Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

MLS Sp. z o.o.

Adres: 

72-100 Goleniów

Prosta 30

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

1. Warunki gwarancji dla każdego produktu ustalane są indywidualnie przez producenta (długość okresu gwarancji, sposób jej realizacji). Karta gwarancyjna ważna jest tylko z dowodem sprzedaży (faktura VAT).

2. W przypadku, gdy Kupujący nie jest konsumentem w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, odpowiedzialność Sprzedawcy z tytułu rękojmi za wady fizyczne produktu jest wyłączona.

3. W przypadku sprzedaży towaru konsumpcyjnego w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego lub w przypadku, gdy gwarancja jest udzielona przez Sprzedawcę, uprawnienia z przysługujące Kupującemu należy wykonywać wykorzystując kontakt z Działem Pomocy Technicznej:
-telefon 91 44 11 044, e-mail: serwis.allegro.mlscenter@gmail.com
-procedura zgłoszenia naprawy serwisowej pobierz procedurę),
-formularz zlecenia naprawy, który należy wypełnić i dołączyć do wysyłanego do Sprzedawcy produktu (pobierz formularz zlecenia naprawy),
-etykieta, jaką należy umieścić na przesyłce (pobierz etykietę serwisową).
Do wysyłanego do Sprzedawcy produktu Kupujący dołącza fakturę VAT.

Zawsze staramy się jak najlepiej odpowiadać na Państwa pytania, tak by czuli się Państwo usatysfakcjonowani z udzielonej pomocy.

4. Odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady fizyczne towaru jest wyłączona na podstawie art. 558 par. 1 k.c.

5. Jeżeli gwarancja jest udzielona przez producenta towaru lub jego autoryzowanego przedstawiciela na terenie Polski, wówczas uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej oraz we wskazanej w niej sieci serwisowej.

 

Dysponujemy nowoczesnym zakładem produkcyjnym, którego infrastruktura pozwala na realizację różnorodnych zleceń z zakresu montażu urządzeń ICT, elektroniki użytkowej, automatyki przemysłowej i sprzętu medycznego. Świadczymy zaawansowany serwis techniczny w oparciu o autoryzacje czołowych dostawców sprzetu informatycznego.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Goleniów ], [ Gwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Goleniów ], [ Gwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Goleniów ],

Serwis pogwarancyjny Goleniów
MLS Sp. z o.o.

Serwis gwarancyjny Goleniów
MLS Sp. z o.o.

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Laptopy, Netbooki :
-

Sony


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychKomputery stacjonarne :
-

Komputery Składane


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: instalacje sieci komputerowych


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychLaptopy, Netbooki :
-

HP, CompaqSerwis naprawa komputerów stacjonarnych Goleniów :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Goleniów :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl