Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Wyszukiwanie serwisów
Sortuj po:
Nazwa firmy
Najwyżej oceniane
Elprom Serwis RTV, Komputerow, Laptopow
41-300 Dąbrowa Górnicza, Majakowskiego 1A
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
SATURN TV-SAT
41-300 Dąbrowa Górnicza, Majakowskiego 33/4
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
XEOX.PL
41-300 Dąbrowa Górnicza, 3 Maja 16
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
IES Mariusz Karcz
42-530 Dąbrowa Górnicza, Rudna 23 B
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
ASIB Press Media Emil Michał Kowalski
41-310 Dąbrowa Górnicza, Legionów Polskich 137
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
Centrum Laptopów
41-300 Dąbrowa Górnicza, Aleja Tadeusza Kościuszki 17e
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
1

Czy wiesz że... Mobilny styl życia wymusił niejako pojawienie się na rynku osobistych komputerów przenośnych. Laptopy i notebooki zawładnęły rynkiem IT na całym świecie. Co za tym idzie pojawiła się ogromna ilość firm serwisujących laptopy. W jaki sposób znaleźć rzetelny punkt naprawy notebooka ? Gdzie szukać serwisu laptopa ? Jak użytkować w odpowiedni sposób sprzęt komputerowy, aby służył jak najdłużej ? Portal serwisko.pl to witryna powstała z myślą o tego rodzaju pytaniach i problemach. Za naszym pośrednictwem znajdziesz serwis laptopa z twojej okolicy.
Serwis pogwarancyjny jest naprawą popsutego urządzenia po okresie, na jaki produkt miał gwarancję. Naprawy pogwarancyjne sprzętu charakteryzują się przede wszystkim odpłatnym dla posiadacza przeprowadzeniem reperacji. Większość serwisów wykonujących naprawy gwarancyjne, świadczy także usługi w kwestii naprawy pogwarancyjnej sprzętu. Usuwanie awarii urządzenia po wygaśnięciu gwarancji producenta, można wykonać w każdym punkcie naprawy danego sprzętu.Ogromną bazę serwisów świadczących naprawy pogwarancyjne sprzętu AGD, RTV, komputerów, urządzeń warsztatowych, narzędzi do ogrodu, sprzętu audio, video oraz narzędzi elektrycznych, znajdziesz na portalu serwisko.pl, będącym nie tylko wyszukiwarką punktów napraw, ale platformą umożliwiającą zgłaszanie naprawy popsutego sprzętu bez konieczności wychodzenia z domu.
Dąbrowa Górnicza miasto w woj. ślaskim na prawach powiatu. Dąbrowa Górnicza położona jest na Wyżynie Śląskiej, nad Czarną Przemszą i Białą Przemszą, na wschodnim krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Według danych z 31 grudnia 2013 r. w Dąbrowie Górniczej mieszkało 123 994 osób.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl