Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 100% osób
Firma: 

Gastronomia SERWIS AGD

Adres: 

51-117 Wrocław

Obornicka 77

Pokaż kontakt
Oddziały: Wrocław,
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Firma działa na rynku od 1990 roku. Posiadamy 20 letnie doświadczenie w branży chłodniczej i serwisie AGD Firma zajmuje się montażem i serwisem urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i gastronomicznych dla sklepów i gastronomii oraz klientów prywatnych. Świadczymy usługi dla restauracji, hoteli, szkół, szpitali.

Serwisujemy: komory chłodnicze i mroźnicze, lady chłodnicze, szafy chłodnicze, zamrażarki, regały chłodnicze, gastronomiczne szafy chłodnicze, witryny ciastkarskie, pralki, lodówki, zmywarki.

Naprawiamy sprzęt takich marek jak: AEG, Amica, Bosch, Beko, Candy, Electrolux, Mastercook, Gorenje, Polar, LG, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi, Ardo. Wykonujemy przeglądy klimatyzacji, instalacji chłodniczych i agregatów. Posiadamy stosowne uprawnienia i certyfikaty. Na usługę udzielamy rocznej gwarancji

 

 

Naprawa – Serwis sprzętu AGD
(pralki, lodówki, zmywarki). Chłodnicze urządzenia gastronomiczne
serwis – naprawa. Serwis Klimatyzacji
przeglądy techniczne. Schładzacze laserów, agregaty wody lodowej -serwis. Naprawa – Serwis urządzeń chłodniczych. Chłodnicze urządzenia sklepowe- serwis. Naprawy lodówek samochodowych, turystycznych i laboratoryjnych. Wytwornice lodu.

Serwis lodówek Wrocław
Naprawa lodówek Wrocław
Współcześnie niemal każde gospodarstwo domowe posiada w swoim wyposażeniu kuchennym lodówkę. Główną funkcją tego urządzenia jest przechowywanie żywności w warunkach obniżonej temperatury, gwarantującej przedłużenie jej zdatności do spożycia.

 

Aby lodówka służyła nam przez długie lata, należy ją użytkować
w ściśle określony przez producenta sposób. W przeciwnym razie może dojść do pojawienia się usterki lub większej awarii, które często prowadzą do nieodwracalnego uszkodzenia sprzętu.

 

Jednym z najczęstszych problemów związanych z funkcjonowaniem lodówek jest zbieranie się wody na dolnej półce oraz wydobywanie się z jej wnętrza nieświeżego zapachu.

 

Kiedy wezwać serwis?
W przypadku zauważenia powyższych problemów, w pierwszej kolejności należy upewnić się, że lodówka jest podłączona do prądu, a temperatura w jej wnętrzu jest prawidłowo ustawiona. Jeśli mimo to usterka nadal występuje, należy niezwłocznie zgłosić awarię w serwisie.

 

Nasza firma od lat specjalizuje się w naprawach sprzętu AGD, w tym lodówek każdego typu. Nasi wykwalifikowani pracownicy po przybyciu na miejsce szybko zdiagnozują problem, a następnie profesjonalnie wykonają naprawę sprzętu.


Klimatyzacja
Wysoka temperatura za oknem sprawia , że nawet we wnętrzu naszych mieszkań i biur trudno znaleźć odpowiednie ochłodzenie, które zapewni komfort podczas pracy . Doskonałym rozwiązaniem na upalne dni jest montaż klimatyzacji.
Klimatyzator to urządzenie, którego podstawową funkcją jest regulacja temperatury w pomieszczeniach. Pobiera on ogrzane powietrze wewnątrz pomieszczenia, następnie schładza je, by w rezultacie oddać z powrotem do wnętrza lokalu.

Serwis klimatyzacji Wrocław
Zakup klimatyzatora
Przed wyborem oraz dokonaniem zakupu klimatyzatora należy dobrze się zastanowić, jakie są nasze oczekiwania względem urządzenia. Klimatyzatory oprócz opcji chłodzenia, mogą bowiem posiadać wiele różnych funkcji. Przede wszystkim mogą również ogrzewać powietrze w chłodne dni, posiadać specjalne filtry neutralizujące nieprzyjemne zapachy, usuwające pleśń i bakterie, czy też osuszające i jonizujące powietrze.

Dobór odpowiedniego klimatyzatora jest zadaniem dość trudnym i z tej przyczyny należy zwrócić się o pomoc do specjalistów, którzy odpowiednio dobiorą parametry urządzenia do warunków naszego pomieszczenia.

Fachowcy po przybyciu do lokalu, w którym ma być zamontowana klimatyzacja określą jego powierzchnię, ilość osób najczęściej w nim przebywających oraz jego funkcję , dodatkowe źródła ciepła, jak również położenie budynku względem stron świata. Informacje te są bowiem niezbędne, aby dobrać urządzenie zgodne z naszymi potrzebami i warunkami.

Konserwacja i serwis klimatyzacji
Wydajność oraz sprawność klimatyzatora zależy przede wszystkim od odpowiedniej jego eksploatacji oraz konserwacji. Ważne jest, aby poszczególne elementy urządzenia były odpowiednio i systematycznie czyszczone, dzięki czemu unikniemy sytuacji, gdy wprowadzane do pomieszczenia powietrze będzie zawierało niebezpieczne dla zdrowia pyłki, drobnoustroje bądź zarodki pleśni. Warto zatem regularnie zlecać przegląd klimatyzacji, zwłaszcza przed sezonem letnim, gdy urządzenie to będzie często używane, dzięki czemu nasz klimatyzator będzie służył nam przez wiele lat.

Nasza firma świadczy specjalistyczne usługi montażu oraz serwisu klimatyzacji.

Posiadamy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy nie tylko prawidłowo wyczyszczą urządzenie, ale również sprawdzą ustawienia poszczególnych parametrów, które mają wpływ na wydajność pracy klimatyzatora.

Klimatyzacja
Urządzenia klimatyzacyjne dostępne na rynku różnią się między sobą nie tylko budową, ale przede wszystkim funkcjonalnością.

Podstawowy podział klimatyzatorów wyróżnia następujące jego typy:

Klimatyzator kompaktowy, czyli monoblok to urządzenie, które w jednej obudowie zawiera zarówno skraplacz, jak i parownik. Doskonale sprawdza się w przypadku użytkowania w kilku pomieszczeniach z uwagi na łatwość przenoszenia.

Klimatyzator typu Split składa się z dwóch odrębnych części, zewnętrznej i wewnętrznej. Mogą one również występować w formie przenośnej, wówczas obydwie części połączone są ze sobą kilkumetrowym przewodem. Splity najczęściej montowane są w mieszkaniach oraz pomieszczeniach biurowych.

Ze względu na miejsce instalacji klimatyzatora wyróżnia się :

Klimatyzatory ścienne – urządzenie montowane jest na ścianie w niedużej odległości od sufitu. Są one łatwe w obsłudze za pomocą bezprzewodowego pilota, a ich wygląd dobrze komponuje się z każdym wystrojem wnętrza, dlatego mają najczęściej zastosowanie w mieszkaniach i biurach.

Klimatyzatory kanałowe – działanie tego typu urządzeń polega na rozprowadzaniu powietrza o tej samej temperaturze do kilku pomieszczeń za pomocą specjalnych kanałów.

Klimatyzatory podłogowe – składają się z dwóch jednostek: wewnętrznej , którą montuje się na podłodze przy ścianie, za którą ulokowana jest druga, zewnętrzna część urządzenia. Klimatyzatory te montowane są zazwyczaj na strychach oraz w różnego rodzaju wnękach, znajdujących się pod oknami.

 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Klimatyzatory, wentylatory Wrocław ], [ Pogwarancyjna naprawa Lodówki i zamrażarki Wrocław ], [ Pogwarancyjna naprawa Pralki, suszarki do ubrań Wrocław ], [ Pogwarancyjna naprawa Zmywarki Wrocław ],

Serwis pogwarancyjny Wrocław
Gastronomia SERWIS AGD

Serwis gwarancyjny Wrocław
Gastronomia SERWIS AGD

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Klimatyzatory, wentylatory :
-

Action Clima


-

Aermec


-

AirWell


-

Blaupunkt


-

Brink


-

Carrier


-

Chigo


-

Daikin


-

De'Longhi


-

Elektrolux


-

Enervent


-

Fuji Electric


-

Fujitsu


-

Haier


-

Inverter


-

Itho


-

LG


-

Lindab


-

Master


-

McQuay


-

Midea


-

Mitsubishi


-

Neovent


-

Nordcool


-

Panasonic


-

Rcool


-

Samsung


-

Sanyo


-

Sharp


-

Stefani


-

Thermo King


-

Torell


-

Toshiba


-

Vivax


-

Whirpool


-

Zibro


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: montaż, instalacjaLodówki i zamrażarki :
-

AEG


-

Amica


-

Ariston


-

Beko


-

Bosch


-

Candy


-

Daewoo


-

Electrolux


-

Gorenje


-

Indesit


-

Liebherr


-

Mastercook


-

Miele


-

Samsung


-

Sharp


-

Siemens


-

Whirpool


-

Zanussi


-

Inne / PozostałePralki, suszarki do ubrań :
-

AEG


-

Amica


-

Ariston


-

Beko


-

Blomberg


-

Bosch


-

Candy


-

Electrolux


-

Gorenje


-

Haier


-

Hoover


-

Indesit


-

LG


-

Mastrecook


-

Miele


-

Polar


-

Samsung


-

Siemens


-

Whirpool


-

Zanussi


-

Inne / PozostałeZmywarki :
-

AEG


-

Amica


-

Ariston


-

Beko


-

Bosch


-

Candy


-

Electrolux


-

Gorenje


-

Indesit


-

Mastercook


-

Miele


-

Samsung


-

Siemens


-

Smeg


-

Whirpool


-

Zanussi


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa klimatyzatorów, wentylatorów Wrocław :


Dezynfekcja i odgrzybianie, pomiar ciśnienia, pomiar temperatury wylotowej. Naprawa lub wymiana agregatu. Czyszczenie parownika, filtrów, skraplacza, komory wentylacyjnej i wentylatorów. Sprawdzenie szczelności układu chłodniczego/grzewczego. Montaż, udrożnienie odpływu skroplin.


Serwis naprawa lodówek, zamrażarek Wrocław :


Naprawa lub wymiana termostatu, czujnika temperatury ,sprężarki - agregatu, sterowników, modułów elektronicznych, parownika, filtra, skraplacza, termoregulatora, Uzupełnianie czynnika - napełnienie lodówki gazem, Usuwanie problemu z temperatura, elektroniką, lodem, skraplaczem wody, termostatem, oszranianiem.


Serwis naprawa pralek, suszarki do ubrań Wrocław :


Naprawa i wymiana modułów elektronicznych, termostatów, programatorów, uszkodzonych podzespołów, modułów sterujących, łożysk bębna, wyświetlacza LCD, łożysk silnika, hydrostatów, grzałki, zaworów, szczotek na silniku, amortyzatorów i teleskopów, silnika, czujników temperatury wody, pomp spustowych, paska napędowego, fartuchów i gum, blokady drzwi, elektrozaworu. Udrażnianie przewodów, odblokowanie drzwiczek, bębna, wymiana filtrów przeciwzakłóceniowych, przezwajanie wirników, Sprawdzanie i naprawa usterek powodujących zwarcie instalacji elektrycznej. Sprawdzanie i naprawa przyczyn wycieku i nieszczelności pralki.


Serwis naprawa zmywarek Wrocław :


Naprawa, serwis i wymiana: modułów sterujących, podzespołów elektronicznych, wyświetlacza, układu zasilania, przepływomierza, grzałki, pompy myjącej i spustowej, silnika zmywarki, Czyszczenie komory hydrostatu, płaszcza wodnego, dysz, zraszaczy, kanałów doprowadzających wodę do mycia, termostatów, programatorów, elektrozaworów. Ustalenie i naprawa przyczyn nieszczelności zmywarki, wycieków wody. Naprawa usterek powodujących zwarcia instalacji elektrycznej.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl