Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 100% osób
Firma: 

MIKOŚ-KAMERY-VIDEO-TV-AUDIO SERWIS

Adres: 

80-244 Gdańsk

Aleja Grunwaldzka 132

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Jesteśmy firmą działającą w branży od 1980 roku i od 30 lat w tym samym miejscu. Tak długi okres funkcjonowania na rynku niesie za sobą wieloletnie doświadczenie , dlatego świadczymy  usługi na najwyższym poziome za przystępną cenę  wykonane przez zespół specjalistów w dziedzinie elektroniki  oraz  gwarantujemy, że do napraw używamy tylko oryginalnych części zamiennych lub sprawdzonych zamienników.

Naprawy domowe tylko TV (dojazd bezpłatny na terenie trójmiasta), gdyż nie ma możliwości wykonania dobrze naprawy kamery czy aparatu fotograficznego  cyfrowego w warunkach domowych bez specjalistycznej aparatury.

Wystawiamy rachunki i na każdą naprawę udzielamy pisemnej gwarancji.

Jednodniowe terminy napraw. Po przyjęciu sprzętu do naprawy przede wszystkim określamy koszt wykonania usługi  i telefonicznie informujemy klienta o cenie.

Istnieje możliwość negocjacji ceny w której klient określa maksymalny koszt usługi.


Naprawiamy:

 • Kamery cyfrowe i analogowe
 • magnetowidy
 • monitory komputerowe kineskopowe i LCD
 • odtwarzacze i nagrywarki DVD
 • radiomagnetofony przenośne
 • MP3
 • MP4
 • wieże HIFI
 • miniwieże
 • mikrowieże
 • aparaty fotograficzne cyfrowe
 • telewizory kineskopowe plazmowe i LCD,
 • sprzęt samochodowy
 • wzmacniacze
 •   amplitunery
 • tunery satelitarne
 • piloty
 • zasilacze
 • gramofony
 • projektory
 • kino domowe
 • subufery
 • oraz każdy inny elektroniczny sprzęt użytkowy. 

 

SERWIS RTV KAMERY VIDEO AUDIO 

 

Naprawa telewizorów LCD, plazma, led Gdańsk, Sopot, Gdynia na telefon 58-341-35-31 oraz stacjonarnie w warsztacie Gdańsk Wrzeszcz ul. Grunwaldzka 132 (parking przed wejściem) serwis innego domowego sprzetu elektronicznego jak kamery cyfrowe, kamery analogowe, monitory, odtwarzacze, nagrywarki, radiomagnetofony, wieże, gramofony, aparaty cyfrowe, wzmacniacze, amplitunery, radia samochodowe, projektory, zasilacze, kino domowe, piloty, subwoofer takich firm jak Sony, Philips, Sanyo, Manta, Samsung, LG, Toshiba, Blaupunkt, Technics, Aiwa, Marantz, Hitachi, Onkyo, Thomson, Kenwood, Grundig, Panasonic, Pioneer.

Jesteśmy firmą działającą w branży RTV od 1980 roku i od 35 lat w tym samym miejscu. Dzięki wieloletniej praktyce, niezliczonej ilości klientów oraz ogromnej ilości naprawianego sprzętu możemy utrzymawać naprawdę niskie ceny usług, czego nie mogą osiągnąć inne firmy, które są zmuszone koszty utrzymania przenieść na znikomą ilość zleceń. Tak długi okres funkcjonowania na rynku niesie za sobą również wieloletnie doświadczenie, dlatego świadczymy  usługi na najwyższym poziomie wykonane przez zespół specjalistów w dziedzinie elektroniki  oraz  gwarantujemy , że do napraw używamy tylko oryginalnych części zamiennych lub sprawdzonych zamienników. Naprawy domowe tylko TV na terenie trójmiasta, gdyż nie ma możliwości wykonania dobrze naprawy kamery czy aparatu fotograficznego  cyfrowego w warunkach domowych bez specjalistycznej aparatury. Wystawiamy rachunki i na każdą naprawę udzielamy pisemnej gwarancji. Krótkie terminy napraw. Po przyjęciu sprzętu do naprawy przede wszystkim określamy wstępny  koszt wykonania usługi i telefonicznie informujemy klienta o cenie. Istnieje możliwość negocjacji ceny w której klient określa maksymalny koszt usługi.Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Aparaty fotograficzne Gdańsk ], [ Pogwarancyjna naprawa Kamery Gdańsk ], [ Pogwarancyjna naprawa Kina domowe Gdańsk ], [ Pogwarancyjna naprawa Konsole do gier Gdańsk ], [ Pogwarancyjna naprawa Monitory komputerowe Gdańsk ], [ Pogwarancyjna naprawa MP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray Gdańsk ], [ Pogwarancyjna naprawa Nawigacje GPS Gdańsk ], [ Pogwarancyjna naprawa Projektory Gdańsk ], [ Pogwarancyjna naprawa Sprzęt audio Gdańsk ], [ Pogwarancyjna naprawa Telewizory Gdańsk ], [ Pogwarancyjna naprawa Tunery satelitarne Gdańsk ],

Serwis pogwarancyjny Gdańsk
MIKOŚ-KAMERY-VIDEO-TV-AUDIO SERWIS

Serwis gwarancyjny Gdańsk
MIKOŚ-KAMERY-VIDEO-TV-AUDIO SERWIS

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Aparaty fotograficzne :
-

Canon


-

Nikon


-

Olympus


-

Panasonic


-

Samsung


-

SonyKamery :
-

Canon


-

JVC


-

Panasonic


-

Samsung


-

Sharp


-

Sony


-

ToshibaKina domowe :
-

Denon


-

Harman Kardon


-

Marantz


-

Onkyo


-

Pioneer


-

YamahaKonsole do gier :
-

Sony PlayStationMonitory komputerowe :
-

Dell


-

HPMP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray :
-

Blaupunkt


-

Grundig


-

Panasonic


-

Philips


-

Samsung


-

Sony


-

ThomsonNawigacje GPS :
-

Clarion


-

Dell


-

Fujitsu-Siemens


-

Manta


-

Pentagram


-

TomTomProjektory :
-

Acer


-

BenqSprzęt audio :
-

JVC


-

Technics


-

YamahaTelewizory :
-

Grundig


-

LG


-

Panasonic


-

Philips


-

Samsung


-

Sharp


-

Sony


-

Thomson


-

ToshibaTunery satelitarne :
-

SagemFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa aparatów fotograficznych Gdańsk :


Czyszczenie matrycy, lustra, matówek w aparacie. Naprawa i wymiana wyświetlacza LCD, pierścieni, mechanizmu ustawiania ostrości, mechanizmu zoom w obiektywie, modułu zasilania, autofokusa, spustu migawki, lampy błyskowej, uszkodzonego gniazda pamięci, płyt głównych, nie działających przycisków i przełączników funkcji w aparacie. Naprawa obiektywu po upadku, zanieczyszczeniu. Naprawa błędów zoom error , focus error, turn of the camera wyświetlanych w aparacie fotograficznym. Wymiana elementów BGA, SMD. Obawy: obiektyw nie wysuwa się, Aparat nie włącza się, Aparat robi czarne zdjęcia, są widoczne smugi, Aparat robi nieostre zdjęcia, nie działa zoom.


Serwis naprawa i aktualizacja nawigacji GPS i PDA Gdańsk :


Naprawa lub wymiana : po nieudanej aktualizacji, złączy synchronicznych, po zalaniu i upadku, elektronicznych elementów, układów ładowania, wyświetlaczy LCD, głośników i buzzerów, obudowy, gniazda pamięci, anten, gniazd zasilania, akumulatorów, ekranów dotykowych. Aktualizacja oprogramowania i map w nawigacji, odblokowanie zawieszonej nawigacji, wgranie mapy w nawigację, usuwanie kodu, wgranie pakietów językowych, modyfikacje, instalacja menu, przywracanie nawigacji do stanu fabrycznego, wgarnie najnowszej polskiej mapy.


Serwis naprawa kamer Gdańsk :


Czyszczenie matrycy, wymiana elementów BGA, SMD, DSP. Naprawa i wymiana wyświetlacza LCD, pierścieni, mechanizmu ustawiania ostrości, mechanizmu zoom w obiektywie, modułu zasilania, autofokusa, spustu i, lampy, uszkodzonego gniazda pamięci, nie działających przycisków i przełączników funkcji w kamerze. Naprawa obiektywu po upadku, zanieczyszczeniu. Naprawa błędów zoom error , focus error, turn of the camera wyświetlanych w kamerze.


Serwis naprawa kina domowego Gdańsk :


Naprawa, serwis i wymiana: zasilacza, wzmacniacza mocy, przedwzmacniacza i układów kontrolnych, zwrotnicy, końcówki mocy, pokręteł, układów zasilania, wyświetlaczy LCD, bezpiecznika, rezystora, tranzystora, lampy, potencjometru. Urządzenia: amplituner, wzmacniacz mocy, kolumny, głośniki, DVD, Blu-Ray. Problemy: nie włącza się, nie gra jedna kolumna, trzaski lub cicho gra.


Serwis naprawa konsoli do gier Gdańsk :


Wymiana i naprawa napędów DVD, blu-ray oraz flash, zasilaczy, czerwonej / żółtej diody, laseru, kontrolerów, padów, ps move, kinect, gniazd HDMI i USB, płyt głównych, 1 Czerwona Dioda E6x, Rod 3 Czerwone Diody E7x REFLOW, Rod 3 Czerwone Diody E7x Reballing , REFLOW, Reballing układu BGA. Konserwacja, czyszczenie konsoli - wiatraka i układu chłodzenia, wymiana pasty termoprzewodzącej, montaż dodatkowego chłodzenia, regeneracja płyt, czyszczenie wymiana pasty pod procesorami, czyszczenie po zalaniu, przywracanie systemu, upgrade / downgrade systemu. Naprawa usterek: na ekranie pojawiają się artefakty, napęd nie czyta płyt DVD lub czyta bardzo długo, nie uruchamia się konsola, pojawia się błąd na ekranie, świecą się trzy czerwone diody, konsola uruchamia się i jest dźwięk ale nie ma obrazu, brak połączenia padów z konsolą, przegrzewanie konsoli, nie startuje lub zawiesza się. Konsola włącza się wraz z błędami E64, E65, E71, E73, E74, E79.


Serwis naprawa monitorów kineskopowych CRT, LCD, LED Gdańsk :


Naprawa lub wymiana matrycy, kabla, inwerterów, elektroniki, zawiasów, taśm sygnałowych, układu zasilania i sterowania, obudowy, świetlówek podświetlających, transformatorów i kondensatorów, zasilacza, przewodu sygnałowego i wtyczki, przetwornika, martwych pikseli i subpikseli oraz badpikseli , lamp lub diod w matrycach, płyty głównej, modułów logiki t-con. Problemy: brak obrazu po włączeniu – nie świeci, zanikanie obrazu, martwe piksele, pasy na monitorze, z włączeniem, różne kolory - przebarwienia.


Serwis naprawa odtwarzaczy MP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray Gdańsk :


Naprawa lub wymiana gdy odtwarzacz: gra za cicho lub słychać szum i trzeszczenie w słuchawkach, dźwięk jest mono lub go nie ma, ma uszkodzony port USB lub port mini-jack; ma uszkodzony wyświetlacz LCD lub jest pęknięty ekran, zawiesza się i nie uruchamia się, sam się wyłącza, uszkodzony jest dysk twardy, piszczy lub trzeszczy napęd, uszkodzona jest płyta główna, świeci się dioda, nie świeci się żadna dioda, nie ładuje się, nie włącza się oprogramowanie, zawiesza się, nie wykrywa go komputer, nie łączy się z komputerem.


Serwis naprawa projektorów, rzutników Gdańsk :


Naprawa, serwis i wymiana: soczewki, lampbalast, lampy, obudowy, zasilacza, wentylatora, matrycy, płyty głównej, kondensatora, tranzystora, optyki, modułów, żarówki, filtrów, układu zasilającego. Konserwacja i czyszczenie: po wybuchach lamp projekcyjnych, filtrów powietrza, filtrów polaryzacyjnych, kół barwnych oraz układów chłodzenia. Problemy: z wykryciem projektora na komputerze, ze startem projektora, ze złym wyświetlaniem obrazu, Błąd automatycznej przesłony, wyświetlane kody błędów, przegrzewanie się projektora, Projektor się nie włącza, z lampą projektora, ciemny ekran na projektorze lub artefakty oraz kropki i plamy.


Serwis naprawa sprzętu audio Gdańsk :


Naprawa, serwis i wymiana: zasilacza, wzmacniacza mocy, przedwzmacniacza i układów kontrolnych, zwrotnicy, końcówki mocy, pokręteł, układów zasilania, wyświetlaczy LCD, bezpiecznika, rezystora, tranzystora, lampy, potencjometru. Urządzenia: amplituner, wzmacniacz mocy(tranzystorowych, hybrydowych, lampowych, gitarowych, scenicznych, klubowych), kolumny, głośniki, radio, magnetofonów szpulowych, mikserów, mikrofonów, kontrolery, DVD i CD-playery, gitary i instrumenty elektroniczne, kina domowe, wieże, tunery. Problemy: nie włącza się, nie gra jedna kolumna, trzaski lub cicho gra.


Serwis naprawa telewizorów Gdańsk :


Naprawa lub wymiana: układów zasilania, płyt głównych matrycy, kabla, gniazd ( HDMI,DVI,VGA,USB), inwerterów, elektroniki,pilota, taśm sygnałowych, układu zasilania i sterowania, obudowy, świetlówek podświetlających, transformatorów i kondensatorów, zasilacza, przewodu sygnałowego i wtyczki, przetwornika, martwych pikseli i subpikseli oraz badpikseli , lamp lub diod w matrycach, płyty głównej, modułów logiki t-con. Problemy: brak obrazu po włączeniu – nie świeci, zanikanie obrazu, martwe piksele, pasy na telewizorze, z włączeniem, różne kolory - przebarwienia. Zmiana oprogramowania.


Serwis naprawa tunerów satelitarnych Gdańsk :


Naprawa lub wymiana: tunera, anteny. Usługi: zamontowanie i ustawienie anteny, poprowadzenie okablowania, dostrojenie telewizora, rozdzielenie sygnału.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl