Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Wyszukiwanie serwisów
Sortuj po:
Nazwa firmy
Najwyżej oceniane
MEDIKOMP
43-300 Bielsko-Biała, Żywiecka 21
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
Punkt przyjęć konsol - R-GAMES
Bielsko-Biała, 11-go Listopada 14-16
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
Mobilpoint
43-300 Bielsko-Biała, 11 Listopada 25
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 33% osób Zobacz profil
Computer Service Support Beskidy Sp. z o ...
43-300 Bielsko-Biała, Mieszka I 46
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
Bielserwis Centrum Serwisowe Audio-Video
43-300 Bielsko-Biała, Kazimierza Wielkiego 19
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
Enkomp.pl
43-300 Bielsko-Biała, Pomorska 7/2
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
1

Czy wiesz że... Jedną z czołowych form spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież są gry komputerowe. Między innymi dlatego konsole do gier cieszą się tak wielką popularnością wśród swoich użytkowników. Pasjonaci grania dzięki popularnemu Xbox-owi czy Playstation przenoszą się w wirtualny świat zabawy. Konsole do gier dają ogrom radości, ale także uczą i rozwijają umiejętności. Gdy się popsują, ważna jest ich skuteczna i błyskawiczna naprawa. Na serwisko.pl znajdziesz wszystkie aktualne serwisy konsol, świadczące profesjonalne usługi naprawy tego rodzaju sprzętu.
Serwis pogwarancyjny jest naprawą popsutego urządzenia po okresie, na jaki produkt miał gwarancję. Naprawy pogwarancyjne sprzętu charakteryzują się przede wszystkim odpłatnym dla posiadacza przeprowadzeniem reperacji. Większość serwisów wykonujących naprawy gwarancyjne, świadczy także usługi w kwestii naprawy pogwarancyjnej sprzętu. Usuwanie awarii urządzenia po wygaśnięciu gwarancji producenta, można wykonać w każdym punkcie naprawy danego sprzętu.Ogromną bazę serwisów świadczących naprawy pogwarancyjne sprzętu AGD, RTV, komputerów, urządzeń warsztatowych, narzędzi do ogrodu, sprzętu audio, video oraz narzędzi elektrycznych, znajdziesz na portalu serwisko.pl, będącym nie tylko wyszukiwarką punktów napraw, ale platformą umożliwiającą zgłaszanie naprawy popsutego sprzętu bez konieczności wychodzenia z domu.
Bielsko - Biała miasto na prawach powiatu w woj. ślaskim. Bielsko - Biała leży nad rzeką Białką. W latach 1975-1998 miasto było stolicą województwa bielskiego. W Bielsko - Białej znajduje się siedziba władz powiatu. Bielsko - Biała jest głównym miastem aglomeracji bielskiej i centralnym ośrodkiem Bielskiego Okręgu Przemysłowego. Według danych z 30 czerwca 2014 r. Bielsko-Biała liczy 173 462 mieszkańców.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl