Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Wyszukiwanie serwisów
Sortuj po:
Nazwa firmy
Najwyżej oceniane
MARAX Import-Export
31-752 Kraków, Makuszyńskiego 24
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
KATRONIK
30-045 Kraków, Fiołkowa 11
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
1

Czy wiesz że... Chyba każdy z nas chce przebywać w czystym pomieszczeniu ze świeżym i rześkim powietrzem. Wpływa to na samopoczucie i zdrowie, a co za tym idzie również na efektywność. Zwykle za potrzebą idzie wynalazek i tak między innymi powstały odświeżacze powietrza. Te urządzenia uwalniają nas od zanieczyszczonego powietrza jakie nas otacza. Szczególnie w dużych miastach, gdzie smog ze spalin jest szczególnie odczuwalny, chętniej korzystamy z odświeżaczy powietrza. Gdy odświeżacz powietrza się popsuje, zwracamy się serwisu w celu jego naprawy. Strona serwisko.pl ułatwia i skraca cały proces, szybko wyszukując najbliższy serwis, który naprawi popsuty odświeżacz powietrza.
Serwis pogwarancyjny jest naprawą popsutego urządzenia po okresie, na jaki produkt miał gwarancję. Naprawy pogwarancyjne sprzętu charakteryzują się przede wszystkim odpłatnym dla posiadacza przeprowadzeniem reperacji. Większość serwisów wykonujących naprawy gwarancyjne, świadczy także usługi w kwestii naprawy pogwarancyjnej sprzętu. Usuwanie awarii urządzenia po wygaśnięciu gwarancji producenta, można wykonać w każdym punkcie naprawy danego sprzętu.Ogromną bazę serwisów świadczących naprawy pogwarancyjne sprzętu AGD, RTV, komputerów, urządzeń warsztatowych, narzędzi do ogrodu, sprzętu audio, video oraz narzędzi elektrycznych, znajdziesz na portalu serwisko.pl, będącym nie tylko wyszukiwarką punktów napraw, ale platformą umożliwiającą zgłaszanie naprawy popsutego sprzętu bez konieczności wychodzenia z domu.
Kraków miasto na prawah powiatu w woj. małopolskim. Kraków leży na obszarze Bramy Krakowskiej, Niecki Nidziańskiej i Pogórza Zachodniobeskidzkiego. Kraków jest lokalnym, regionalnym i ponadregionalnym biegunem wzrostu społeczno-gospodarczego. Według danych liczba ludności w Krakowie to 761 900 mieszkańców.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl