Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

AL-TECH Systemy Zabezpieczeń

Adres: 

21-500 Biała Podlaska

Parkowa 11/12

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Działamy na terenie miasta Biała Podlaska oraz w województwie lubelskim i mazowieckim. Świadczymy usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji alarmowych,  telewizji przemysłowej, instalacji elektrycznych  i systemów przeciw pożarowych. 

Firma AL-TECH Biała Podlaska powstała w 2010 r. Założycielem i właścicielem firmy jest Jarosław Pawluk, który zanim otworzył własną działalność gospodarczą przez ponad 8 lat pracował i zdobywał doświadczenie w branży zajmującej się systemami zabezpieczeń. Dzięki olbrzymiemu doświadczeniu i wiedzy technicznej, firma AL-TECH Biała Podlaska gwarantuje Państwu profesjonalizm i wysoki poziom usługi. Realizowane przez nas systemy zabezpieczeń dostosowane są do potrzeb i możliwości klienta.

AL-TECH Biała Podlaska działa na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego. Świadczymy usługi w zakresie projektowania i wykonywania instalacji oraz serwisowania systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, domofonów i videodomofonów, instalacji elektrycznych czy kontroli dostępu. Zajmujemy się realizacją systemów o różnym stopniu zaawansowania - od prostych alarmów w domkach jednorodzinnych czy małych sklepach, po bardzo rozbudowane systemy zabezpieczeń w bankach, urzędach oraz firmach.

Zajmujemy się instalacją i konserwacją systemów alarmowych i monitoringu w mieszkaniach, domach, biurach, urzędach, bankach oraz w przedsiębiorstwach. Proponujemy Państwu instalacje nowoczesnych, sprawdzonych urządzeń najlepszych producentów. Stosujemy urządzenia renomowanych firm, takich jak DSC, PRO-SYS RISCO, SATEL, BCS, NOVUS, INTROX, BOSCH, POLON-ALFA

Oferujemy Państwu zdobyte doświadczenie praktyczne oraz wiedzę techniczną. Proponujemy państwu instalacje nowoczesnych, sprawdzonych urządzeń najlepszych producentów.

Zajmujemy się realizacją systemów o różnym stopniu zaawansowania, od prostych alarmów w domkach jednorodzinnych czy małych sklepach, po bardzo rozbudowane systemy zabezpieczeń w firmach.

Zajmujemy się instalacją i konserwacją systemów alarmowych i monitoringu w mieszkaniu, domu, biurze oraz firmie.  

Poza profesjonalnymi systemami antywłamaniowymi instalujemy również systemy telewizji przemysłowej. Realizowane przez nas systemy zabezpieczeń dostosowane są do potrzeb i możliwości Klienta.Stosujemy urządzenia rennomowanych producentów : DSC, PRO-SYS RISCO , SATEL.

 

Prowadzimy dystrybucję urządzeń zabezpieczających (sprzedaż detaliczna). Oferujemy montaż urządzeń i kompleksowe wykonanie następujących instalacji:
- systemy alarmowe,
- systemy przeciwpożarowe,
- telewizja przemysłowa,
- domofony i videodomofony,
- instalacje elektryczne,
- kontrole dostępu.

Pracę zawsze rozpoczynamy od profesjonalnego doboru systemu zabezpieczającego, dostosowanego do Państwa potrzeb i możliwości finansowych. Następnie zajmujemy się montażem i rozruchem technologicznym urządzenia oraz udzielamy instrukcji obsługi dla właścicieli zainstalowanego systemu zabezpieczeń.

Firma Al-Tech Biała Podlaska świadczy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi klientami są zarówno inwestorzy indywidualni, jak i duże firmy. Na wykonane instalacje udzielamy rocznej gwarancji (istnieje możliwość przedłużenia okresu gwarancyjnego do 3 lat). Zapewniamy naszym klientom stały, profesjonalny serwis konserwacyjny i serwis naprawczy zamontowanych przez nas systemów alarmowych.

Korzystając z oferty firmy Al-Tech Biała Podlaska, zyskujecie Państwo również serwis gwarancyjny i obsługę pogwarancyjną, a także dodatkowo usługi konserwacyjne, które pozwolą Wam cieszyć się fukcjonalnością zamontowanych przez nas urządzeń przez lata.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Systemy alarmowe Biała Podlaska ],

Serwis pogwarancyjny Biała Podlaska
AL-TECH Systemy Zabezpieczeń

Serwis gwarancyjny Biała Podlaska
AL-TECH Systemy Zabezpieczeń

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Systemy alarmowe :
-

Aritech


-

Dantom


-

DSC


-

Gorke


-

Paradox


-

Ropam


-

Satel


-

USŁUGA: instalacje domofonowe


-

USŁUGA: instalacje systemów alarmowych


-

USŁUGA: instalacje telewizji przemysłowejFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa montaż systemów alarmowych Biała Podlaska :


Urządzenie: czujniki i detektory, rejestratory, centrale, baterie, sygnalizatory, moduły GSM, klawiatury, kamerki IP, kamery przemysłowe. Usługi w zakresie ochrony osób i mienia: projekt i montaż systemów alarmowych, kalibracja i konfiguracja, kontrola dostępu, zdalny monitoring, rozbudowa i modernizacja.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl