Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 100% osób
Firma: 

BIUROKSEROSERWIS

Adres: 

62-030 Luboń

Kościuszki 55

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

BIURO KSERO SERWIS

Sprzedaż, Serwis, Wynajem - drukarki, kserokopiarki, plotery, skanery, cyfrowe urządzenia produkcyjne

ul. Kościuszki 55
62-030 Luboń

 

Serwis
Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową urządzeń biurowych, tzn. wykonywanie przeglądów i konserwacji, dostawę części i materiałów eksploatacyjnych oraz ich profesjonalną wymianę. Na wszelkie wykonane przeglądy, naprawy oraz wymienione części udzielamy gwarancji. Proponujemy też usługi związane z serwisem urządzeń nowych i używanych niemal wszystkich marek obecnych na naszym rynku. Swoje doświadczenie w zakresie serwisu , obsługi i konfiguracji urządzeń biurowych, zdobywamy już od 19 lat pracując jako serwisanci u autoryzowanych partnerów takich firm jak TOSHIBA, PANASONIC, KONICAMINOLTA czy KIP.

doradztwo techniczne,
montaż i uruchomienie,
okresowe przeglądy urządzeń,
usuwanie awarii,
serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Polecamy też skorzystanie z możliwości podpisania z naszą firmą umowy serwisowej. W ramach tego typu współpracy gwarantujemy okresowe przeglądy maszyn, konserwacje, naprawy urządzeń oraz gotowość do podjęcia czynności naprawczych w ciągu 24h od momentu zgłoszenia w bardzo atrakcyjnych cenach.

Działamy od 2012 roku. Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą, lecz mającą wieloletnie doświadczenie, zdobyte jako pracownicy uznanych potentatów w segmencie maszyn biurowych, rozwiązań dla poligrafii i dokumentacji technicznej. Od początku naszej działalności priorytetem jest wzorcowa współpraca z kontrahentami. Wyznacznikami którymi się kierujemy są wysoka jakość pracy maszyn, które sprzedajemy czy obsługujemy, przy stałej kontroli kosztów które generują. Firmę tworzą osoby kreatywne, przykładające dużą wagę do spersonalizowanych pod klienta rozwiązań, dokładające wszelkich starań pod kątem jakości oferowanych usług i urządzeń. Po pracy często można nas spotkać gdy realizujemy swoje pasje: wspinaczkę skałkową i wysokogórską czy najnowszy trend w zespole – triathlon.

Oferujemy indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów, uwzględniające optymalne wykorzystanie maszyn w relacji do kosztów.Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Luboń ], [ Pogwarancyjna naprawa Kserokopiarki Luboń ], [ Pogwarancyjna naprawa Skanery i plotery Luboń ], [ Gwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Luboń ], [ Gwarancyjna naprawa Kserokopiarki Luboń ], [ Gwarancyjna naprawa Skanery i plotery Luboń ],

Serwis pogwarancyjny Luboń
BIUROKSEROSERWIS

Serwis gwarancyjny Luboń
BIUROKSEROSERWIS

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Drukarki komputerowe :
-

Canon


-

Epson


-

HP


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Lexmark


-

Oki


-

Olivetti


-

Xerox


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: regeneracja tonerówKserokopiarki :
-

Canon


-

Develop


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Nashuatec


-

Oce


-

Oki


-

Ricoh


-

Sharp


-

Toshiba


-

Xerox


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: regeneracja tonerówSkanery i plotery :
-

Canon


-

Contex


-

Epson


-

HP


-

Konica Minolta


-

OCE


-

Xerox


-

Inne / PozostałeDrukarki komputerowe :
-

Canon


-

Epson


-

HP


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Lexmark


-

Oki


-

Olivetti


-

Xerox


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: regeneracja tonerówKserokopiarki :
-

Canon


-

Develop


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Nashuatec


-

Oce


-

Oki


-

Ricoh


-

Sharp


-

Toshiba


-

Xerox


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: regeneracja tonerówSkanery i plotery :
-

Canon


-

Contex


-

Epson


-

HP


-

Konica Minolta


-

OCE


-

XeroxSerwis naprawa drukarek Luboń :


Naprawa i oczyszczenie drogi przejścia papieru, mechanizmu pobierania papieru. Czyszczenie i konserwacja elementu grzewczego, wałków, rolek, pasków, głowicy drukującej. Konserwacja i smarowanie łożysk, kół zębatych. Wymiana tonera, atramentu, bębna, developera, głowicy drukującej.


Serwis naprawa kserokopiarek Luboń :


Naprawa gdy: kopiarka jest włączona lecz nie działa, nie kopiuje po włączeniu przycisku, wydruk jest zabrudzony, kopia jest zbyt jasna lub ma czarne linie, niska jakość kopii, nie można wykonać kopii nawet po usunięciu zablokowanego papieru, toner jest nadmiernie zużywany. Usługi: montaż, instalacja i konfiguracja, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego, Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprawdzanie kodów serwisowych. Czyszczenie optyki modułu skanera. Naprawa i wymiana zespołu bębna, developera, zespołu utrwalania, podajnika papieru.


Serwis naprawa skanerów i ploterów Luboń :


Czyszczenie oraz wymiana i naprawa: toru przejścia papieru, wnętrza oraz stacji serwisowej i karetki, rolek pobierania papieru, rolek transportowych, zębatek i głowic, mechanizmu pobierania papieru, układu optycznego, obudowy. Usuwanie problemów z zacięciem papieru.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl