Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 75% osób
Firma: 

iDoctor - serwis GSM Apple, naprawa telefonów komórkowych

Adres: 

92-333 Łódź

Wydawnicza 1/3 lok. 1

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

iDoctor - serwis GSM Apple, naprawa telefonów komórkowych

 

SERWIS IPOD

IPOD| PĘKNIĘTA SZYBKA
Wypadki zdarzają się każdemu. Po upuszczeniu odtwarzacza na twardą powierzchnię najczęściej występującymi urazami są:

zbita szybka, pęknięcia na ekranie;
niedziałający wyświetlacz;
uszkodzony panel dotykowy.
iDoctor gwarantuje swoim pacjentom powrót do pełnej sprawności po takich kontuzjach. W zależności od modelu oraz obłożenia w naszym serwisie, wymiana szyby trwa od 4 godzin do 1 dnia roboczego.

iPod Pęknięta szybka
iPod przestał ładować
IPOD | PROBLEMY Z ŁADOWANIEM
Korzystanie z niepewnych źródeł zasilania lub ich awarie mogą spowodować problemy z ładowaniem. iDoctor zdiagnozuje dlaczego iPod:

przestał się ładować;
ładuje się tylko czasem;
ładuje się wyłącznie przy określonym ułożeniu kabla ładowania.
Czas wykonania usługi związany jest z uszkodzeniem, które powoduje problem. Po dokonanej diagnozie skontaktujemy się z Państwem w celu sprecyzowania godziny odbioru naprawionego sprzętu.

iPod wymiana baterii
IPOD | WYMIANA BATERII
Chorobą, która ze szczególnie dużą częstotliwością dotyka dojrzałych pacjentów, jest problem szybkiej utraty energii. Urządzenie o osłabionej zdolności do magazynowania życiodajnych substancji ma często problemy z aktywnym przetrwaniem całego dnia i już w kilka godzin po odłączeniu od ładowania odtwarzacz ulega pełnemu rozładowaniu.
Zamiast terapii witaminowej oferujemy transplantację baterii. Jest to procedura, która jest w stanie tchnąć nowe życie w urządzenie i telefon powróci do dawno zapomnianego stanu.
Czas wymiany baterii jest zależny od modelu iPoda oraz aktualnego obłożenia w serwisie i wynosi od 4 godzin do 1 dnia roboczego.

iPod wymiana uzupełnienie przycisków
IPOD | WYMIANA / UZUPEŁNIENIE PRZYCISKÓW
W zdrowym ciele zdrowy duch. Aby cieszyć się w pełni z korzystania z telefonu warto zadbać o wyleczenie wszystkich urazów. Nieprawidłowe funkcjonowanie zapadniętych czy uszkodzonych przycisków znacząco utrudniają oraz zmniejszają komfort użytkowania odtwarzacza. Naprawiamy następujące komponenty:

przycisk home;
przycisk power;
przyciski zgłaśniania / ściszania;
przełącznik trybu cichego.
iPod błędy oprogramowania
IPOD | BŁĘDY OPROGRAMOWANIA
Kolejnym z możliwych urazów, którego może doznać iPod są wszelkiej maści błędy oprogramowania. Mogą one być powodem kilku różnych usterek, takich jak m.in.:

restartujący się odtwarzacz;
problemy z zasięgiem Wi-Fi
problemy z uruchomieniem odtwarzacza.
W razie zaobserwowania jednego bądź kilku z powyższych syndromów lub innego niespodziewanego zachowania iPoda zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu.

iPod uszkodzony głośnik mikrofon
IPOD | USZKODZONY GŁOŚNIK / MIKROFON
Narządy słuchu oraz mowy są niezbędne w procesie komunikacji międzyludzkiej. W przypadku rozmowy głosowej za pośrednictwem sieci, z uwagi na brak możliwości wykorzystania pozostałych zmysłów, ich prawidłowe funkcjonowanie nabiera jeszcze większego znaczenia. Aby zaradzić wszelkim problemom w czasie rozmów oferujemy wymianę:

głośnika;
mikrofonu.
iPod brak zasięgu wifi gsm
IPOD | BRAK ZASIĘGU WIFI
Połączenie siecią WiFi stało się podstawową funkcjonalnością współczesnych odtwarzaczy. Umożliwia dostęp do szybkich sieci bezprzewodowych, które zapewniają nam bezproblemowe i najczęściej używane połączenie z Internetem. W momencie, gdy połączenie przestaje działać, iPod traci ogromną porcję funkcjonalności.

W takich sytuacjach oferujemy Państwu usługę wymiany modułu WiFi tak, aby przywrócić dawny komfort użytkowania oraz powrócić do dawnej funkcjonalności urządzenia.

iPod aktualizacja oprogramowania
IPOD | AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA
Wraz z każdą nową aktualizacją systemu, Apple aplikuje swoim podopiecznym szczepionki przeciw coraz większej liczbie zagrożeń. Telefon z najnowszym oprogramowaniem jest najmniej podatny na wszelkiego rodzaju ataki, wycieki lub utratę danych czy uszkodzenia powodowane przez luki w systemie.

Świadczymy usługę aktualizacji oprogramowania, podczas której gwarantujemy Państwu zachowanie najważniejszych danych oraz bezproblemowe i pewne przestawienie urządzenia na najnowszą wersję iOS.

iPod po zalaniu
IPOD | PO ZALANIU
Nieoczekiwana kąpiel może przytrafić się wszystkim. Urządzenia elektroniczne jednak nie przepadają za takimi przygodami, a powikłania z nich wynikające są czasem śmiertelne dla pacjenta. Bardzo często jednak jesteśmy w stanie pomóc i odratować poszkodowanego poprzez całkowite zniwelowanie schorzeń powstałych na skutek kontaktu z cieczą. W przypadku takiej awarii czas ma znaczenie kluczowe.
Zalecamy jak najszybciej zgłosić się do serwisu, gdzie będziemy mogli przystąpić do akcji reanimacyjnej. Jednocześnie stanowczo odradzamy podłączanie zalanego odtwarzacza do prądu oraz suszenie suszarką, gdyż może doprowadzić to do nieodwracalnych w skutkach przepięć bądź rozprowadzenia wilgoci po większej ilości komponentów.

Serwis naprawa iPod
IPOD | POZOSTAŁE USZKODZENIA
Oprócz pozycji wymienionych powyżej, zajmujemy się również wszystkimi innymi usterkami jakie można w odtwarzaczach iPod napotkać. Wliczają się w to problemy z m.in:

kamerą przednią;
kamerą tylną;
czujnikiem światła;
gniazdem jack.
iPod kurs obsługi
IPOD | KURS OBSŁUGI
W trosce zarówno o zdrowie jak i o komfort użytkowania naszych pacjentów oferujemy kursy z obsługi urządzeń marki Apple. W ramach kursu pokażemy Państwu wszystkie niuanse związane z użytkowaniem tych urządzeń, a także odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące ich działania. Oferujemy pomoc zarówno nowym użytkownikom, którzy chcą się wdrożyć w obce dla nich środowisko jak i doświadczonym, którzy poszukują nowości i ciekawostek do wykorzystania.

Zachęcamy do skorzystania z kursów aby w pełni poznać działanie urządzeń iPhone, iPod, iPad, MacBook czy iMac i móc wykorzystywać wszystkie ich możliwości.

SERWIS MACBOOK

MACBOOK | MODERNIZACJA – DYSK SSD
W sytuacji, gdy zauważamy spowolnienie pracy komputera lub jego wydajność przestaje nam wystarczać, warto rozważyć wymianę podstawowego dysku twardego na dysk SSD. Przynosi to następujące korzyści:

znaczne przyspieszenie pracy komputera dzięki zastosowaniu pamięci o szybszym czasie dostępu;
zwiększona odporność na wstrząsy – magnetyczne dyski talerzowe zastąpiono pamięcią typu FLASH;
zmniejszone zapotrzebowanie na energię.
Gorąco zachęcamy do wymiany dysku na SSD, oferujemy również możliwość montażu dysku zamiast napędu DVD, tak, aby komputer pracował na połączonych dyskach SSD (na system i aplikacje) oraz HDD (na dane).

MacBook Dysk SSD
MacBook pamięć RAM
MACBOOK | MODERNIZACJA – PAMIĘĆ RAM
Wraz z rozwojem technologii i komputerów tworzone aplikacje są coraz bardziej zasobochłonne. Fakt ten może szczególnie mocno doświadczyć posiadaczy starszych sprzętów. Aby tchnąć nowe życie w komputer warto oprócz wymiany dysku na SSD zwiększyć pojemność pamięci operacyjnej RAM. Umożliwi to płynne działanie wielu nowych aplikacji, a także zezwoli użytkownikowi na wykorzystywanie większej ilości programów w tym samym momencie bez spadku wydajności.

Zabieg zwiększenia pamięci można przeprowadzić bez komplikacji u dojrzałych pacjentów z serii MacBook Pro. Jeśli występują opisane powyżej problemy z komputerem, to zapraszamy do serwisu.

MacBook czyszczenie matrycy
MACBOOK | CZYSZCZENIE MATRYCY
Na ekranach w komputerach iMac mogą pojawić się smugi, których nie będziemy w stanie wyczyścić od zewnątrz. Powstają one na skutek nieszczelności obudowy komputera. Kurz i pyłki z otoczenia dostają się poprzez nie i osiadają na warstwie podświetlającej matrycę co prowadzi do pojawienia się smug. Z początku są to drobne, nierzucające się w oczy defekty, jednak wraz z upływem czasu stają się one coraz wyraźniejsze i zaczynają powodować problemy w komfortowym oglądaniu ekranu komputera.

W serwisie iDoctor oferujemy usługę czyszczenia takich zabrudzeń dzięki czemu ekran powraca do swej dawnej świetności i przedstawia obraz w idealny sposób.

MacBook wymiana matrycy
MACBOOK | WYMIANA MATRYCY
Wymiana matrycy staje się niezbędna w przypadku fizycznego jej uszkodzenia. Może do niego dojść w razie upadku czy silnego uderzenia w sprzęt. Również odłamki szkła czy tworzywa z pękniętej szybki mogą spowodować uszkodzenia w matrycy. Usługę jej wymiany oferujemy również osobom, których ekrany wyświetlają znaczną ilość martwych pikseli. W przypadku, gdy na sporej części wyświetlacza występują brakujące punkty o jakimkolwiek komforcie użytkowania nie może być mowy.

Wymieniona matryca pozwoli na nowo cieszyć się nieskazitelnym obrazem. Wyświetlacz odzyska swój dawny kolor i blask, a wygoda i przyjemność z korzystania z komputera powrócą do swej dawnej świetności.

MacBook naprawa układów graficznych
MACBOOK | NAPRAWA UKŁADÓW GRAFICZNYCH
Częstą przypadłością, występującą ze szczególną częstotliwością w komputerach pracujących pod dużym obciążeniem, jest problem z kartą graficzną. Można go poznać przez:

ciągły czarny ekran;
pojawiające się pasy na ekranie;
restartujący się komputer;
przekłamania w wyświetlaniu kolorów.
MacBook błędy oprogramowania
MACBOOK | KONSERWACJA, NAPRAWA SYSTEMU
Kolejnym z możliwych urazów, którego może doznać MacBook są wszelkiej maści błędy oprogramowania. Mogą one być powodem kilku różnych usterek, takich jak m.in.:

restartujący się komputer;
znaczące spowolnienie systemu;
problemy z uruchomieniem komputera.
W razie zaobserwowania jednego bądź kilku z powyższych syndromów lub innego niespodziewanego zachowania komputera zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu.

MacBook odzyskiwanie danych
MACBOOK | ODZYSKIWANIE DANYCH
Utrata dostępu do cennych danych może mieć bardzo poważne konsekwencje. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, oferujemy usługę odzyskiwania danych z uszkodzonych komputerów i dysków. Do utraty możliwości dostępu do danych może dojść na skutek:

fizycznego uszkodzenia dysku;
przepięcia w systemie komputerowym, które doprowadziło do zwarcia;
zalania komputera.
W takich przypadkach zawsze staramy się pomóc naszym klientom w dotarciu do najistotniejszych informacji.

MacBook naprawa przewodów
MACBOOK | NAPRAWA PRZEWODÓW
Przewody komputerowe szczególnie lubią pojawiać się w miejscach, w których mogą przeszkodzić nam w czasie wykonywania codziennych czynności. Efektem takiego plątania się pod nogami często bywają uszkodzenia przewodów od ładowarki MacBooka. Zerwane kable czy styki w ładowarce uniemożliwiają uruchomienie czy ładowanie sprzętu, zaś uszkodzona izolacja na przewodzie może doprowadzić do zwarcia, a w dalszej kolejności do poważnych uszkodzeń samej ładowarki lub nawet płyty głównej.

W serwisie iDoctor zajmiemy się problemami związanymi z zasilaczem, co uniemożliwi dalsze postępowanie uszkodzeń.

MacBook po zalaniu
MACBOOK | PO ZALANIU
Nieoczekiwana kąpiel może przytrafić się wszystkim. Urządzenia elektroniczne jednak nie przepadają za takimi przygodami, a powikłania z nich wynikające są czasem śmiertelne dla pacjenta. Bardzo często jednak jesteśmy w stanie pomóc i odratować poszkodowanego poprzez całkowite zniwelowanie schorzeń powstałych na skutek kontaktu z cieczą. W przypadku takiej awarii czas ma znaczenie kluczowe.
Zalecamy jak najszybciej zgłosić się do serwisu, gdzie będziemy mogli przystąpić do akcji reanimacyjnej. Jednocześnie stanowczo odradzamy podłączanie zalanego komputera do prądu oraz suszenie suszarką, gdyż może doprowadzić to do nieodwracalnych w skutkach przepięć bądź rozprowadzenia wilgoci po większej ilości komponentów.

MacBook kurs obsługi
MACBOOK | KURS OBSŁUGI
W trosce zarówno o zdrowie jak i o komfort użytkowania naszych pacjentów oferujemy kursy z obsługi urządzeń marki Apple. W ramach kursu pokażemy Państwu wszystkie niuanse związane z użytkowaniem tych urządzeń, a także odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące ich działania. Oferujemy pomoc zarówno nowym użytkownikom, którzy chcą się wdrożyć w obce dla nich środowisko jak i doświadczonym, którzy poszukują nowości i ciekawostek do wykorzystania.

Zachęcamy do skorzystania z kursów aby w pełni poznać działanie urządzeń iPhone, iPod, iPad, MacBook czy iMac i móc wykorzystywać wszystkie ich możliwości.

IMAC | MODERNIZACJA – DYSK SSD
W sytuacji, gdy zauważamy spowolnienie pracy komputera lub jego wydajność przestaje nam wystarczać, warto rozważyć wymianę podstawowego dysku twardego na dysk SSD. Przynosi to następujące korzyści:

znaczne przyspieszenie pracy komputera dzięki zastosowaniu pamięci o szybszym czasie dostępu;
zwiększona odporność na wstrząsy – magnetyczne dyski talerzowe zastąpiono pamięcią typu FLASH;
zmniejszone zapotrzebowanie na energię.
Gorąco zachęcamy do wymiany dysku na SSD, oferujemy również możliwość montażu dysku zamiast napędu DVD, tak, aby komputer pracował na połączonych dyskach SSD (na system i aplikacje) oraz HDD (na dane).

iMac Dysk SSD
iMac pamięć RAM
IMAC | MODERNIZACJA – PAMIĘĆ RAM
Wraz z rozwojem technologii i komputerów tworzone aplikacje są coraz bardziej zasobochłonne. Fakt ten może szczególnie mocno doświadczyć posiadaczy starszych sprzętów. Aby tchnąć nowe życie w komputer warto oprócz wymiany dysku na SSD zwiększyć pojemność pamięci operacyjnej RAM. Umożliwi to płynne działanie wielu nowych aplikacji, a także zezwoli użytkownikowi na wykorzystywanie większej ilości programów w tym samym momencie bez spadku wydajności.

Zabieg wykonujemy u każdego pacjenta. Jeśli występują opisane powyżej problemy z komputerem, to zapraszamy do serwisu.

iMac czyszczenie matrycy
IMAC | CZYSZCZENIE MATRYCY
Na ekranach w komputerach iMac mogą pojawić się smugi, których nie będziemy w stanie wyczyścić od zewnątrz. Powstają one na skutek nieszczelności obudowy komputera. Kurz i pyłki z otoczenia dostają się poprzez nie i osiadają na warstwie podświetlającej matrycę co prowadzi do pojawienia się smug. Z początku są to drobne, nierzucające się w oczy defekty, jednak wraz z upływem czasu stają się one coraz wyraźniejsze i zaczynają powodować problemy w komfortowym oglądaniu ekranu komputera.

W serwisie iDoctor oferujemy usługę czyszczenia takich zabrudzeń dzięki czemu ekran powraca do swej dawnej świetności i przedstawia obraz w idealny sposób.

iMac wymiana matrycy
IMAC | WYMIANA MATRYCY
Wymiana matrycy staje się niezbędna w przypadku fizycznego jej uszkodzenia. Może do niego dojść w razie upadku czy silnego uderzenia w sprzęt. Również odłamki szkła czy tworzywa z pękniętej szybki mogą spowodować uszkodzenia w matrycy. Usługę jej wymiany oferujemy również osobom, których ekrany wyświetlają znaczną ilość martwych pikseli. W przypadku, gdy na sporej części wyświetlacza występują brakujące punkty o jakimkolwiek komforcie użytkowania nie może być mowy.

Wymieniona matryca pozwoli na nowo cieszyć się nieskazitelnym obrazem. Wyświetlacz odzyska swój dawny kolor i blask, a wygoda i przyjemność z korzystania z komputera powrócą do swej dawnej świetności.

iMac naprawa układów graficznych
IMAC | NAPRAWA UKŁADÓW GRAFICZNYCH
Częstą przypadłością, występującą ze szczególną częstotliwością w komputerach pracujących pod dużym obciążeniem, jest problem z kartą graficzną. Można go poznać przez:

ciągły czarny ekran;
pojawiające się pasy na ekranie;
restartujący się komputer;
przekłamania w wyświetlaniu kolorów.
iMac błędy oprogramowania
IMAC | KONSERWACJA, NAPRAWA SYSTEMU
Kolejnym z możliwych urazów, którego może doznać iMac są wszelkiej maści błędy oprogramowania. Mogą one być powodem kilku różnych usterek, takich jak m.in.:

restartujący się komputer;
znaczące spowolnienie systemu;
problemy z uruchomieniem komputera.
W razie zaobserwowania jednego bądź kilku z powyższych syndromów lub innego niespodziewanego zachowania komputera zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu.

iMac odzyskiwanie danych
IMAC | ODZYSKIWANIE DANYCH
Utrata dostępu do cennych danych może mieć bardzo poważne konsekwencje. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, oferujemy usługę odzyskiwania danych z uszkodzonych komputerów i dysków. Do utraty możliwości dostępu do danych może dojść na skutek:

fizycznego uszkodzenia dysku;
przepięcia w systemie komputerowym, które doprowadziło do zwarcia;
zalania komputera.
W takich przypadkach zawsze staramy się pomóc naszym klientom w dotarciu do najistotniejszych informacji.

iMac po zalaniu
IMAC | PO ZALANIU
Nieoczekiwana kąpiel może przytrafić się wszystkim. Urządzenia elektroniczne jednak nie przepadają za takimi przygodami, a powikłania z nich wynikające są czasem śmiertelne dla pacjenta. Bardzo często jednak jesteśmy w stanie pomóc i odratować poszkodowanego poprzez całkowite zniwelowanie schorzeń powstałych na skutek kontaktu z cieczą. W przypadku takiej awarii czas ma znaczenie kluczowe.
Zalecamy jak najszybciej zgłosić się do serwisu, gdzie będziemy mogli przystąpić do akcji reanimacyjnej. Jednocześnie stanowczo odradzamy podłączanie zalanego komputera do prądu oraz suszenie suszarką, gdyż może doprowadzić to do nieodwracalnych w skutkach przepięć bądź rozprowadzenia wilgoci po większej ilości komponentów.

iMac kurs obsługi
IMAC | KURS OBSŁUGI
W trosce zarówno o zdrowie jak i o komfort użytkowania naszych pacjentów oferujemy kursy z obsługi urządzeń marki Apple. W ramach kursu pokażemy Państwu wszystkie niuanse związane z użytkowaniem tych urządzeń, a także odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące ich działania. Oferujemy pomoc zarówno nowym użytkownikom, którzy chcą się wdrożyć w obce dla nich środowisko jak i doświadczonym, którzy poszukują nowości i ciekawostek do wykorzystania.

Zachęcamy do skorzystania z kursów aby w pełni poznać działanie urządzeń iPhone, iPod, iPad, MacBook czy iMac i móc wykorzystywać wszystkie ich możliwości.

IPAD| PĘKNIĘTA SZYBKA
Wypadki zdarzają się każdemu. Po upuszczeniu tabletu na twardą powierzchnię najczęściej występującymi urazami są:

zbita szybka, pęknięcia na ekranie;
niedziałający wyświetlacz;
uszkodzony panel dotykowy.
iDoctor gwarantuje swoim pacjentom powrót do pełnej sprawności po takich kontuzjach. W zależności od modelu oraz obłożenia w naszym serwisie, wymiana szyby trwa od 4 godzin do 1 dnia roboczego.

iPad Pęknięta szybka
iPad przestał ładować
IPAD | PROBLEMY Z ŁADOWANIEM
Korzystanie z niepewnych źródeł zasilania lub ich awarie mogą spowodować problemy z ładowaniem. iDoctor zdiagnozuje dlaczego tablet:

przestał się ładować;
ładuje się tylko czasem;
ładuje się wyłącznie przy określonym ułożeniu kabla ładowania.
Czas wykonania usługi związany jest z uszkodzeniem, które powoduje problem. Po dokonanej diagnozie skontaktujemy się z Państwem w celu sprecyzowania godziny odbioru naprawionego sprzętu.

iPad wymiana baterii
IPAD | WYMIANA BATERII
Chorobą, która ze szczególnie dużą częstotliwością dotyka dojrzałych pacjentów, jest problem szybkiej utraty energii. Urządzenie o osłabionej zdolności do magazynowania życiodajnych substancji ma często problemy z aktywnym przetrwaniem całego dnia i już w kilka godzin po odłączeniu od ładowania tablet ulega pełnemu rozładowaniu.
Zamiast terapii witaminowej oferujemy transplantację baterii. Jest to procedura, która jest w stanie tchnąć nowe życie w urządzenie i telefon powróci do dawno zapomnianego stanu.
Czas wymiany baterii jest zależny od modelu tabletu oraz aktualnego obłożenia w serwisie i wynosi od 4 godzin do 1 dnia roboczego.

iPad wymiana uzupełnienie przycisków
IPAD | WYMIANA / UZUPEŁNIENIE PRZYCISKÓW
W zdrowym ciele zdrowy duch. Aby cieszyć się w pełni z korzystania z telefonu warto zadbać o wyleczenie wszystkich urazów. Nieprawidłowe funkcjonowanie zapadniętych czy uszkodzonych przycisków znacząco utrudniają oraz zmniejszają komfort użytkowania tabletu. Naprawiamy następujące komponenty:

przycisk home;
przycisk power;
przyciski zgłaśniania / ściszania;
przełącznik trybu cichego.
iPad błędy oprogramowania
IPAD | BŁĘDY OPROGRAMOWANIA
Kolejnym z możliwych urazów, którego może doznać iPad są wszelkiej maści błędy oprogramowania. Mogą one być powodem kilku różnych usterek, takich jak m.in.:

restartujący się tablet;
problemy z zasięgiem Wi-Fi lub GSM;
problemy z uruchomieniem tabletu.
W razie zaobserwowania jednego bądź kilku z powyższych syndromów lub innego niespodziewanego zachowania tabletu zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu.

iPad uszkodzony głośnik mikrofon
IPAD | USZKODZONY GŁOŚNIK / MIKROFON
Narządy słuchu oraz mowy są niezbędne w procesie komunikacji międzyludzkiej. W przypadku rozmowy głosowej za pośrednictwem sieci, z uwagi na brak możliwości wykorzystania pozostałych zmysłów, ich prawidłowe funkcjonowanie nabiera jeszcze większego znaczenia. Aby zaradzić wszelkim problemom w czasie rozmów oferujemy wymianę:

głośnika;
mikrofonu.
iPad brak zasięgu wifi gsm
IPAD | BRAK ZASIĘGU WIFI / GSM
Połączenia z siecią GSM i siecią WiFi stały się podstawowymi funkcjonalnościami współczesnych tabletów. Umożliwiają dostęp do szybkich sieci bezprzewodowych, które zapewniają nam bezproblemowe i najczęściej używane połączenie z Internetem. W momencie, gdy jedno z tych połączeń przestaje działać, tablet traci ogromną porcję funkcjonalności.

W takich sytuacjach oferujemy Państwu usługę wymiany modułów GSM lub WiFi tak, aby przywrócić dawny komfort użytkowania oraz powrócić do dawnej funkcjonalności urządzenia.

iPad aktualizacja oprogramowania
IPAD | AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA
Wraz z każdą nową aktualizacją systemu, Apple aplikuje swoim podopiecznym szczepionki przeciw coraz większej liczbie zagrożeń. Telefon z najnowszym oprogramowaniem jest najmniej podatny na wszelkiego rodzaju ataki, wycieki lub utratę danych czy uszkodzenia powodowane przez luki w systemie.

Świadczymy usługę aktualizacji oprogramowania, podczas której gwarantujemy Państwu zachowanie najważniejszych danych oraz bezproblemowe i pewne przestawienie urządzenia na najnowszą wersję iOS.

iPad po zalaniu
IPAD | PO ZALANIU
Nieoczekiwana kąpiel może przytrafić się wszystkim. Urządzenia elektroniczne jednak nie przepadają za takimi przygodami, a powikłania z nich wynikające są czasem śmiertelne dla pacjenta. Bardzo często jednak jesteśmy w stanie pomóc i odratować poszkodowanego poprzez całkowite zniwelowanie schorzeń powstałych na skutek kontaktu z cieczą. W przypadku takiej awarii czas ma znaczenie kluczowe.
Zalecamy jak najszybciej zgłosić się do serwisu, gdzie będziemy mogli przystąpić do akcji reanimacyjnej. Jednocześnie stanowczo odradzamy podłączanie zalanego tabletu do prądu oraz suszenie suszarką, gdyż może doprowadzić to do nieodwracalnych w skutkach przepięć bądź rozprowadzenia wilgoci po większej ilości komponentów.

Serwis naprawa iPad
IPAD | POZOSTAŁE USZKODZENIA
Oprócz pozycji wymienionych powyżej, zajmujemy się również wszystkimi innymi usterkami jakie można w tabletach iPad napotkać. Wliczają się w to problemy z m.in:

kamerą przednią;
kamerą tylną;
czujnikiem światła;
gniazdem jack.
iPad kurs obsługi
IPAD | KURS OBSŁUGI
W trosce zarówno o zdrowie jak i o komfort użytkowania naszych pacjentów oferujemy kursy z obsługi urządzeń marki Apple. W ramach kursu pokażemy Państwu wszystkie niuanse związane z użytkowaniem tych urządzeń, a także odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące ich działania. Oferujemy pomoc zarówno nowym użytkownikom, którzy chcą się wdrożyć w obce dla nich środowisko jak i doświadczonym, którzy poszukują nowości i ciekawostek do wykorzystania.

Zachęcamy do skorzystania z kursów aby w pełni poznać działanie urządzeń iPhone, iPod, iPad, MacBook czy iMac i móc wykorzystywać wszystkie ich możliwości.

IPHONE | PĘKNIĘTA SZYBKA
Wypadki zdarzają się każdemu. Po upuszczeniu telefonu na twardą powierzchnię najczęściej występującymi urazami są:

zbita szybka, pęknięcia na ekranie;
niedziałający wyświetlacz;
uszkodzony panel dotykowy.
iDoctor gwarantuje swoim pacjentom powrót do pełnej sprawności po takich kontuzjach. W zależności od modelu telefonu oraz obłożenia w naszym serwisie, wymiana wyświetlacza trwa od 30 minut do kilku godzin.

iPhone przestał ładować
IPHONE | PROBLEMY Z ŁADOWANIEM
Korzystanie z niepewnych źródeł zasilania lub ich awarie mogą spowodować problemy z ładowaniem. iDoctor zdiagnozuje dlaczego telefon:

przestał się ładować;
ładuje się tylko czasem;
ładuje się wyłącznie przy określonym ułożeniu kabla ładowania.
Czas wykonania usługi związany jest z uszkodzeniem, które powoduje problem. Po dokonanej diagnozie skontaktujemy się z Państwem w celu sprecyzowania godziny odbioru naprawionego sprzętu.

iPhone po zalaniu
IPHONE | PO ZALANIU
Nieoczekiwana kąpiel może przytrafić się wszystkim. Urządzenia elektroniczne jednak nie przepadają za takimi przygodami, a powikłania z nich wynikające są czasem śmiertelne dla pacjenta. Bardzo często jednak jesteśmy w stanie pomóc i odratować poszkodowanego poprzez całkowite zniwelowanie schorzeń powstałych na skutek kontaktu z cieczą. W przypadku takiej awarii czas ma znaczenie kluczowe.
Zalecamy jak najszybciej zgłosić się do serwisu, gdzie będziemy mogli przystąpić do akcji reanimacyjnej. Jednocześnie stanowczo odradzamy podłączanie zalanego telefonu do prądu oraz suszenie suszarką, gdyż może doprowadzić to do nieodwracalnych w skutkach przepięć bądź rozprowadzenia wilgoci po większej ilości komponentów.

iPhone wymiana baterii
IPHONE | WYMIANA BATERII
Chorobą, która ze szczególnie dużą częstotliwością dotyka dojrzałych pacjentów, jest problem szybkiej utraty energii. Urządzenie o osłabionej zdolności do magazynowania życiodajnych substancji ma często problemy z aktywnym przetrwaniem całego dnia i już w kilka godzin po odłączeniu od ładowania telefon ulega pełnemu rozładowaniu.
Zamiast terapii witaminowej oferujemy transplantację baterii. Jest to procedura, która jest w stanie tchnąć nowe życie w urządzenie i telefon powróci do dawno zapomnianego stanu.
Czas wymiany baterii jest zależny od modelu telefonu oraz aktualnego obłożenia w serwisie i wynosi od 10 do 40 minut.

iPhone wymiana uzupełnienie przycisków
IPHONE | WYMIANA / UZUPEŁNIENIE PRZYCISKÓW
W zdrowym ciele zdrowy duch. Aby cieszyć się w pełni z korzystania z telefonu warto zadbać o wyleczenie wszystkich urazów. Nieprawidłowe funkcjonowanie zapadniętych czy uszkodzonych przycisków znacząco utrudniają oraz zmniejszają komfort użytkowania telefonu. Naprawiamy następujące komponenty:

przycisk home;
przycisk power;
przyciski zgłaśniania / ściszania;
przełącznik trybu cichego.
iPhone błędy oprogramowania
IPHONE | BŁĘDY OPROGRAMOWANIA
Kolejnym z możliwych urazów, którego może doznać iPhone są wszelkiej maści błędy oprogramowania. Mogą one być powodem kilku różnych usterek, takich jak m.in.:

restartujący się telefon;
problemy z zasięgiem Wi-Fi lub GSM;
problemy z uruchomieniem telefonu.
W razie zaobserwowania jednego bądź kilku z powyższych syndromów lub innego niespodziewanego zachowania telefonu zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu.

iPhone uszkodzony głośnik mikrofon
IPHONE | USZKODZONY GŁOŚNIK / MIKROFON
Narządy słuchu oraz mowy są niezbędne w procesie komunikacji międzyludzkiej. W przypadku rozmowy telefonicznej, z uwagi na brak możliwości wykorzystania pozostałych zmysłów, ich prawidłowe funkcjonowanie nabiera jeszcze większego znaczenia. Aby zaradzić wszelkim problemom w czasie rozmów telefonicznych oferujemy wymianę:

głośnika górnego – wykorzystywanego przy rozmowach przy uchu;
głośnika dolnego (buzzera) – wykorzystywanego przy trybie głośnomówiącym i odtwarzaniu dźwięków;
mikrofonu.
iPhone brak zasięgu wifi gsm
IPHONE | BRAK ZASIĘGU WIFI / GSM
Połączenia z siecią komórkową GSM i siecią WiFi stały się podstawowymi funkcjonalnościami współczesnych telefonów. Pierwsza z nich, sieć GSM, jest niezbędna do nawiązywania połączeń oraz wysyłania wiadomości. Druga natomiast umożliwia dostęp do szybkich sieci bezprzewodowych, które zapewniają nam bezproblemowe i najczęściej używane połączenie z Internetem. W momencie, gdy jedno z tych połączeń przestaje działać, telefon traci ogromną porcję funkcjonalności.

W takich sytuacjach oferujemy Państwu usługę wymiany modułów GSM lub WiFi tak, aby przywrócić dawny komfort użytkowania oraz powrócić do dawnej funkcjonalności urządzenia.

iPhone aktualizacja oprogramowania
IPHONE | AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA
Wraz z każdą nową aktualizacją systemu, Apple aplikuje swoim podopiecznym szczepionki przeciw coraz większej liczbie zagrożeń. Telefon z najnowszym oprogramowaniem jest najmniej podatny na wszelkiego rodzaju ataki, wycieki lub utratę danych czy uszkodzenia powodowane przez luki w systemie.

Świadczymy usługę aktualizacji oprogramowania, podczas której gwarantujemy Państwu zachowanie najważniejszych danych oraz bezproblemowe i pewne przestawienie urządzenia na najnowszą wersję iOS.

Serwis naprawa iPhone
IPHONE | POZOSTAŁE USZKODZENIA
Oprócz pozycji wymienionych powyżej, zajmujemy się również wszystkimi innymi usterkami jakie można w telefonach iPhone napotkać. Wliczają się w to problemy z m.in:

kamerą przednią;
kamerą tylną;
czujnikiem zbliżeniowym;
silnikiem wibracji;
gniazdem jack.
iPhone kurs obsługi
IPHONE | KURS OBSŁUGI
W trosce zarówno o zdrowie jak i o komfort użytkowania naszych pacjentów oferujemy kursy z obsługi urządzeń marki Apple. W ramach kursu pokażemy Państwu wszystkie niuanse związane z użytkowaniem tych urządzeń, a także odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące ich działania. Oferujemy pomoc zarówno nowym użytkownikom, którzy chcą się wdrożyć w obce dla nich środowisko jak i doświadczonym, którzy poszukują nowości i ciekawostek do wykorzystania.

Zachęcamy do skorzystania z kursów aby w pełni poznać działanie urządzeń iPhone, iPod, iPad, MacBook czy iMac i móc wykorzystywać wszystkie ich możliwości.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Łódź ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Łódź ], [ Pogwarancyjna naprawa Tablety, E-booki Łódź ], [ Pogwarancyjna naprawa Telefony komórkowe Łódź ],

Serwis pogwarancyjny Łódź
iDoctor - serwis GSM Apple, naprawa telefonów komórkowych

Serwis gwarancyjny Łódź
iDoctor - serwis GSM Apple, naprawa telefonów komórkowych

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Komputery stacjonarne :
-

Acer


-

Apple


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP


-

Komputery Składane


-

Lenovo ,IBM


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: instalacje sieci komputerowych


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Apple


-

Aristo


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

Gericom


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychTablety, E-booki :
-

AppleTelefony komórkowe :
-

Alcatel


-

Apple


-

Blackberry


-

HTC


-

LG


-

Motorola


-

Nokia


-

Samsung


-

Siemens


-

Sony Ericsson


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: ściąganie blokady simlockFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa komputerów stacjonarnych Łódź :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Łódź :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.


Serwis naprawa tabletów, e-booków Łódź :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby. Problemy: aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku.


Serwis naprawa telefonów komórkowych Łódź :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby, klawiatury. Problemy: Zdejmowanie blokad - simlocka, aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku, odblokowanie kodu telefonu, soft modding.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl