Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 100% osób
Firma: 

Global GSM

Adres: 

81-035 Gdynia

Krzywoustego 12/112

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Telefony komórkowe, smartfony, tablety oraz nawigacje GPS to podstawa działalności naszego serwisu, poza tym w każdym z naszych punktów można nabyć akcesoria do tych urządzeń. Od ponad 10 lat staramy się, aby nasza oferta była przystępna dla wszystkich, a zakupy w naszych punktach serwisowo-handlowych sprawiały przyjemność naszym klientom. Sieć naszych punktów mieści się na terenie trójmiasta, w Starogardzie Gdańskim oraz Tczewie, a sklep internetowy obejmuje zasięgiem całą Polskę.

Platforma internetowa GlobalGSM.pl to nie tylko miejsce, gdzie mogą Państwo nabyć akcesoria gsm, ale również zamówić usługę serwisową lub sprzedać nam swój używany lub nowy telefon za pomocą specjalnie przygotowanego formularza. Po krótkim czasie otrzymaliśmy wiele pozytywnych komentarzy na temat jego działania co mocno nas podbudowało, zachęciło do ciągłego rozwoju i prezentowania się coraz to większym rzeszom klientów. Nieustannie rozwijamy nasz sklep internetowy, ulepszamy poszczególne moduły, aby nasi użytkownicy mogli swobodnie oraz intuicyjnie poruszać się po witrynie sklepowej. Stale staramy się poszerzać internetową ofertę, przykładając się do opisów i dbałości o terminową, darmową wysyłkę. Każdy nowy klient otrzymuje 5% rabatu na pierwszy zakup.

Udzielamy się także w mediach społecznościowych takich jak facebook, google + oraz twitter, a także na forach internetowych, gdzie bierzemy udział w dyskusjach o tematyce GSM, doradzamy w sprawach serwisowych. Bestsellerem naszego sklepu są saszetki i różnokolorowe etui nie tylko na telefony komórkowe ale i tablety. Z bardzo dużym uznaniem spotkał się nasz skup telefonów komórkowych, gdzie liczni klienci chwalili ceny i sposób załatwiania transakcji. Zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu i zapewniamy, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z należytym mu szacunkiem.

 

Nie ograniczamy się jedynie do naprawy telefonów. Dzięki kwalifikacjom naszych pracowników zajmujemy się również serwisem laptopów. Przegrzewający się komputer, zawieszający system, czy zalany laptop to namiastka tego co jesteśmy w stanie zniwelować. Oferujemy szeroką gammę usług napraw laptopa, zaczynając od usuwania wirusów z systemu po wymianę podzespołów, a na zaawansowanych naprawach płyty głównej kończąc. 
 
Nie musisz pokonywać kilometrów, żeby dowieźć nam swojego laptopa, wystarczy, że skorzystasz z usług naszego sklepu internetowego i wyślesz nam swój komputer. Dbając o Twój cenny czas, błyskawicznie ustosunkujemy się do naprawy, abyś mógł szybko wrócić do działania. 
 
Często zdarza się, że użytkownik stracił cenne dla niego dane z powodu chociażby burzy. Wiele osób sądzi, że traci je bezpowrotnie. Jednak w wielu przypadkach da się jeszcze odzyskać zdjęcia, dokumenty czy filmy i muzykę. Przywróciliśmy już dane z wielu dysków twardych, chętnie zajmiemy się Twoim.  
 
Najczęściej zdarza się, że komputer przed poważnym uszkodzeniem sygnalizuje nam usterkę drobnymi objawami, np. wolno działający system. Z myślą o naszych klientach umieszczamy na bieżąco aktualności na temat wstępnych usterek, które później mogą pociągnąć za sobą poważne konsekwencje. W aktualnościach przedstawiamy jakie objawy mogą być niepokojące i kiedy najlepiej jest zgłosić się z laptopem do serwisu. Łatwiej jest zapobiegać niż leczyć. 
 
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami. Zapraszamy napunkty Global GSM.

Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Nawigacje GPS Gdynia ], [ Pogwarancyjna naprawa Smartfony Gdynia ], [ Pogwarancyjna naprawa Tablety, E-booki Gdynia ], [ Pogwarancyjna naprawa Telefony komórkowe Gdynia ],

Serwis pogwarancyjny Gdynia
Global GSM

Serwis gwarancyjny Gdynia
Global GSM

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Nawigacje GPS :
-

Acer


-

Asus


-

Becker


-

Blaupunkt


-

BLOW


-

Clarion


-

Cruser


-

Dell


-

Garmi


-

GoCleve


-

HP Compaq


-

Lark


-

Manta


-

Modecom


-

Navigon


-

NavRoad


-

Nokia


-

SonySmartfony :
-

Alcatel


-

Blackberry


-

HTC


-

Huawei


-

LG


-

Motorola


-

myPhone


-

Nokia


-

Samsung


-

Sony


-

ZTE


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: ściąganie blokady simlockTablety, E-booki :
-

Apple


-

Dell


-

Goclever


-

Huawei


-

Manta


-

Prestigio


-

Samsung


-

SonyTelefony komórkowe :
-

Alcatel


-

LG


-

Motorola


-

Nokia


-

Samsung


-

Siemens


-

Sony Ericsson


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa i aktualizacja nawigacji GPS i PDA Gdynia :


Naprawa lub wymiana : po nieudanej aktualizacji, złączy synchronicznych, po zalaniu i upadku, elektronicznych elementów, układów ładowania, wyświetlaczy LCD, głośników i buzzerów, obudowy, gniazda pamięci, anten, gniazd zasilania, akumulatorów, ekranów dotykowych. Aktualizacja oprogramowania i map w nawigacji, odblokowanie zawieszonej nawigacji, wgranie mapy w nawigację, usuwanie kodu, wgranie pakietów językowych, modyfikacje, instalacja menu, przywracanie nawigacji do stanu fabrycznego, wgarnie najnowszej polskiej mapy.


Serwis naprawa smartfonów Gdynia :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby. Problemy: Zdejmowanie blokad - simlocka, aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku, odblokowanie kodu telefonu, soft modding.


Serwis naprawa tabletów, e-booków Gdynia :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby. Problemy: aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku.


Serwis naprawa telefonów komórkowych Gdynia :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby, klawiatury. Problemy: Zdejmowanie blokad - simlocka, aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku, odblokowanie kodu telefonu, soft modding.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl