Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Hutech

Adres: 

31-316 Kraków

Pużaka 2

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Nasza firma o ugruntowanej pozycji na rynku świadczy profesjonalne usługi z kanonu naprawy urządzeń AGD. Naszym klientom oferujemy solidne i błyskawiczne naprawy lodówek, zmywarek i pralek Kraków. We współczesnym świecie coraz trudniej funkcjonować bez tych urządzeń i uważamy je za podstawowe wyposażenie naszego gospodarstwa domowego. Z tego względu należy dołożyć wszelkich starań, aby używać ich zgodnie ze swoim przeznaczeniem, a w przypadku jakichkolwiek usterek natychmiast zgłosić się do naszej firmy. Wierzymy, że dzięki zdobytej przez lata wiedzy praktycznej i doświadczeniu usługi naprawcze świadczone przez naszą firmę dostarczą Państwu nie tylko zadowolenia, ale przede wszystkim w pełni rozwiążą każdy problem. W takich sytuacjach nie należy zwlekać, wystarczy zgłosić awarię naszej firmie, która błyskawicznie podejmie się naprawy wszelkich urządzeń wchodzących w skład sprzętu użytku domowego.

Każdego dnia w swojej pracy wykorzystujemy fachową wiedzę, doświadczenie, a także staramy się w pełni realizować potrzeby naszych Klientów. Zapewniamy nie tylko błyskawiczne świadczenie usług naprawczych, ale również solidną i uczciwą naprawe pralek Kraków. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przyjmujemy zgłoszenia nie tylko telefonicznie, ale także za pośrednictwem kontaktu poprzez pocztę elektroniczną. Ponadto serwis naprawczy naszej firmy obejmuje urządzenia marek między innymi takich jak Bosch, AEG Electrolux, Samsung i Mastercook. Przede wszystkim wykonujemy naprawa pralek Kraków. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

 

Obszar działania

Usługi naprawcze świadczone przez naszą firmę obejmują Kraków oraz okolice w zasięgu do 20 km. Oferujemy błyskawiczny dojazd do naszych Klientów, dlatego mogą nam Państwo zaufać.

Świadczymy usługi

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług naprawczych z dziedziny sprzętu AGD i RTV. Z dokładnością i jednocześnie solidnością wykonamy dla Państwa powierzone nam zadania, z których efektu będą Państwo w pełni zadowoleni. Zatem jeśli potrzebują Państwo solidnej pomocy z zakresu naprawy pralek, lodówek czy zmywarek zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Lodówki i zamrażarki Kraków ], [ Pogwarancyjna naprawa Pralki, suszarki do ubrań Kraków ], [ Pogwarancyjna naprawa Zmywarki Kraków ],

Serwis pogwarancyjny Kraków
Hutech

Serwis gwarancyjny Kraków
Hutech

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Lodówki i zamrażarki :
-

AEG


-

Amica


-

Ariston


-

Beko


-

Bosch


-

Candy


-

Daewoo


-

Electrolux


-

Gorenje


-

Liebherr


-

Mastercook


-

Miele


-

Samsung


-

Sharp


-

Siemens


-

Whirpool


-

Zanussi


-

Inne / PozostałePralki, suszarki do ubrań :
-

AEG


-

Amica


-

Ariston


-

Beko


-

Blomberg


-

Bosch


-

Candy


-

Electrolux


-

Gorenje


-

Haier


-

Hoover


-

Indesit


-

LG


-

Mastrecook


-

Miele


-

Polar


-

Samsung


-

Siemens


-

Whirpool


-

Zanussi


-

Inne / PozostałeZmywarki :
-

Amica


-

Ariston


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa lodówek, zamrażarek Kraków :


Naprawa lub wymiana termostatu, czujnika temperatury ,sprężarki - agregatu, sterowników, modułów elektronicznych, parownika, filtra, skraplacza, termoregulatora, Uzupełnianie czynnika - napełnienie lodówki gazem, Usuwanie problemu z temperatura, elektroniką, lodem, skraplaczem wody, termostatem, oszranianiem.


Serwis naprawa pralek, suszarki do ubrań Kraków :


Naprawa i wymiana modułów elektronicznych, termostatów, programatorów, uszkodzonych podzespołów, modułów sterujących, łożysk bębna, wyświetlacza LCD, łożysk silnika, hydrostatów, grzałki, zaworów, szczotek na silniku, amortyzatorów i teleskopów, silnika, czujników temperatury wody, pomp spustowych, paska napędowego, fartuchów i gum, blokady drzwi, elektrozaworu. Udrażnianie przewodów, odblokowanie drzwiczek, bębna, wymiana filtrów przeciwzakłóceniowych, przezwajanie wirników, Sprawdzanie i naprawa usterek powodujących zwarcie instalacji elektrycznej. Sprawdzanie i naprawa przyczyn wycieku i nieszczelności pralki.


Serwis naprawa zmywarek Kraków :


Naprawa, serwis i wymiana: modułów sterujących, podzespołów elektronicznych, wyświetlacza, układu zasilania, przepływomierza, grzałki, pompy myjącej i spustowej, silnika zmywarki, Czyszczenie komory hydrostatu, płaszcza wodnego, dysz, zraszaczy, kanałów doprowadzających wodę do mycia, termostatów, programatorów, elektrozaworów. Ustalenie i naprawa przyczyn nieszczelności zmywarki, wycieków wody. Naprawa usterek powodujących zwarcia instalacji elektrycznej.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl