Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Wyszukiwanie serwisów
Sortuj po:
Nazwa firmy
Najwyżej oceniane
Max-Computer Andrzej Tybuchowski
Reymonta 9A
05-120 Legionowo
tel. 604092931
Poleca: 0% osób Zobacz szczegóły
Max-Computer Andrzej Tybuchowski
05-120 Legionowo, Reymonta 9A
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
PLANETA-G
05-120 Legionowo, Reymonta 12/30
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 100% osób Zobacz profil
Computer AV Service
05-120 Legionowo, Kościuszki 52
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
ACS KOMPUTER
05-120 Legionowo, Batorego 29
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
Kasy Fiskalne Dymicom
05-120 Legionowo, Piłsudskiego 31A
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
ProkompIT.pl Piotr Kujan
05-119 Legionowo, Zegrzyńska 29
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 100% osób Zobacz profil
1

Czy wiesz że... Któż dziś, w dobie powszechnej informatyzacji i cyfryzacji społeczeństwa nie jest posiadaczem komputera ? Dla zdecydowanej większości z nas komputer stanowi podstawowe narzędzie pracy i rozrywki. Korzystamy z komputerów na co dzień, dlatego też komputery stacjonarne należą do najczęściej naprawianych urządzeń. Ogromna liczba serwisów naprawiających komputery znajduje się na internetowym portalu serwisko.pl Korzystając z wyszukiwarki na naszej stronie, precyzyjnie odszukasz punkt naprawy komputera oraz wszystkich jego podzespołów. Zgłaszając awarię komputera masz możliwość przyspieszyć proces naprawy sprzętu i ograniczyć koszty związane z usunięciem awarii.
Serwis pogwarancyjny jest naprawą popsutego urządzenia po okresie, na jaki produkt miał gwarancję. Naprawy pogwarancyjne sprzętu charakteryzują się przede wszystkim odpłatnym dla posiadacza przeprowadzeniem reperacji. Większość serwisów wykonujących naprawy gwarancyjne, świadczy także usługi w kwestii naprawy pogwarancyjnej sprzętu. Usuwanie awarii urządzenia po wygaśnięciu gwarancji producenta, można wykonać w każdym punkcie naprawy danego sprzętu.Ogromną bazę serwisów świadczących naprawy pogwarancyjne sprzętu AGD, RTV, komputerów, urządzeń warsztatowych, narzędzi do ogrodu, sprzętu audio, video oraz narzędzi elektrycznych, znajdziesz na portalu serwisko.pl, będącym nie tylko wyszukiwarką punktów napraw, ale platformą umożliwiającą zgłaszanie naprawy popsutego sprzętu bez konieczności wychodzenia z domu.
Legionowo miasto powiatowe w woj. mazowieckim. W Legionowie dominuje przemysł odzieżowy, spożywczy, metalowy, materiałów budowlanych, drzewny, przemysł chemiczny, zakłady artykułów technicznych i turystycznych, handel i usługi. Według danych liczba mieszkańców w Legionowie to 54 246 osób.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl