Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Wyszukiwanie serwisów
Sortuj po:
Nazwa firmy
Najwyżej oceniane
Audio-Video-Serwis
66-400 Gorzów Wielkopolski, Jagiełły 5
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
ELEKTRO-DOM Bogusław Wołoszczuk
66-400 Gorzów Wielkopolski, Borowskiego 17
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
DOM-SERVICE
66-400 Gorzów Wielkopolski, Kombatantów 2
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
AS. MATRONIK Alicja Matusiak
66-400 Gorzów Wielkopolski, 9 go Maja 8
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
Elektro Serwis Tomasz Kołodziejczak
66-415 Gorzów Wielkopolski, Chwalęcice ul. Olchowa 7
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
TELEAND Audio-Video-Serwis
66-400 Gorzów Wielkopolski, Pomorska 34
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
1

Czy wiesz że... Drobne AGD to rodzaj sprzętu, który w domu posiada każdy z nas. Urządzenia drobnego AGD szczególnie często ulegają awarii, dlatego użytkownicy szukają serwisów zajmujących się naprawą odkurzaczy, suszarek do włosów, żelazek czy blenderów. Na portalu serwisko.pl znajduje się baza serwisów drobnego AGD z całej Polski. Na naszej witrynie internetowej za pomocą wyszukiwarki serwisów szybko i sprawnie znajdziesz punkty napraw takich urządzeń jak: lokówka, depilator oraz golarka, a także mikser, robot kuchenny, czajnik elektryczny czy ekspres do kawy.
Serwis pogwarancyjny jest naprawą popsutego urządzenia po okresie, na jaki produkt miał gwarancję. Naprawy pogwarancyjne sprzętu charakteryzują się przede wszystkim odpłatnym dla posiadacza przeprowadzeniem reperacji. Większość serwisów wykonujących naprawy gwarancyjne, świadczy także usługi w kwestii naprawy pogwarancyjnej sprzętu. Usuwanie awarii urządzenia po wygaśnięciu gwarancji producenta, można wykonać w każdym punkcie naprawy danego sprzętu.Ogromną bazę serwisów świadczących naprawy pogwarancyjne sprzętu AGD, RTV, komputerów, urządzeń warsztatowych, narzędzi do ogrodu, sprzętu audio, video oraz narzędzi elektrycznych, znajdziesz na portalu serwisko.pl, będącym nie tylko wyszukiwarką punktów napraw, ale platformą umożliwiającą zgłaszanie naprawy popsutego sprzętu bez konieczności wychodzenia z domu.
Gorzów Wielkopolski miasto na prawach powiatu w woj. lubuskim. W Gorzowie Wielkopolskim znajduje się siedziba wojewody lubuskiego. Gorzów Wielkopolski położony jest nad Wartą, oraz na skraju kotliny Gorzowskiej. W Gorzowie Wielkopolskim znajduje sie zakład produkcyjny instalacji elektrycznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Według danych z 31 grudnia 2013 r. w Gorzowie Wielkpolskim mieszkało 124 344 osób.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl