Enter sp zoo


Enter sp zoo NIP: 5833177920

Mniejsze i większe problemy ze sprzętem potrafią spędzić sen z powiek.

Szukasz pomocy? Przyjdź do nas!  Zajmujemy się serwisowaniem i naprawami laptopów, komputerów stacjonarnych, konsol, tabletów i smartfonów. Pomagamy w przypadku problemów z oprogramowaniem, wirusów czy utraty cennych danych z różnych nośników
Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z laptopami, bez względu na to, czy chodzi o niedziałający włącznik, czy pojawiający się BlueScreen. Szybko zbadamy Twoje urządzenie, skutecznie wykrywając przyczyny kłopotów z klawiaturą, baterią oraz układem chłodzenia. Zapewniamy przyspieszenie pracy systemu, a także instalację przydatnego oprogramowania, w tym również tarczy antywirusowej, która ochroni dane na Twoim laptopie.

Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych oraz dla firm, działając w myśl zasady 3xE: efektywność, energia i entuzjazm. Nasza praca jest także naszą pasją i do każdego zlecenia – nie ważne, czy to naprawa laptopów, wymiana szybki, czy skomplikowane naprawy płyt głównych – podchodzimy z równie dużym zaangażowaniem. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Dane adresowe:
80-041 Gdańsk
Dywizji Wołyńskiej 1/3

Dane kontaktowe:
Pokaż kontakt

Nasza firma na zdjęciach.

, , , , , , , ,