Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Promowane Serwisy
Poleca: 0% osób
Firma: 

HANMAR

Adres: 

43-450 Ustroń

Dobra 3

Pokaż kontakt
Oddziały: Warszawa,
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Aby zamówić odbiór sprzętu door-to-door proszę zamówić kuriera DHL pod tym linkiem:

www.serwis.dwt.pl

Mocną stroną naszej firmy jest dział serwisu, który rozwijamy od samego początku działalności.

Jesteśmy centralnym serwisem DWT i autoryzowanym serwisem gwarancyjnym takich marek jak MAKITA, REMS, CELMA, REBIR, FREUD, CASALS.

Serwisujemy narzędzia spalinowe MAKITA.  
Piły łańcuchowe, podkaszarki żyłkowe, nożyce do żywopłotu, kosiarki.

Naprawiamy pogwarancyjnie także elektronarzędzia wszystkich marek w tym BOSCH.

Oferujemy pełen asortyment części zamiennych oraz wysokiej jakości zamienniki do elektronarzędzi wszystkich popularnych marek.

Firma zatrudnia 4 serwisantów w Warszawie oraz 4 w Ustroniu. Są to mechanicy z wieloletnim stażem, doświadczeni i świetnie wykwalifikowani. – Regularnie bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez naszych partnerów, zwłaszcza przez Makitę. Ponieważ na rynek systematycznie wprowadzane są nowe maszyny, w których stosuje się innowacyjne technologie, każdy nowy mechanik rozpoczynający pracę w naszym serwisie musi też przejść odpowiednie szkolenie.

Wtedy wyjeżdża na kilka dni do Bielska-Białej, gdzie w Serwisie Centralnym Makity ma możliwość nauczenia się wszystkiego, czego potrzebuje, aby naprawiać maszyny tej marki.

W tej chwili w serwisie Hanmar można naprawić właściwie każde narzędzie dowolnej marki.

Firma prowadzi naprawy gwarancyjne Celmy, Makity, Steinela i Remsa, naprawia też odpłatnie urządzenia wszystkich innych marek dostępnych na naszym rynku. – Przez kilka lat prowadziliśmy również serwis narzędzi Metabo. Do momentu, kiedy powstało Metabo Polska i przejęło naprawy gwarancyjne. Nadal wykonujemy odpłatne naprawy tych maszyn. Od 20 lat prowadzimy również serwis gwarancyjny dla marki Rems, która ma w swojej ofercie głównie narzędzia do instalacji wodnych, 
wykonujemy również naprawy gwarancyjne opalarek marki Steinel.

Serwisujemy też narzędzia DWT, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. Od 6 lat naprawiamy narzędzia spalinowe, zwłaszcza w ramach obsługi gwarancyjnej marki Makita. Są to bardzo dobre, mało awaryjne narzędzia, które, jeśli się je użytkuje prawidłowo, służą przez wiele lat.

Każda serwisowana maszyna przechodzi w Hanmarze podobną ścieżkę:

– Najpierw maszyna, która trafia do serwisu, jest wprowadzana do systemu. Otrzymuje swój oddzielny rekord, za pomocą którego jesteśmy w stanie ją w każdej chwili zidentyfikować.

- Następnie narzędzie wraz ze zleceniem naprawy trafia na odpowiednią półkę, skąd pobierana jest przez mechanika do naprawy. Większość szybko rotujących części zamiennych mamy w magazynie, który znajduje się tu na miejscu. Jeśli nie mamy potrzebnej części, zamawiamy je w Magazynie Centralnym Makity i w przeciągu 24, maksymalnie 48 godzin mamy je u siebie.

- Po wykonaniu naprawy i przetestowaniu narzędzia następuje rozliczenie naprawy, wpisanie części do systemu, wypełnienie karty gwarancyjnej i maszyna jest przekazywana do odbioru lub wysyłki.

Naprawy staramy się realizować w ciągu doby, maksymalnie trwa to 48 h. Wiele prostych napraw wykonujemy od ręki, w ciągu godziny czy dwóch. Hanmar prowadzi również magazyn oryginalnych części zamiennych do urządzeń Makita oraz wysokiej jakości zamienników sprzedawanych pod marką własną Hanmar.

 

 

Naprawiamy wszystkie kategorie elektronarzędzi, takie jak: Piły stołowe, Pilarki tarczowe, Wiertarki kątowe, Wiertarki udarowe, Wiertarki stołowe, Pistolety do klejenia, Dmuchawy gorącego powietrza – opalarki, Wkrętarki sieciowe, Wyrzynarki, Zacieraczki, Zszywacze, Odkurzacze przemysłowe, Szlifierki mimośrodowe, Skrobaki, Szlifierki kątowe, Strugi, Szlifierki oscylacyjne, Szlifierki proste, Szlifierki stołowe, Szlifierki taśmowe, Wiertarki bez udaru, Satyniarki, Rozdrabniacze, Gwintownice do rur, Przecinarki taśmowe do metalu, Ukośnice, pilarki do cięcia kątowego, Przecinarki do metalu, Pompy ogrodowe, Polerki kątowe, Piły szablaste, Młoty udarowe, Myjki ciśnieniowe, Frezarki, Lamelownice, Młotowiertarki, Młoty udarowo-obrotowe, Kompresory, Nagrzewnice powietrza, Gwoździarki, Piły łańcuchowe, Mieszarki, Lutownice, Klucze udarowe, Kosy elektryczne, podkaszarki, Nożyce do żywopłotu, Kosiarki do trawy, Nożyce do blach, Bruzdownice, Dmuchawy do liści. Naprawiamy wszystkie kategorie narzędzi spalinowych, czyli Spalinowe pompy wodne, Nożyce do żywopłotu Odśnieżarki , dmuchawy do śniegu, Agregaty prądotwórcze, Łuparki do drewna. Spalinowe kosiarki do trawy, Kosy spalinowe, Piły łańcuchowe spalinowe.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Narzędzia elektryczne Ustroń ], [ Gwarancyjna naprawa Narzędzia elektryczne Ustroń ], [ Gwarancyjna naprawa Sprzęt ogrodniczy Ustroń ],

Serwis pogwarancyjny Ustroń
HANMAR

Serwis gwarancyjny Ustroń
HANMAR

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Narzędzia elektryczne :
-

Black&Decker


-

Bosch


-

Casals


-

Celma


-

DeWalt


-

Dremel


-

DWT


-

Einhell


-

Freud


-

Hitachi


-

Kress


-

Makita


-

Metabo


-

Protool


-

Rebir


-

Rems


-

Skil


-

Steinel


-

Inne / PozostałeNarzędzia elektryczne :
-

Casals


-

DWT


-

Freud


-

Makita


-

Rems


-

SteinelSprzęt ogrodniczy :
-

MakitaSerwis naprawa narzędzi elektrycznych – elektronarzędzi Ustroń :


Wymiana i naprawa oraz regeneracja: uzwojeń, silnika, szczotek, sznura przyłączeniowego, przekładni i kół zębatych, wyłącznika, łożyska, układu włączającego oraz regulującego obroty i zmieniającego kierunek obrotów, kondensatora, obudowy, wirników. Serwis: frezarki, mieszadła, młota udarowego, młotkowiertarki, wiertarki, nożyc, opalarki, pilarki i piły, struga, szlifierki (kątowej, oscylacyjnej, mimośrodowej, prostej, taśmowej ), wkrętarki, wyrzynarki i zakrętarki, sprężarki, kosy, przecinarki, frezarki, polerki, bruzdownice, dmuchawy, gwoździarki, kompresory, nagrzewnice, odkurzacze i odśnieżarki, pompy. Oczyszczenie zabrudzonego narzędzia, usunięcie przerwy na przewodach.


Serwis naprawa sprzętu ogrodniczego Ustroń :


Wymiana i naprawa oraz regeneracja: uzwojeń, silnika, szczotek, sznura przyłączeniowego, przekładni i kół zębatych, wyłącznika, łożyska, układu włączającego oraz regulującego obroty i zmieniającego kierunek obrotów, kondensatora, obudowy, wirników. Serwis: kosiarki, kosy, podkaszarki, dmuchawy, nożyce, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki, pilarki i ostrzałki, zamiatarki, myjki, opryskiwacze, piły. Oczyszczenie zabrudzonego narzędzia, usunięcie przerwy na przewodach, ostrzenie łańcuchów i noży, weryfikacje stanu technicznego, przegląd i konserwacja.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl