Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

SERVICOM

Adres: 

62-600 Koło

Blizna 32

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku oraz klientów powstała oferta stałej opieki serwisowej na zasadach outsourcingu.

Nasza oferta obejmuje dość szeroki zakres czynności, między innymi:

 

  • instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych Windows oraz Linux
  • konfiguracja poczty oraz komunikatorów
  • doradztwo przy zakupie oraz sprzedaż sprzętu komputerowego
  • modernizacja i naprawa sprzętu komputerowego
  • archiwizacja i przywracanie danych
  • tworzenie, opieka, aktualizacja stron internetowych

Serwis komputerowy SERVICOM

Witamy na stronie serwisu komputerowego działającego na terenie Koła i okolic. Nasz serwis komputerowy działa od 2006r. Zajmujemy się obsługą firm jak i osób prywatnych, dojeżdżamy do klienta i w miarę możliwości zajmujemy się naprawą komputera na miejscu.

 

Naprawa komputera u klienta w domu
Wiele napraw komputera może odbywać się u klienta w domu. W przypadku gdy czas naprawy przekroczy jedną godzinę lub naprawa nie będzie mogła odbyć się na miejscu komputer może zostać zabrany do naszego serwisu, tam naprawiony i odwieziony w umówionym czasie do klienta. Z klientem ustalany jest graniczny koszt naprawy, po przekroczeniu którego klient jest informowany a następnie po wyrażeniu zgody naprawa jest kontynuowana lub zakańczana. Każdy klient otrzymuje „REWERS” czyli potwierdzenie przyjęcia do serwisu na którym po sprawdzeniu zapisanych przez serwisanta czynnościach składa swój podpis wyrażając jednocześnie zgodę na naprawę.

Otrzymany rewers jest jedyną podstawą do wydania sprzętu po naprawie klientowi, należy go zachować i zwrócić jedynie po otrzymaniu komputera po naprawie.

naprawa komputerów

Naprawa komputerów – sowtware
Usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania
Instalacja i konfiguracja systemu operacyjnego Windows, Linuks
Instalacja dodatkowego oprogramowania
Instalacja sterowników
Optymalizacja systemu
Naprawa komputerów – hardware
Czyszczenie sprzętu komputerowego
Optymalizacja chłodzenia sprzętu
Wymiana podzespołów komputerowych
Wymiana matryc LCD/LED
Naprawy/wymiana obudów, zawiasów, klawiatur i innych podzespołów laptopów


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Koło ], [ Gwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Koło ],

Serwis pogwarancyjny Koło
SERVICOM

Serwis gwarancyjny Koło
SERVICOM

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Laptopy, Netbooki :
-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychKomputery stacjonarne :
-

Komputery Składane


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychSerwis naprawa komputerów stacjonarnych Koło :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Koło :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl