Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

In4matik Stanisław Bot

Adres: 

95-200 Pabianice

Pawlikowice 39

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Jeśli uszkodził Ci się laptop przekaż go do naszego serwisu.

Zostanie on sprawdzony i bez zbędnej zwłoki powiadomimy Cię o wyniku przeprowadzonej diagnostyki. Dzięki temu dowiesz się co jest w nim uszkodzone oraz ile kosztuje ewentualna naprawa. W naszym serwisie pracują inżynierzy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie diagnostyki oraz naprawy sprzętu – nie musisz się więc obawiać o powierzony do naszego serwisu sprzęt.

replace laptop screen Custom W naszym serwisie wymienisz również niesprawną matrycę.

Matryce są słabymi ogniwami laptopów. Pęknięcia czy uszkodzenia matryc często powstają z powodu otarć lub upadków laptopów. W razie konieczności wymiany matrycy możesz liczyć na fachową pomoc naszego serwisu. Oznaką uszkodzonej matrycy oprócz ewidentnych uszkodzeń mechanicznych może być brak obrazu na ekranie lub jego duże zaciemnienie.

techot Custom Wymiana układów BGA / naprawa reballing BGA

Aby poprawnie przeprowadzić reballing BGA lub wymianę układu BGA, nasz serwis wyposazony jest w profesjonalną stację do lutowania układów BGA. Jest to urządzenie z podgrzewaczem dolnym oraz grzałką górną, które komputerowo kontroluje przyrost temperatury w czasie, czyli tzw. profil BGA.

wymiana bga CustomReballing BGA

Zabieg który jest wykonywany w przypadku wystąpienia zimnych lutów (przerwania lutowanego połączenia między płytą laptopa a układem BGA) pod układem BGA, które powodują nieprawidłowe działanie laptopa lub jego całkowite unieruchomienie. Objawiać się one mogą na wiele sposobów. Najbardziej znanymi są tzw. “artefakty” występujące na ekranie laptopa – jest to objaw zimnych lutów pod układem GPU. Innymi objawami jest niestabilna praca portów USB, odłączanie się urządzeń takich jak napęd optyczny czy też na przykład niedziałająca kamerka internetowa. Jeśli płyta głóanw twojego laptopa reaguje na wyginanie i dociskanie, możemy być niemal pewni, że mamy do czynienia z zimnymi lutami.

wymiana bga CustomUszkodzenie układu BGA

Wymagające jego wymiany na nowy najczęściej objawia się całkowitym unieruchamianiem laptopa lub zapętlonym jego resetowaniem przy braku wyświetlenia czegokolwiek na ekranie lub daje podobne objawy jak przy zimnych lutach. Wymiana układu na nowy daje nam pewność poprawnej i bezawaryjnej pracy układu przez cały okres na jaki producent udziela gwarancji. Wykonywana zdecydowanie częściej niż reballing w którym w zależności od modelu układu lub serii istnieje duża szansa że usunięta usterka powróci w niedługim czasie.

wymiana gniazda zasilania CustomNaprawa / wymiana gniazd zasilania.

Jeżeli zauważyłeś, że gniazdo w laptopie nie kontaktuje, iskrzy bądź laptop włącza się po wygięciu wtyczki zasilacza, bateria nie ładuje się prawidłowo lub laptop nie chce się w ogóle włączyć, może to świadczyć o uszkodzeniu gniazda zasilania.
Bez sprawnego gniazda zasilania laptop nie będzie w stanie prawidłowo funkcjonować. Dlatego nie zwlekaj i zgłoś swój sprzęt do naszego serwisu. Naprawa gniazd zasilania nie stanowi dla naszego serwisu żadnego problemu.

zatkany układ chłodzenia CustomNaprawa układu chłodzenia / konserwacja

Zbyt głośna praca laptopa oznacza, że wentylator w Twoim laptopie wymaga szybkiej konserwacji lub wymiany, zlekceważenie tego sygnału może doprowadzić do poważnych i kosztownych w naprawie uszkodzeń . Przegrzewanie się laptopa jest typową oznaką wadliwej pracy układu chłodzenia. Najczęstszą tego przyczyną jest zatkany wylot układu chłodzenia uniemożliwiający prawidłowe odprowadzenie ciepła z laptopa.

Nasza firma oferuje Państwu szeroką gamę usług serwisowych zarówno gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych.
Świadczymy usługi drobnych napraw polegających na usuwaniu szkodliwego oprogramowania (wirusy,programy szpiegujące) oraz naprawę komputerów, laptopów i drukarek laserowych.

Staramy się, by naprawa sprzętu przebiegała bardzo sprawnie i była jak najmniej uciążliwa dla klienta. Stawiamy na dokładność i szybki czas realizacji. Dzięki temu nasz serwis cieszy się ogromnym zaufaniem.

Nasz serwis oferuje Państwu również:

– wymianę uszkodzonych podzespołów
– naprawę płyt głównych
– czyszczenie i konserwację układów chłodzenia
– instalację systemów operacyjnych i aplikacji
– odzyskiwanie danych
– usuwanie wirusów i spyware’u
– modernizację podzespołów bazowych

Istniejemy na rynku komputerowym cały czas zdobywając doświadczenia, by móc służyć pomocą naszym partnerom biznesowym i zapewnić im najwyższy poziom usług.

Nasza oferta obejmuje szybkie, wydajne procesory, pojemne dyski twarde, bardzo szybkie układy graficzne będące dewizą sprzedawanych komputerów. Najnowsze technologie w połączeniu z wysoką jakością podzespołów komputerowych, a także wysokie kwalifikacje i doświadczenie personelu cieszą się uznaniem wśród klientów.

W trakcie naszej dotychczasowej działalności osiągnęliśmy wysoką pozycję i uznanie naszych partnerów biznesowych oraz klientów detalicznych. Wszystkie oferowane przez nas produkty cieszą się uznaniem wśród użytkowników i specjalistów o czym wymownie świadczy liczba dostarczonych rozwiązań informatycznych.

Dla naszych klientów wybieramy zawsze najbardziej atrakcyjne finansowo i najlepsze z pośród aktualnie oferowanych rozwiązań.

Oferujemy bogaty wybór rozwiązań informatycznych ułatwiających prowadzenie biznesu.

 Do zadań w których aktywnie wspieramy naszych partnerów należą:
- sprzedaż i naprawy sprzętu komputerowego
- sprzedaż, instalacja i konserwacja oprogramowania
- diagnostyka sprzętu komputerowego, w tym laptopów i netbooków
- dostarczanie rozwiązań związanych z drukiem i materiałami eksploatacyjnymi
- projektowanie i wykonanie sieci komputerowych
- rozwiązania związane z ochroną antywirusową i bezpieczeństwem
- dostarczanie rozwiązań serwerowych - zarówno sprzętu jak i oprogramowania
...... i wiele innych.

Zapraszamy do współpracy, in4matik.pl


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Pabianice ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Pabianice ], [ Pogwarancyjna naprawa Inne / Usługi / Sklepy Pabianice ], [ Gwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Pabianice ],

Serwis pogwarancyjny Pabianice
In4matik Stanisław Bot

Serwis gwarancyjny Pabianice
In4matik Stanisław Bot

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Komputery stacjonarne :
-

Acer


-

Apple


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP


-

Komputery Składane


-

Lenovo ,IBM


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: instalacje sieci komputerowych


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Asus


-

Fujitsu Siemens


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Samsung


-

Toshiba


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychInne / Usługi / Sklepy :
-

Usługi dla domu / firmyLaptopy, Netbooki :
-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacjaInne / Usługi / Sklepy : Pabianice :


Nie dotyczy naprawy i serwisu urządzeń.


Serwis naprawa komputerów stacjonarnych Pabianice :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Pabianice :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl