Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 100% osób
Firma: 

MP IT Marcin Suchodoła

Adres: 

17-200 Hajnówka

Wierobieja 3

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Naszą działalność rozpoczęliśmy w marcu 2011 roku. W pierwszych miesiącach działalności nasza siedziba mieściła się przy ul. 3 Maja 42. Od stycznia 2012 roku funkcjonujemy w biurze przy ul. Ks. Wierobieja 3, gdzie jednocześnie mieści się nasz sklep. Przez ten czas konsekwentnie budowaliśmy pozycję regionalnego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty i usługi.

 

Misja

Naczelna zasada, według której firma działa, opiera się na jakości usług i produktów oraz stałym budowaniu zaufania i trwałych relacji z klientami i kontrahentami.

 

Wizja

Dzięki dynamicznemu rozwojowi i strategii Cekomp stanie się wiodącym podmiotem na lokalnym rynku IT. Liderem branży cenionym przez inwestorów i klientów za innowacyjność, profesjonalnie i rzetelnie świadczone usługi oraz efektywne poszukiwanie nowych kanałów dotarcia do szerokiego spektrum odbiorców usług i produktów, poczynając od klienta korporacyjnego, niezależnych sprzedawców, po klientów indywidualnych.

 

Motto firmy

Rzeczy trudne robimy od ręki.....niemożliwe zajmują nam troche czasu.

 

M&P IT to firma zajmująca się także bezpieczeństwem IT, serwisem urządzeń drukujących i komputerowych. Nasi technicy posiadają wiedzę i doświadczenie poparte certyfikatami i szkoleniami. Zaufało nam już dużo firm, instytucji i klientów indywidualnych z całego kraju. Współpracujemy z największymi firmami w dziedzinie informatyki, nowych technologii. Przez ten czas zrealizowaliśmy z pełnym sukcesem projekty dla ZUS, Bank BPH, Orange i wiele innych.

Wiemy, jak istotną rolę w dzisiejszym świecie odgrywa sprawny i niezawodny sprzęt komputerowy oraz biurowy w każdej firmie. Zdarzają się jednak awarie. W takim wypadku liczy się czas, aby usterkę usunąć i przywrócić funkcjonowanie firmy. Nasza oferta współpracy między firmami to gwarancja niezawodnego sprzętu! Nasz serwis dostępny jest 7 dni w tygodniu i o każdej porze. Jeżeli naprawa jest długotrwała, zapewniamy wypożyczenie sprzętu zastępczego na czas naprawy lub nowy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Oferta serwisu obejmuje naprawę, diagnostykę, wymianę uszkodzonych akcesoriów i modernizację jednostek komputerowych oraz sieci. Dla firm przygotowaliśmy następującą ofertę współpracy:

1. Serwis doraźny - obejmujący wyżej wymienione usługi w trybie nagłej potrzeby ( pogotowie komputerowe). Serwis taki jest jednorazowy i płatność ustalona jest za jednostki godzinowe, lub też za rodzaj wykonanej pracy.

 Ten typ oferty serwisowej kierowany jest szczególnie do klientów indywidualnych jak i firm gdzie nie jest potrzebna stała opieka na sprzętem informatycznym.

 W większości przypadków serwis sprzętu odbywa się w domu, bądź też w siedzibie firmy klienta.

2. Stała opieka - obejmująca również wyżej wymienione usługi w trybie regularnego kontrolowania pracy poszczególnych jednostek jak i wizyt w nagłych wypadkach. Płatność za ten rodzaj usługi jest negocjowana indywidualnie i uiszczana w formie miesięcznej opłaty ryczałtowej.

 Ten rodzaj serwisu polecany jest szczególnie firmą, gdzie liczy się niezawodność i ciągłość pracy jednostek komputerowych. Wszelkie naprawy i diagnozowanie komputerów, bądź też sieci, odbywa się w siedzibie firmy klienta.

3. Serwis i naprawa sprzętu komputerowego-obejmuje naprawy pogwarancyjne sprzętu zakupionego w innych sklepach na bardzo konkurencyjnych warunkach.

Taka usługa kierowana jest dla sieci sklepów sprzedających komputery i urządzenia drukujące.

W swojej ofercie posiadamy nowe oraz używane komputery, monitory, urządzenia drukujące itp. w najniższych cenach.

 

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie naszej oferty, zapraszamy do zakładki ,,skontaktuj się z nami"


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Hajnówka ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Hajnówka ], [ Pogwarancyjna naprawa Monitory komputerowe Hajnówka ],

Serwis pogwarancyjny Hajnówka
MP IT Marcin Suchodoła

Serwis gwarancyjny Hajnówka
MP IT Marcin Suchodoła

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Komputery stacjonarne :
-

Acer


-

Apple


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP


-

Komputery Składane


-

Lenovo ,IBM


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: instalacje sieci komputerowych


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

MSI


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychMonitory komputerowe :
-

Acer


-

Aoc


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Eizo


-

Gateway


-

HP


-

iiyama


-

LG


-

Nec


-

Philips


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa komputerów stacjonarnych Hajnówka :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Hajnówka :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.


Serwis naprawa monitorów kineskopowych CRT, LCD, LED Hajnówka :


Naprawa lub wymiana matrycy, kabla, inwerterów, elektroniki, zawiasów, taśm sygnałowych, układu zasilania i sterowania, obudowy, świetlówek podświetlających, transformatorów i kondensatorów, zasilacza, przewodu sygnałowego i wtyczki, przetwornika, martwych pikseli i subpikseli oraz badpikseli , lamp lub diod w matrycach, płyty głównej, modułów logiki t-con. Problemy: brak obrazu po włączeniu – nie świeci, zanikanie obrazu, martwe piksele, pasy na monitorze, z włączeniem, różne kolory - przebarwienia.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl