Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Serwis Tv

Adres: 

53-426 Wrocław

Jemiołowa 64a

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Usługi w zakresie naprawy telewizorów LCD, plazmowych i kineskopowych.

Przestrajenie sprzetu.

Sprzedaż pilotów zamiennych do telewizorów, DVD, SAT i video

Naprawy warsztatowe i wizyty domowe.

Na naprawiany sprzet udzielamy gwarancji.

 

Specjalizacja Serwisu Tv to naprawy telewizorów LCD, LED i kineskopowych. Naprawą sprzętu RTV zajmujemy się już ponad 30 lat. Usługi serwisowe dla mieszkańców Wrocławia wykonujemy od 1982 roku. Początkowo z państwowym zakładzie Unitra Serwis, a od 1991 roku we własnym zakładzie usługowym. Doświadczenie zdobywamy przez liczne szkolenia u producentów sprzętu RTV i przez stały kontakt z najnowszymi modelami telewizorów. Długoletnia działalność w branży usługowej ułatwia nam dostęp do fachowej dokumentacji serwisowej , a dzięki współpracy z hurtowniami i elektronicznymi sklepami internetowymi możemy zamawiać w krótkim czasie oryginalne części zamienne.
Czas naprawy to zazwyczaj kilku godzin, nawet jak konieczne jest zamówienie części zamiennych nie powinien on przekroczyć tygodnia czasu.
Naprawy domowe
Wykonujemy naprawy domowe telewizorów kineskopowych oraz drobne naprawy telewizorów LCD. Oferujemy usługi podłączenia nowego sprzętu, konfiguracji, programowania dekoderów i programów telewizji kablowej.
Naprawy warsztatowe
Naprawy telewizorów LCD i plazmowych robimy tylko na warsztacie. W zakładzie serwisowym posiadamy niezbędne przyrządy pomiarowe, urządzenia diagnostyczne i dokumentację umożliwiającą naprawy nowoczesnych, płaskich telewizorów.
Naprawy warsztatowe trzeba umawiać telefonicznie. Telewizor LCD, LED lub plazmowy musi mieć stopkę, i powinien być przywieziony razem z pilotem. Nie są potrzebne przewody zasilające, ani opakowanie.
Wycena usługi
Klient może określić limit ceny której nie może przekroczyć koszt naprawy, w przypadku skomplikowanych uszkodzeń serwisant skontaktuje się telefonicznie i klient zdecyduje o sposobie wykonania naprawy. W przypadku rezygnacji z naprawy klient ponosi tylko koszt sprawdzenia. Zasady wyceny usługi podane są w cenniku napraw.
Na wykonana usługę klient otrzyma gwarancję i rachunek na piśmie. W przypadku reklamacji naprawa robiona jest za darmo.
Przestrajanie sprzętu
Po mimo wyłączenia telewizji analogowej i przejścia na cyfrową, wielu klientów korzysta nadal z kablówki z sygnałem analogowym. Zajmujemy się przystosowywaniem starszych telewizorów i tych przywiezionych z zagranicy do odbioru w systemie PAL w standardzie fonii DK lub NICAM. Szczegóły systemów analogowych w innych krajach przedstawia tabela: standardów telewizyjnych na świecie.
Przestrajamy fonię cyfrową i analogową. Przestrojenie polega na dodaniu dodatkowego systemu fonii z zachowaniem oryginalnych systemów i odbioru stereo w systemie analogowym i cyfrowym NICAM.
Do starszych telewizorów podłączonych do telewizji kablowej wykonujemy przeróbki polegające na wymianie głowicy na tuner z pełnym pasmem kablowym hyperband. Szczegóły techniczne dotyczące wymaganych kanałów do analogowej telewizji kablowe podane są w tabeli: kanały telewizyjne
Odbiór telewizji cyfrowej
W naszym serwisie można kupić niedrogie dekodery dobrych firm: Tuner STB dekoder DVB-T
Obecnie z anteny naziemnej dostępna jest już tylko telewizja cyfrowa. We Wrocławiu działa już bezpłatnie (w ramach abonamentu) 30 programów cyfrowych, a wkrótce pojawią się następne. Posiadacze starszych telewizorów, po wyłączeniu sygnału analogowego w kwietniu 2013 roku, muszą je dostosować do odbioru cyfrowego. Konieczny jest dekoder DVB-T z MPEG-4. Nawet niedawno kupione płaskie telewizory LCD i plazmowe mogą nie mieć dekodera cyfrowego lub posiadać starszego typu dekoder DVB-T z MPEG-2, w obu przypadkach, trzeba podłączyć zewnętrzny tuner STB z dekoderem DVB-T, MPEG-4. Dekoder można podłączyć do każdego telewizora ze złączem Euro Scart , chinch, HDMI lub DVI.
Piloty do telewizorów
Posiadamy w sprzedaży duży wybór pilotów oryginalnych i zamiennych do telewizorów i sat. Przykładowa oferta przedstawiona jest na stronie: pilot do telewizora
Typowe usterki w telewizorach LCD i ranking najbardziej awaryjnych telewizorów: Naprawy telewizorów LCD
Poradnik o użytkowaniu i naprawie monitorów komputerowych: Naprawy monitorów LCD
Typy i marki telewizorów najczęściej naprawianych w kolejności alfabetycznej: Acer, Adison, Aristo, Asus, Aiwa, Akai, Anitech, Axxion, Belinea, Beko, Belstar, Benq, Biazet, Blaupunkt, Clatronic, Condor, Contec, Crown, Curtis, Daewoo, Dell, Diora, Echostar, Elektra, Elektron, Elemis, Europhon, Ferguson, Finlux, Fujitsu, Funai, General Technics, Gericom, Goldstar, Graetz, Grundig, Hanseatic, Hapo, Hitachi, Manta, Medion Mistral, Helios, Hitachi, Horyzont, ICE, Interbuy, Iskra, JVC, Kitt, Kolon, Lexus, LG, Lifetec, Loewe, Medion, Megatone, Metron, Mitsubishi, Myama, Neptun, Nokia, Nordmende, Olimp, Omega, Orion, Otake, Panasonic, Palladium, Philips, Prima, Profi, Prosonic, Provision, Recor, Regor, Rekord, Royal HCM, Royal Lux, Royallux, Roadstar, Saba, Samsoun, Samsung, Sanyo, Sharp, Szarp, Schneider, SEG, Sherion, Siemens, Siesta, Skytronic, Sony, Suntec, Super Tornado, Sharp, Supra, Syriusz, Tactics, TEC, Telefunken, Telestar, Tensai, Tevion, Thomson, Thomsonic, Toshiba, Trilux, Uher, Unimor, Universum, Walthaim, Watson, Weekend, Wenus, Westa, Vestel, Yoko i inne. Telewizory LCD i plazmowe naprawiamy na warsztacie.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Monitory komputerowe Wrocław ], [ Pogwarancyjna naprawa Telewizory Wrocław ],

Serwis pogwarancyjny Wrocław
Serwis Tv

Serwis gwarancyjny Wrocław
Serwis Tv

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Monitory komputerowe :
-

Acer


-

Aoc


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Eizo


-

Gateway


-

HP


-

iiyama


-

LG


-

Nec


-

Philips


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / PozostałeTelewizory :
-

Elemis


-

Funai


-

Grundig


-

LG


-

Panasonic


-

Philips


-

Samsung


-

Sharp


-

Sony


-

Thomson


-

Toshiba


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa monitorów kineskopowych CRT, LCD, LED Wrocław :


Naprawa lub wymiana matrycy, kabla, inwerterów, elektroniki, zawiasów, taśm sygnałowych, układu zasilania i sterowania, obudowy, świetlówek podświetlających, transformatorów i kondensatorów, zasilacza, przewodu sygnałowego i wtyczki, przetwornika, martwych pikseli i subpikseli oraz badpikseli , lamp lub diod w matrycach, płyty głównej, modułów logiki t-con. Problemy: brak obrazu po włączeniu – nie świeci, zanikanie obrazu, martwe piksele, pasy na monitorze, z włączeniem, różne kolory - przebarwienia.


Serwis naprawa telewizorów Wrocław :


Naprawa lub wymiana: układów zasilania, płyt głównych matrycy, kabla, gniazd ( HDMI,DVI,VGA,USB), inwerterów, elektroniki,pilota, taśm sygnałowych, układu zasilania i sterowania, obudowy, świetlówek podświetlających, transformatorów i kondensatorów, zasilacza, przewodu sygnałowego i wtyczki, przetwornika, martwych pikseli i subpikseli oraz badpikseli , lamp lub diod w matrycach, płyty głównej, modułów logiki t-con. Problemy: brak obrazu po włączeniu – nie świeci, zanikanie obrazu, martwe piksele, pasy na telewizorze, z włączeniem, różne kolory - przebarwienia. Zmiana oprogramowania.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl