Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

PeenTech

Adres: 

32-300 Olkusz

Głowackiego 15

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem
OFERTA KLIMATYZATORÓW
  • chłodzące z pompą ciepła (split ścienne) - Wyposażone oprócz funkcji chłodzenia w tzw.pompą ciepła, której zadaniem jest ogrzewanie pomieszczenia. Pompa ciepła potrafi być skuteczna nawet przy temperaturze zewnętrznej -20°C (zależnie od modelu) i jest  tym samym najtańszą formą ogrzewania, gdyż energia elektryczna jest wykorzystywana tylko do sprężania czynnika chłodniczego i pracy wentylatora, a nie do wytwarzania ciepła jak np.w grzejnikach olejowych czy termowentylatorach. Sprawność ogrzewania tego typu sięga zwykle 350-400%, a w najlepszych modelach nawet 500%.
  • przenośne - Najprostsze w montażu i obsłudze. Wystarczy tylko podłączyć do gniazdka zasilania oraz wyprowadzić na zewnątrz pomieszczenia przewód odprowadzający gorące powietrze. Dostępne są w ofertach tylko niektórych firm, np. Zibro, Vivax, Blaupunkt czy Master.
  • multi / multisplit - Umożliwiające chłodzenie lub ogrzewanie kilku pomieszczeń (zwykle do 4) przy wykorzystaniu tylko jednej jednostki zewnętrznej. Z wyglądu praktycznie nie różnią się od splitów ściennych
  • kanałowe - Pozwalające na chłodzenie lub ogrzewanie kilku pomieszczeń w firmie lub pokoi w domu przy wykorzystaniu zainstalowanego kanałowego systemu wentylacyjnego.
  • kasetonowe / podstropowe / przypodłogowe - Służące do chłodzenia i ogrzewania dużych pomieszczeń, typu sala konferencyjna, restauracyjna czy też serwerownia. Montowane są one w sufitach podwieszanych lub też bezpośrednio przy suficie. Klimatyzatory przypodłogowe montowane są identycznie jak standardowe kaloryfery CO.
  • komercyjne - Instalowane w dużych, wielopiętrowych budynkach, gdzie służą do niezależnego chłodzenia lub ogrzewania kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu pomieszczeń.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę klimatyzatory są wyposażone w piloty bezprzewodowe lub przewodowe (np.w systemach kanałowych lub kasetonowych). Ponadto każdy klimatyzator posiada filtry, dzięki czemu wywiewane z klimatyzatora powietrze jest wolne od zanieczyszczeń i przykrych zapachów.
Na klimatyzatory udzielamy gwarancji producenta/importera wynoszącej 2, a w niektórych modelach nawet 5 lat (pod warunkiem instalacji wykonanej przez autoryzowanego instalatora i przeprowadzania przeglądów wg zaleceń znajdujących się w karcie gwarancyjnej).

MONTAŻ

Oferowane przez naszą firmę klimatyzatory wymagają specjalistycznego montażu i uruchomienia. Bliższe informacje o tym co obejmuje montaż klimatyzatora możecie Państwo znaleźć TUTAJ. Samodzielny montaż lub montaż przez osoby nie posiadające odpowiednich narzędzi niezbędnych do uruchomienia klimatyzatora powoduje utratę praw gwarancyjnych.

SERWIS • KONSERWACJE • PRZEGLĄDY

Długoletnie, bezawaryjne działanie klimatyzatora wymaga przeprowadzania najczęściej 2 razy w roku (wiosną i jesienią) przeglądu połączonego z konserwacją i czyszczeniem. Dokładne informacje o terminach przeglądów znajdą Państwo w swojej karcie gwarancyjnej. Ze swej strony oferujemy kompleksowy przegląd, konserwację i czyszczenie klimatyzatorów dowolnego producenta. Pełną informacje o ofercie przeglądu klimatyzatorów znajdą Państwo TUTAJ oraz w naszym CENNIKU USŁUG.
Oferujemy możliwość podpisania długoterminowej umowy na okresowe przeglądy posiadanych przez Państwa klimatyzatorów. Wtedy nie dość, że cena przeglądu będzie niższa od standardowej, to jeszcze my będziemy pamiętali o zbliżającym się terminie przeglądu i uzgodnimy z Państwem korzystny termin jego wykonania. Ponadto oprócz sprzedaży i montażu klimatyzatorów zajmujemy się również serwisem każdego rodzaju klimatyzatorów w których stosowany jest czynnik chłodniczy R407C lub R410A.

OGRZEWANIE PODCZERWIENIĄ

Ogrzewanie podczerwienią można porównać do ogrzewania słonecznego. Tak jak słońce ogrzewa swoimi promieniami ziemię, tak grzejniki podczerwone ogrzewają przedmioty i wszystkie żywe organizmy znajdujące się w pomieszczeniu, nie ogrzewając przy tym samego powietrza. Dzięki temu uzyskujemy uczucie ciepła przy temperaturze w pomieszczeniu niższej, niż przy użyciu ogrzewania konwekcyjnego. Dodatkowo dzięki obniżeniu temperatury ogrzewania powietrze w pomieszczeniach nie jest zimą tak bardzo wysuszane, jak przy tradycyjnym ogrzewaniu.

Więcej informacji o ogrzewaniu podczerwienią znajdziecie Państwo w zakładce OGRZEWANIE PODCZERWIENIĄ.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Klimatyzatory, wentylatory Olkusz ], [ Gwarancyjna naprawa Klimatyzatory, wentylatory Olkusz ],

Serwis pogwarancyjny Olkusz
PeenTech

Serwis gwarancyjny Olkusz
PeenTech

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Klimatyzatory, wentylatory :
-

Action Clima


-

Aermec


-

AirWell


-

Blaupunkt


-

Brink


-

Carrier


-

Chigo


-

Daikin


-

De'Longhi


-

Elektrolux


-

Enervent


-

Fuji Electric


-

Fujitsu


-

Haier


-

Inverter


-

Itho


-

LG


-

Lindab


-

Master


-

McQuay


-

Midea


-

Mitsubishi


-

Neovent


-

Nordcool


-

Panasonic


-

Rcool


-

Samsung


-

Sanyo


-

Sharp


-

Stefani


-

Thermo King


-

Torell


-

Toshiba


-

Vivax


-

Whirpool


-

Zibro


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: montaż, instalacjaKlimatyzatory, wentylatory :
-

Blaupunkt


-

Chigo


-

Elektrolux


-

Fuji Electric


-

Inverter


-

LG


-

McQuay


-

Midea


-

Panasonic


-

Samsung


-

Sanyo


-

Toshiba


-

Vivax


-

Zibro


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: montaż, instalacjaSerwis naprawa klimatyzatorów, wentylatorów Olkusz :


Dezynfekcja i odgrzybianie, pomiar ciśnienia, pomiar temperatury wylotowej. Naprawa lub wymiana agregatu. Czyszczenie parownika, filtrów, skraplacza, komory wentylacyjnej i wentylatorów. Sprawdzenie szczelności układu chłodniczego/grzewczego. Montaż, udrożnienie odpływu skroplin.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl