Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 100% osób
Firma: 

Auto Expert Electronic Car Audio Auto alarm Centrum

Adres: 

80-287 Gdańsk

Jaśkowa Dolna 73

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Szanujemy czas naszych Klientów dla tego auto możemy odebrać osobiście z miejsca zamieszkania, pracy itp.!

Do sprawy podchodzimy profesjonalnie dla tego Państwa auto zostanie przewiezione na specjalistycznej pomocy drogowej co gwarantuje 100% bezpieczeństwa.

Co więcej, na terenie Trójmiasta dojedziemy BEZ DODATKOWYCH OPŁAT!

Auto Expert Electronic to pewna i zaufana firma z wieloletnim doświadczeniem, potwierdzonym przez dziesiątki zadowolonych klientów, nazwa firmy zobowiązuje, więc dokładamy wszelkich starań aby spełnić wszystkie wymagania naszych klientów.

Są firmy które wykonują usługi dojeżdżając do klienta i świadczą usługę pod domem, jednak taka usługa nigdy nie będzie wykonana solidnie tak jak w warunkach warsztatowych, my wychodzimy krok na przód świadcząc usługę transportu i dla tego możemy dać gwarancję naszej usługi.

Pracownicy firmy Auto Expert Electronic posiadają 16 letnie doświadczenie w branży Car Audio oraz przy zabezpieczaniu aut. Usługi przez nas świadczone są zawsze na najwyższym poziomie, dbamy oto, aby klient był zawsze zadowolony, oferty kierowane są indywidualnie pod jego potrzeby.
Działamy również jako sklep detaliczny oraz hurtownia, dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić bardzo konkurencyjne ceny.
Jako jeden z naszych największych sukcesów można zaliczyć zdobycie Mistrzostw Polski w EESPL czyli najgłośniejsze stuningowane auto w kategorii do 8 subooferow ! Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii!
W sezonie 2006 w województwie pomorskim byliśmy obecni na wszystkich zlotach i obserwowaliśmy jak auta przez nas zrobione zdobywają kolejne puchary.
Zabezpiecznienia aut prowadzimy indywidualnie, nie według jakiegoś schematu, czyli wyłączniki ukryte zawsze w innych miejscach, alarm jest tak zamontowany aby złodziej go nie odnalazł i nie zneutralizował.
Staramy się doradzić klientom konkretne zabezpieczenie pod dane auto. Alarmy, które montujemy są znanych firm takich jak PROXIMA, CLIFFORD i inne.
Gwarantujemy serwis naszych urządzeń 24H!


Większość oferowanych przez nas zabezpieczeń elektronicznych i mechanicznych posiada konieczne atesty uprawniające do zniżek w firmach ubezpieczeniowych.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU ORAZ DO UMÓWIENIA SIĘ NA MONTAŻ!
ZDOBĄDZ NASZĄ KARTĘ RABATOWĄ I PŁAĆ JESZCZE TANIEJ!


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Nawigacje GPS Gdańsk ], [ Pogwarancyjna naprawa Sprzęt Car-Audio, CB-radia Gdańsk ], [ Gwarancyjna naprawa Systemy alarmowe Gdańsk ],

Serwis pogwarancyjny Gdańsk
Auto Expert Electronic Car Audio Auto alarm Centrum

Serwis gwarancyjny Gdańsk
Auto Expert Electronic Car Audio Auto alarm Centrum

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Nawigacje GPS :
-

FabryczneSprzęt Car-Audio, CB-radia :
-

Albrecht


-

Alpine


-

Blaupunkt


-

Clarion


-

Cobra


-

Grundig


-

Intek


-

JVC


-

Kenwood


-

Lafayette


-

LG


-

M-tech


-

Maxon


-

Panasonic


-

Peiying


-

Philips


-

Pioneer


-

President


-

Sony


-

Fabryczne


-

Inne / PozostałeSystemy alarmowe :
-

RopamSerwis naprawa i aktualizacja nawigacji GPS i PDA Gdańsk :


Naprawa lub wymiana : po nieudanej aktualizacji, złączy synchronicznych, po zalaniu i upadku, elektronicznych elementów, układów ładowania, wyświetlaczy LCD, głośników i buzzerów, obudowy, gniazda pamięci, anten, gniazd zasilania, akumulatorów, ekranów dotykowych. Aktualizacja oprogramowania i map w nawigacji, odblokowanie zawieszonej nawigacji, wgranie mapy w nawigację, usuwanie kodu, wgranie pakietów językowych, modyfikacje, instalacja menu, przywracanie nawigacji do stanu fabrycznego, wgarnie najnowszej polskiej mapy.


Serwis naprawa montaż systemów alarmowych Gdańsk :


Urządzenie: czujniki i detektory, rejestratory, centrale, baterie, sygnalizatory, moduły GSM, klawiatury, kamerki IP, kamery przemysłowe. Usługi w zakresie ochrony osób i mienia: projekt i montaż systemów alarmowych, kalibracja i konfiguracja, kontrola dostępu, zdalny monitoring, rozbudowa i modernizacja.


Serwis naprawa sprzętu Car-Audio, CB-radia Gdańsk :


Naprawa, serwis i wymiana: zasilacza, wzmacniacza mocy, przedwzmacniacza i układów kontrolnych, zwrotnicy, końcówki mocy, pokręteł, układów zasilania, wyświetlaczy LCD, bezpiecznika, rezystora, tranzystora, lampy, potencjometru. Problem: nie czyta płyt, uszkodzony mechanizm, brak dźwięku, gra tylko jeden kanał . Zakres usług związany z konfiguracją, montażem i regulacją, ustaleniem numeru kodu, rozkodowaniem, Urządzenie: wzmacniacz, głośniki, radio, odtwarzacz CD i DV, subwoofer ,tuba, zmieniarka.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl