Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

ABM SYSTEM SP. Z O.O.

Adres: 

01-249 Warszawa

Gizów 6

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

ABM System – dystrybutor kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych

Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej ABM System – dystrybutora kserokopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. W obecnej formie działamy na rynku od 1999 roku, świadcząc usługi wysokiej jakości.

Współpracujemy tylko z zaufanymi producentami sprzętu biurowego. Do naszych partnerów należą takie firmy jak Konica Minolta oraz Lexmark. Jako wieloletni dystrybutor możemy zaoferować produkty tych marek w bardzo konkurencyjnych cenach.

W naszym katalogu produktów znajdą Państwo m.in. kserokopiarki kolorowe i czarno-białe (również te, które pozwalają na wydruk podążający), drukarki A3 i A4, niszczarki biurowe oraz urządzenia wielofunkcyjne. Oferowane przez nas kopiarki pozwalają na ograniczenie oraz optymalizację kosztów druku.

Oferujemy Państwu zarówno sprzedaż, jak i wynajem nowych i używanych kserokopiarek oraz innych urządzeń wielofunkcyjnych. Ponadto świadczymy również usługi z zakresu serwisu drukarek, kserokopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

Jako jedni z nielicznych dystrybutorów w swojej ofercie posiadamy najnowszy model kserokopiarki od producenta Konica Minolta - bizhub c224! Pełną naszą ofertę sprzedaży i wynajmu znajdą Państwo na pozostałych zakładkach strony internetowej!

 

Serwis kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych


Oferta handlowa ABM System obejmuje najnowocześniejsze kserokopiarki oraz urządzenia biurowe i informatyczne dostępne aktualnie na rynku. Nasze bogate doświadczenie umożliwia nam rozpoznanie i zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Od początku działamy zgodnie ze ścisłą polityką handlową oraz szczegółową organizacją pracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie sukcesywnie wdrażać nowe rozwiązania, które zapewniają wymierne korzyści nie tylko nam, lecz także wszystkim naszym odbiorcom.

Naszą receptą na sukces jest przede wszystkim odpowiedni dobór kadry pracowniczej, tak aby była nastawiona, tak jak założyciele firmy, na konsekwentne doskonalenie swoich umiejętności, poszerzanie wiedzy, zdobywanie międzynarodowych uprawnień administracyjnych, handlowych i serwisowych. Dlatego dużą wagę przywiązujemy do sukcesywnego szkolenia naszego zespołu dealerów, co sprawia, że mogą oni się pochwalić bieżącą znajomością trendów rynkowych, umiejętnością elastycznego reagowania nawet na najbardziej skomplikowane wyzwania czy projekty.

Nasi przedstawiciele działają na terenie całej Polski, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować ofertę, która będzie dostosowana optymalnie do potrzeb konkretnego Klienta, a następnie zrealizować cały projekt. Proces ten rozpoczyna się od koordynacji sprzedaży urządzenia, a kończy z kolei na profesjonalnym serwisie na dowolnym obszarze kraju.

ABM System to również profesjonalne usługi serwisowe. W razie konieczności oferujemy Państwu serwis kserokopiarek, drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych, działamy nie tylko na terenie Warszawy, świadczymy usługi praktycznie w całej Polsce! Nasi reprezentanci to wieloletnia praktyka, rzetelność, solidność oraz pełne zaangażowanie, a w rezultacie gwarancja wysokiej jakości dostarczanych usług.

 

Specjalizujemy się w naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych większości nowoczesnych urządzeń drukujących obecnych na polskim rynku.

Nasza oferta obejmuje:

 

serwis drukarek laserowych
serwis kopiarek
serwis kserokopiarek
serwis urządzeń wielofunkcyjnych
serwis faksów

Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Kserokopiarki Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa Kserokopiarki Warszawa ],

Serwis pogwarancyjny Warszawa
ABM SYSTEM SP. Z O.O.

Serwis gwarancyjny Warszawa
ABM SYSTEM SP. Z O.O.

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Drukarki komputerowe :
-

Konica Minolta


-

LexmarkKserokopiarki :
-

Canon


-

Konica Minolta


-

Panasonic


-

ToshibaDrukarki komputerowe :
-

Konica Minolta


-

LexmarkKserokopiarki :
-

Konica MinoltaSerwis naprawa drukarek Warszawa :


Naprawa i oczyszczenie drogi przejścia papieru, mechanizmu pobierania papieru. Czyszczenie i konserwacja elementu grzewczego, wałków, rolek, pasków, głowicy drukującej. Konserwacja i smarowanie łożysk, kół zębatych. Wymiana tonera, atramentu, bębna, developera, głowicy drukującej.


Serwis naprawa kserokopiarek Warszawa :


Naprawa gdy: kopiarka jest włączona lecz nie działa, nie kopiuje po włączeniu przycisku, wydruk jest zabrudzony, kopia jest zbyt jasna lub ma czarne linie, niska jakość kopii, nie można wykonać kopii nawet po usunięciu zablokowanego papieru, toner jest nadmiernie zużywany. Usługi: montaż, instalacja i konfiguracja, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego, Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprawdzanie kodów serwisowych. Czyszczenie optyki modułu skanera. Naprawa i wymiana zespołu bębna, developera, zespołu utrwalania, podajnika papieru.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl