Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: maszynka do strzyżenia brody [ Trymer ] Babyliss E870 XE
PostNapisane: 21 lis 2013, o 23:43 

Kupiłem maszynkę do strzyżenia brody [ Trymer ] Babyliss E870 XE wybrałem akurat ten model trymera ze względu na opinię na jednym portalu oraz dlatego ,że wizualnie fajnie wygląda i zapowiadał się ciekawie. Jednak już po paru minutach Trymer Babyliss E870XE rozczarował mnie kompletnie. Oto powody :
- Zaobserwowałem nierówną pracę ostrzy [ najprawdopodobniej usterka i dlatego odesłałem do reklamacji ] Po lewej stronie bardziej zbierały niż po prawej.
- przy wyższym ustawieniu progu strzyżenia ,maszynka ma problemy z ucinaniem zarostu
- plastikowa krata osłaniająca z przodu ostrza jest za gruba przez co obcinanie jest mniej wydajne , trzeba się namachać parę razy aby trymer zebrał zarost. Po prostu włos nie dociera do ostrza tylko napotyka sporo plastiku na drodze przed ostrzem.
- jak mocniej się dociśnie trymerem do skóry to plastik osłaniający się wygina przez co ustawienie wysokości diametralnie się przekłamuje
- elektroniczne ustawienie wysokości jest to zbędny gadżet który w mej ocenie tylko bardziej osłabia baterię
- wyświetlacz nic ciekawego nie pokazuje no bo co by miał pokazywać , tak jak w wypadku elektrycznego ustawienia wysokości tak i tu jest to zbyteczny gadżet który tylko osłabia bateryjkę w E870XE
Suma sumarum nie polecam !!

Tytuł: Re: maszynka do strzyżenia brody [ Trymer ] Babyliss E870 XE
PostNapisane: 26 lis 2013, o 00:01 

Ja kupiłem jakiś czas temu maszynkę do strzyżenia włosów PHILIPS'a QC5130 na mimośrodzie ( nie na elektromagnesie) bezprzewodową, miała być dobra i ciąć jak brzytwa ale niestety jedynie co mogą nią przyciąć to broda bo do włosów się nie nadaje chyba że ktoś ma "papieską łysinkę" to te parę kłaków na krzyż mu przytnie. Jeśli ktoś ma gęstą czuprynę to maszynka raczej słabo sobie radzi, kosztowała coś około 100zl i nawet nie ma w niej trymera.
W pełni naładowana bateria wytrzymuje 1-2 strzyżenia, więc zawsze trzeba pamiętać o ładowaniu baterii.
Generalnie jakbym miał ją ocenić to max 3 pkt w skali 5punktowej.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]