Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Wyszukiwanie serwisów
Sortuj po:
Nazwa firmy
Najwyżej oceniane
NDAR
03-151 Warszawa, Modlińska 377
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
Awaplast Sp. z o.o.
02-241 Warszawa, Przedpole 1
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
ANKER SP. Z O.O.
02-676 Warszawa, POSTĘPU 11A
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
HYDROMECHANIKA R.M. Sp. z o.o.
04-465 Warszawa, Stelmachów 29
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
1

Czy wiesz że... Narzędzia warsztatowe to grupa sprzętu zasilanego elektrycznie, w skład której wchodzą między innymi młot ciśnieniowy, podnośnik pneumatyczny, kompresor czy wciągarka elektryczna. Narzędzia warsztatowe to sprzęt narażony na wyjątkowo trudne warunki pracy, na skutek czego awarie tego typu urządzeń mają prawo pojawić się z większą częstotliwością niż innych sprzętów. Jest grupa serwisów sprzętu warsztatowego, które specjalizują się w naprawie narzędzi warsztatowych. Na portalu serwiko.pl znajdziesz ich dane i lokalizacje w całym kraju.
Serwis pogwarancyjny jest naprawą popsutego urządzenia po okresie, na jaki produkt miał gwarancję. Naprawy pogwarancyjne sprzętu charakteryzują się przede wszystkim odpłatnym dla posiadacza przeprowadzeniem reperacji. Większość serwisów wykonujących naprawy gwarancyjne, świadczy także usługi w kwestii naprawy pogwarancyjnej sprzętu. Usuwanie awarii urządzenia po wygaśnięciu gwarancji producenta, można wykonać w każdym punkcie naprawy danego sprzętu.Ogromną bazę serwisów świadczących naprawy pogwarancyjne sprzętu AGD, RTV, komputerów, urządzeń warsztatowych, narzędzi do ogrodu, sprzętu audio, video oraz narzędzi elektrycznych, znajdziesz na portalu serwisko.pl, będącym nie tylko wyszukiwarką punktów napraw, ale platformą umożliwiającą zgłaszanie naprawy popsutego sprzętu bez konieczności wychodzenia z domu.
Warszawa stolica Polski, najwieksze miasto w kraju .Warszawa leży nad Wisłą. Warszawę zalicza się do największego ośrodka przemysłowego w kraju. W Warszawie mieści się siedziba parlamentu, prezydenta i władz centrlanych. Warszawa jest największym miastem pod względem liczby ludności w wynosi 1 732 707 mieszkańców.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl