawiamy na mechanizmie odcisków, smarujemy uszczelki.

Cena może ulec zmianie jeżeli na przykład poprzednia bateria wylała i trzeba czyścić styki. Zakładamy także baterie do pilotów samochodowych, glukometrów, aparatów słuchowych, kalkulatorów itp.

a) w zegarku nieskomplikowanym z wciskanym deklem bez uszczelki teflonowej i bez klasy wodoszczelności – 15 zł
b) w zegarku z klasą wodoszczelności 3atm bez uszczelki teflonowej o kształcie pozwalającym na zamknięcie go bez problemu ręcznie – 20 zł
c) w zegarku klasy Casio, Timex – zaciskany dekiel – 20-35 zł
d) w zegarku o klasie wodoszczelności do 3 atm z uszczelką teflonową, w zegarku Swatch, prosty zaciskowy czasomierz marki Tissot, Atlantic, Doxa, Grovana, Delbana – 25-35 zł
e) w zegarku o klasie wodoszczelności 5 atm (50m) zaciskany lub zakręcany z uszczelką gumową lub teflonową bez chronografu – 25-35 zł
f) w zegarku klasy 5atm lub 10atm z chronografem (Eta 251.242) lub bez – od 30 zł do 40 zł w zależności od kształtu obudowy i szkła.
g) w zegarku Omega, Rado, Breitling ,Cartier, Longines, Certina, Tissot lub innych znanych bardziej, lub mniej manufaktur cena zaczyna się od 40 zł do mniej więcej 80 zł

h. w zegarku otwieranym podciśnieniem przez szkło- od 60 zł

2.Czyszczenie mechanizmu, zmiana oliwy, przegląd, konserwacja.
Kompletny przegląd obejmuje następujące czynności:

-Demontaż mechanizmu na czynniki pierwsze, czyszczenie ,kasowanie luzów i zatarć, smarowanie, montaż, regulację dokładności chodu i kontrolę funkcji
-W miarę potrzeby wymianę w cenie przeglądu: tubusu, koronki, uszczelki.
-Kontrolę wodoszczelności.
-Mycie koperty i bransolety.

Przegląd częściowy obejmuje :

-Częściowy demontaż mechanizmu,zmianę oliwy na wychwycie i w najważniejszych miejscach,sprawdzenie centra tarczy itp Przegląd częściowy jest możliwy gdy zegarek nie ma więcej niż 4 lata i na przykład upadł.

Tutaj rozbieżność cenowa jest bardzo duża, ale postaram się ustalić pewne „widełki cenowe”, które jednak nie zawsze sprawdzą się w stu procentach.

a) zegarki kwarcowe czyli bateryjne:
– mechanizmy typu Miyota czy TMI po prostu się wymienia na nowe, bo są one tanie i nieskomplikowane. Koszt takiej wymiany od 45 zł do 80 zł
– zegarki na bazie mechanizmów Eta serii 955 ,956,F05,F06 .Wymiana takiego mechanizmu, to koszt od 280 zł do 380 zł
– czyszczenie zegarka typu chronograph na mechanizmie Miyota – od 150 zł w zależności od tego, czy zegarek był po uderzeniu, czy nie i czy dostała się do niego woda.
– czyszczenie-przegląd po upadku- zegarka kwarcowego szwajcarskiego na bazie mechanizmu Eta 251 – koszt od 250 zł
b) zegarki mechaniczne:
-naręczne nieskomplikowane z naciągiem manualnym na bazie prostych szwajcarskich kalibrów jak starszy Atlantic, Delbana, Doxa – od 280 zł
-naręczne z automatycznym naciągiem na bazie mechanizmów Eta 2801,2824 – od 200 zł-przeglad częściowy ,od 350zł -remont kapitalny ( po zalaniu lub uderzeniu koszty mogą wzrosnąć nawet dwukrotnie)
-kieszonkowe z wychwytem szwajcarskim bez dodatkowych funkcji – od 250-600 zł
-zegarki typu chronograph na bazie mechanizmu rosyjskiego 3133 – od 200 zł-przegląd częściowy, od 650zł remont kapitalny
-mechanizm bazowy Eta 2892 – od 250 zł przgląd częściowy ,od 400zł remont kapitalny-z nadstawką stoperową od 900zł

-zegarki na bazie mechanizmu Eta Valjoux 7750 – od 800 do 1700 zł (zależy od wielu czynników)

-zegarki po zalaniu lub uderzeniu są wyceniane indywidualnie tak jak zakres pracy i czas potrzebny do ich naprawy

-zegarki manufakturowe-wycena indywidualna

 

3.Wymiana szkła
-płaskie mineralne, okrągłe – od 30 zł
-soczewkowe mineralne – od 60-120 zł w zależności od grubości
-dorobienie szkła nietypowego (prostokątne wypukłe itp.) – od 140 zł
-dorobienie szkła z pexi – od 40 zł
-szkło zwykłe plexi – od 20 zł
-szkło zbrojone z ramką rozprężną wtaczaną od wewnątrz od 45 zł do 80 zł

4. Naprawa większych zegarów wiszących lub kominkowych
-kompletny remont gdy zegar nie był czyszczony ponad 10 lat – od 400 zł bez wymiany części.
-częściowa naprawa i zmiana oliwy gdy zegar nie posiada zatarć- czyszczenie ultradźwiękami, smarowanie, regulacja – od 180 zł
-renowacja cyferblatu płaskiego mosiężnego – od 120 zł

5. Naprawa zegarów gabinetowych stojących
-remont kapitalny ze wszystkimi czynnościami pozwalającymi doprowadzić mechanizm zegara do stanu „jak nowy”- od 700 zł
-naprawa częściowa bez konieczności rozbierania mechanizmu,czyszczenie,smarowanie,konserwacja – od 200 zł

Koszty naprawy każdego mechanizmu zegarowego są ustalane indywidualnie i mogą się wahać. Nie ma bowiem dwóch identycznie zabrudzonych zegarów. W sprawie ceny usług nie zawartych w cenniku proszę o kontakt mailowy lub osobisty. Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i mogą się różnić w zależności od wpółczynnika ryzyka uszkodzenia zegarka podczas czynności wykonywanych przez serwis.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Zegarki Warszawa ],

Serwis pogwarancyjny Warszawa
TimeDoctor

Serwis gwarancyjny Warszawa
TimeDoctor

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Zegarki :
-

Adriatica


-

Atlantic


-

Certina


-

Citizen


-

Delbana


-

Diesel


-

Esprit


-

Festina


-

Fossil


-

Grovana


-

Guess


-

Lacoste


-

Lorus


-

Nautica


-

Pierre Ricaud


-

Police


-

Skagen


-

Timemaster


-

Timex


-

Tissot


-

Tommy Hilfiger


-

Vostok


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa zegarków Warszawa :


Naprawa, serwis i wymiana: szkła, tubusu, koronki, przycisków, uszczelek, szkieł mineralnych i szkieł szafirowych, osi, wałków, sprężyn, zębatek, łożysk. Montaż paska lub bransolety, klejenie elementów tarczy, obsadzanie wskazówki, naprawa mechanizmu zegarka, regulacja chodu, polerowanie koperty i bransolety, dopasowanie wałka i koronki, wymian baterii. Czyszczenie i smarowanie oraz regulacja, kontrola wodoszczelności, renowacja starych zegarków.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl