Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

A3-TELEKOM

Adres: 

80-462 Gdańsk

Meissnera 1

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Firma A3Telekom świadczy usługi serwisowe w pełnym zakresie, zapewniając wysoki poziom usług oraz krótkie terminy realizacji. Gwarantuje to poprawną pracę wszystkich oferowanych przez nas urządzeń przez cały okres ich eksploatacji.

O wysokiej jakości naszych usług świadczy liczne grono stałych klientów, którzy cenią sobie solidność, terminowość i profesjonalizm.

W celu utrzymania wysokich standardów dbamy o ciągły rozwój pracowników. Zapewniamy im udział w szkoleniach i seminariach technicznych dzięki którym osiągają coraz wyższy poziom wiedzy. Pozwala to nadążać za szybkimi zmianami w naszej branży tak, aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów.

Oferujemy:

instalację urządzeń
szkolenie użytkowników
konserwacje i szybkie naprawy
stałe umowy serwisowe
leasing i wynajem kopiarek
Zapewniamy:

czas reakcji na zgłoszenie w ciągu 12 h
dostęp do serwisu 24 h na dobę
zasięg terytorialny bez ograniczeń
pełny dostęp do oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

A3-Telekom- autoryzowany dealer firm Panasonic i Canon, od ponad 10 lat zajmuje się usprawnianiem działalności biur i instytucji poprzez wprowadzenie takich urządzeń jak kopiarki, faksy oraz centrale telefoniczne.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno urządzenia nowe jak i regenerowane na gwarancji. Jesteśmy również profesjonalnym serwisem mogącym pomóc Państwu rozwiązać wszystkie problemy jakie mogłyby zaistnieć w wyniku eksploatowania posiadanych przez Państwa urządzeń. Pracujemy dla klientów, dla których jakość i szybkość działania jest najważniejsza.

PANASONIC - oferuje centrale telefoniczne, telefony oraz faksy i kopiarki. Dzięki tym urządzeniom szybko i łatwo skontaktujesz się ze światem. Centrala telefoniczna to wizytówka firmy. Kopiarki PANASONIC wyróżnia nowy sposób podawania papieru, funkcja „sky-shot” pozwalająca oszczędzać toner, kontrola jakości kopiowania oraz ekologiczna metoda eksploatacji toneru. Z myślą o kliencie PANASONIC stale ulepsza swoje produkty wprowadzając na rynek coraz to nowocześniejsze modele, dbając o komfort i środowisko.

CANON to sprzęt biurowy zarówno do małych jak i większych przedsiębiorstw. Oferujemy Państwu doskonały, markowy sprzęt, łatwy w obsłudze. Duża szybkość, wysoka wydajność, wspaniała jakość kopii oraz niezawodność są atutami sprzętu Canona.

Oferowany sprzęt produkowany jest specjalnie na rynek polski, spełnia wymogi Ministerstwa Łączności RP i posiada homologację.

A3-TELEKOM należy do grona firm, którym przyznano status Autoryzowanego Serwisu Gwarancyjnego kopiarek i central Panasonic w Polsce.Dzięki doskonale zorganizowanemu zespołowi opartemu na wypróbowanych i wykwalifikowanych pracownikach oraz dobrze zaopatrzonemu magazynowi części zamiennych jesteśmy w stanie zaproponować zgodną z Państwa potrzebami, i w pełni profesjonalną obsługę serwisową urządzeń kopiujących.

Wyrażam nadzieję, że przedstawiona oferta zainteresuje Państwa i pozwoli na nawiązanie współpracy.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Centrale telefoniczne Gdańsk ], [ Pogwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Gdańsk ], [ Pogwarancyjna naprawa Kserokopiarki Gdańsk ], [ Pogwarancyjna naprawa Niszczarki Gdańsk ], [ Gwarancyjna naprawa Kserokopiarki Gdańsk ],

Serwis pogwarancyjny Gdańsk
A3-TELEKOM

Serwis gwarancyjny Gdańsk
A3-TELEKOM

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Centrale telefoniczne :
-

PanasonicDrukarki komputerowe :
-

Brother


-

Canon


-

Dell


-

Epson


-

HP


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Lexmark


-

Oki


-

Olivetti


-

Samsung


-

Xerox


-

Inne / PozostałeKserokopiarki :
-

Canon


-

Develop


-

Konica Minolta


-

Panasonic


-

Sharp


-

Toshiba


-

XeroxNiszczarki :
-

Fellowes


-

Kobra


-

WallnerKserokopiarki :
-

PanasonicSerwis naprawa centrali telefonicznych Gdańsk :


Diagnostyka systemów telekomunikacyjnych i infrastruktury współpracującej z centralami telefonicznymi. Aktualizacja oprogramowania. Modernizacja płyty głównej. Lokalizacja usterek w łączności na styku operator centrala. Lokalizacja miejsca uszkodzenia kabla.


Serwis naprawa drukarek Gdańsk :


Naprawa i oczyszczenie drogi przejścia papieru, mechanizmu pobierania papieru. Czyszczenie i konserwacja elementu grzewczego, wałków, rolek, pasków, głowicy drukującej. Konserwacja i smarowanie łożysk, kół zębatych. Wymiana tonera, atramentu, bębna, developera, głowicy drukującej.


Serwis naprawa kserokopiarek Gdańsk :


Naprawa gdy: kopiarka jest włączona lecz nie działa, nie kopiuje po włączeniu przycisku, wydruk jest zabrudzony, kopia jest zbyt jasna lub ma czarne linie, niska jakość kopii, nie można wykonać kopii nawet po usunięciu zablokowanego papieru, toner jest nadmiernie zużywany. Usługi: montaż, instalacja i konfiguracja, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego, Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprawdzanie kodów serwisowych. Czyszczenie optyki modułu skanera. Naprawa i wymiana zespołu bębna, developera, zespołu utrwalania, podajnika papieru.


Serwis naprawa niszczarek Gdańsk :


Naprawa lub wymiana : głowicy tnącej i obudowy oraz zespołu tnącego, zasilacza, kół zębatych, noży tnących. Konserwacja i ustawianie kół zębatych i noży tnących.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl