Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Wyszukiwanie serwisów
Sortuj po:
Nazwa firmy
Najwyżej oceniane
KAS-FIS Grzegorz Pilich
33-300 Nowy Sącz, Lwowska 81/16
Pokaż kontakt Napisz email
Certifikat 'Potwierdzona firma' Poleca: 0% osób Zobacz profil
Optiserw
33-300 Nowy Sącz, Axentowicza 24a
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
ZETCOM Łukasz Zarzeka
33-300 Nowy Sącz, Barska 2
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
REINFO-SERWIS
33-395 Nowy Sącz, Marcinkowicka 125
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
kamlegIT
33-300 Nowy Sącz, ul. Fredry 2
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
1

Czy wiesz że... Mobilny styl życia wymusił niejako pojawienie się na rynku osobistych komputerów przenośnych. Laptopy i notebooki zawładnęły rynkiem IT na całym świecie. Co za tym idzie pojawiła się ogromna ilość firm serwisujących laptopy. W jaki sposób znaleźć rzetelny punkt naprawy notebooka ? Gdzie szukać serwisu laptopa ? Jak użytkować w odpowiedni sposób sprzęt komputerowy, aby służył jak najdłużej ? Portal serwisko.pl to witryna powstała z myślą o tego rodzaju pytaniach i problemach. Za naszym pośrednictwem znajdziesz serwis laptopa z twojej okolicy.
Serwis pogwarancyjny jest naprawą popsutego urządzenia po okresie, na jaki produkt miał gwarancję. Naprawy pogwarancyjne sprzętu charakteryzują się przede wszystkim odpłatnym dla posiadacza przeprowadzeniem reperacji. Większość serwisów wykonujących naprawy gwarancyjne, świadczy także usługi w kwestii naprawy pogwarancyjnej sprzętu. Usuwanie awarii urządzenia po wygaśnięciu gwarancji producenta, można wykonać w każdym punkcie naprawy danego sprzętu.Ogromną bazę serwisów świadczących naprawy pogwarancyjne sprzętu AGD, RTV, komputerów, urządzeń warsztatowych, narzędzi do ogrodu, sprzętu audio, video oraz narzędzi elektrycznych, znajdziesz na portalu serwisko.pl, będącym nie tylko wyszukiwarką punktów napraw, ale platformą umożliwiającą zgłaszanie naprawy popsutego sprzętu bez konieczności wychodzenia z domu.
Nowy Sącz miasto na prawach powiatu w woj. małopolskim, powiat nowosądecki. Nowy Sącz jest najstarszym miastem w Małopolsce. W Nowym Sączu rozwinięta jest branża budowlana, kolejowa, spozywcza i górnicza. Według danych z 31 grudnia 2013 roku Nowy Sącz miał 82 877 osób.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl