Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Wyszukiwanie serwisów
Sortuj po:
Nazwa firmy
Najwyżej oceniane
ASCONET - Naprawa Konsol Gier XBox Plays ...
66-400 Gorzów Wielkopolski, Stara 2
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 50% osób Zobacz profil
Audio-Video-Serwis
66-400 Gorzów Wielkopolski, Jagiełły 5
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
TELEAND Audio-Video-Serwis
66-400 Gorzów Wielkopolski, Pomorska 34
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
IVComp
66-400 Gorzów Wielkopolski, Walczaka 25A/411
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
UNIPIN KOMPUTERY
66-400 Gorzów Wielkopolski, Lambora 1
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
CurePC Serwis laptopów, komputerów
66-400 Gorzów Wielkopolski, Kostrzyńska 86
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 100% osób Zobacz profil
kamlegIT
66-400 Gorzów Wielkopolski, Wilhelma Pluty 6/6
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
1

Czy wiesz że... Mobilny styl życia wymusił niejako pojawienie się na rynku osobistych komputerów przenośnych. Laptopy i notebooki zawładnęły rynkiem IT na całym świecie. Co za tym idzie pojawiła się ogromna ilość firm serwisujących laptopy. W jaki sposób znaleźć rzetelny punkt naprawy notebooka ? Gdzie szukać serwisu laptopa ? Jak użytkować w odpowiedni sposób sprzęt komputerowy, aby służył jak najdłużej ? Portal serwisko.pl to witryna powstała z myślą o tego rodzaju pytaniach i problemach. Za naszym pośrednictwem znajdziesz serwis laptopa z twojej okolicy.
Serwis pogwarancyjny jest naprawą popsutego urządzenia po okresie, na jaki produkt miał gwarancję. Naprawy pogwarancyjne sprzętu charakteryzują się przede wszystkim odpłatnym dla posiadacza przeprowadzeniem reperacji. Większość serwisów wykonujących naprawy gwarancyjne, świadczy także usługi w kwestii naprawy pogwarancyjnej sprzętu. Usuwanie awarii urządzenia po wygaśnięciu gwarancji producenta, można wykonać w każdym punkcie naprawy danego sprzętu.Ogromną bazę serwisów świadczących naprawy pogwarancyjne sprzętu AGD, RTV, komputerów, urządzeń warsztatowych, narzędzi do ogrodu, sprzętu audio, video oraz narzędzi elektrycznych, znajdziesz na portalu serwisko.pl, będącym nie tylko wyszukiwarką punktów napraw, ale platformą umożliwiającą zgłaszanie naprawy popsutego sprzętu bez konieczności wychodzenia z domu.
Gorzów Wielkopolski miasto na prawach powiatu w woj. lubuskim. W Gorzowie Wielkopolskim znajduje się siedziba wojewody lubuskiego. Gorzów Wielkopolski położony jest nad Wartą, oraz na skraju kotliny Gorzowskiej. W Gorzowie Wielkopolskim znajduje sie zakład produkcyjny instalacji elektrycznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Według danych z 31 grudnia 2013 r. w Gorzowie Wielkpolskim mieszkało 124 344 osób.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl