Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 100% osób
Firma: 

V12 Marek Łopat

Adres: 

00-773 Warszawa

Dolna 21 b

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

V12 Marek Łopat serwis Warszawa - GPS, smartfony, radia samochodowe

 

Nawigacja GPS

Instalujemy zestawy do nawigacji - kompletne urządzenia umożliwiające nawigację satelitarną w samochodzie. Zawierają przenośny komputer (palmtop), odbiornik GPS, mapę oraz uchwyt samochodowy. Już więcej nie zgubisz się w trasie, zawsze dotrzesz na miejsce o czasie!

Systemy alarmowe

Systemy alarmowe, które Państwu polecamy są naszym wyborem pod względem ich niezawodności i doskonałych rozwiązań elektrycznych. Staramy się przeprowadzić staranną selekcję wśród wielu producentów tych urządzeń. Zdajemy sobie sprawę, że skuteczność wszelkich zabezpieczeń głównie zależy od sposobu ich zainstalowania w samochodzie. Zalecamy aby wybierać tylko firmy, które zrobią to profesjonalnie i niekonwencjonalnie w przeciwieństwie do dealerów samochodowych gdzie montaż schematycznie się powtarza.

Zabezpieczamy również motocykle, łodzie motorowe i jachty.

Producenci których urządzenia mamy w ofercie: Predator, Prestige, Boxer, Alcatraz, Proxima, Scorpion, Centurion, Magicar, Silicon...

Immobilisery

Immobilisery są to urządzenia, które zabezpieczają pojazd przed kradzieżą, próbą uruchomienia czy też porwaniem samochodu.

W naszej ofercie mamy kilka wybranych urządzeń, dostosowujemy je do marki danego samochodu jak i do oczekiwań jego właściciela.

Urządzenia montujemy niekonwencjonalnie tak by złodziejowi sprawiły jak najwięcej kłopotu i chroniły pojazd z jego kierowcą.

Serwis liczników samochodowych

Prowadzimy naprawy i konserwacje elektrycznych liczników samochodowych.

Przeprowadzamy korektę przebiegów kilometrowych w samochodach wszystkich marek.

Chip tuning

programy fabrycznie wykonane są tak, aby zapewnić małe zużycie paliwa, być w zgodzie z ekologią i mieć margines bezpieczeństwa na zastosowanie złych środków eksploatacyjnych oraz zwykła niewiedzę użytkownika. Ograniczają moc silników dostosowując ją do przepisów podatkowych w krajach, w których samochody będą eksploatowane.

Dlatego też dysponując dużą wiedzą fachową, doświadczeniem i urządzeniami pomiarowymi (hamownia, analizatory, emulatory) można bez szkody dla silnika poprawić jego parametry (moc, moment obrotowy).

Prowadzimy profesjonalny tuning elektroniczny polegający na przeprogramowaniu komputera i wprowadzeniu do niego oryginalnego fabrycznego programu niemieckiego co pozwala na zwiększenie momentu obrotowego i wzrostu mocy od 20 do 30 % względem poprzedniego oprogramowania.

Oferta dotyczy samochodów wszystkich marek.

Czujniki cofania i deszczu

Posiadamy w naszej ofercie czujniki cofania firmy Steel Mate zarówno w prostszych wersjach powiadamiających sygnałem akustycznym jak i w wersjach bardziej rozbudowanych z wyświetlaczem LCD.

Czujniki te pozwalają na wykrycie przeszkody w martwym polu widzenia znajdującej się za pojazdem jak i o stopniu zbliżania się do niej. Prowadzimy również montaż tych urządzeń.

X-VISION RAIN SENSOR jest to czujnik deszczu który pozwala na automatyczne włączenie wycieraczek o czasie reakcji poniżej 0,3 sekundy.

Radia, głośniki, anteny

Posiadamy szeroki asortyment sprzętu audio, który na życzenie montujemy w Państwa samochodach. Oferujemy możliwość nagłośnienia każdego samochodu w bardzo konkurencyjnych cenach.

W ciągłej ofercie mam sprzęt producentów: Alpine, Blaupunkt, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony...

Ofertę innych firm sprowadzamy na zamówienie.

CB Radia

W naszej ofercie posiadamy radia CB takich firm jak PRESIDENT, ALAN, MIDLAND i inne.

Prowadzimy również sprzedaż anten samochodowych wierconych, na uchwytach rynienkowych oraz magnesowych.

Zakupiony u nas sprzęt montujemy na miejscu. Wszystkie radia zakupione u nas posiadają homologację.

 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Nawigacje GPS Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Smartfony Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Sprzęt audio Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Sprzęt Car-Audio, CB-radia Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa Sprzęt Car-Audio, CB-radia Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa Inne / Usługi / Sklepy Warszawa ],

Serwis pogwarancyjny Warszawa
V12 Marek Łopat

Serwis gwarancyjny Warszawa
V12 Marek Łopat

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Nawigacje GPS :
-

Garmi


-

TomTom


-

Fabryczne


-

Inne / PozostałeSmartfony :
-

Apple


-

myPhone


-

Nokia


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / PozostałeSprzęt audio :
-

Inne / PozostałeSprzęt Car-Audio, CB-radia :
-

Albrecht


-

Alpine


-

Blaupunkt


-

Clarion


-

Cobra


-

Grundig


-

Intek


-

JVC


-

Kenwood


-

Lafayette


-

LG


-

M-tech


-

Maxon


-

Panasonic


-

Philips


-

Pioneer


-

President


-

Sony


-

Fabryczne


-

Inne / PozostałeSprzęt Car-Audio, CB-radia :
-

Albrecht


-

Alpine


-

Blaupunkt


-

Clarion


-

Cobra


-

Grundig


-

Intek


-

JVC


-

Kenwood


-

Lafayette


-

LG


-

M-tech


-

Maxon


-

Panasonic


-

Philips


-

Pioneer


-

President


-

Sony


-

Fabryczne


-

Inne / PozostałeInne / Usługi / Sklepy :
-

Mechanika pojazdówInne / Usługi / Sklepy : Warszawa :


Nie dotyczy naprawy i serwisu urządzeń.


Serwis naprawa i aktualizacja nawigacji GPS i PDA Warszawa :


Naprawa lub wymiana : po nieudanej aktualizacji, złączy synchronicznych, po zalaniu i upadku, elektronicznych elementów, układów ładowania, wyświetlaczy LCD, głośników i buzzerów, obudowy, gniazda pamięci, anten, gniazd zasilania, akumulatorów, ekranów dotykowych. Aktualizacja oprogramowania i map w nawigacji, odblokowanie zawieszonej nawigacji, wgranie mapy w nawigację, usuwanie kodu, wgranie pakietów językowych, modyfikacje, instalacja menu, przywracanie nawigacji do stanu fabrycznego, wgarnie najnowszej polskiej mapy.


Serwis naprawa smartfonów Warszawa :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby. Problemy: Zdejmowanie blokad - simlocka, aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku, odblokowanie kodu telefonu, soft modding.


Serwis naprawa sprzętu audio Warszawa :


Naprawa, serwis i wymiana: zasilacza, wzmacniacza mocy, przedwzmacniacza i układów kontrolnych, zwrotnicy, końcówki mocy, pokręteł, układów zasilania, wyświetlaczy LCD, bezpiecznika, rezystora, tranzystora, lampy, potencjometru. Urządzenia: amplituner, wzmacniacz mocy(tranzystorowych, hybrydowych, lampowych, gitarowych, scenicznych, klubowych), kolumny, głośniki, radio, magnetofonów szpulowych, mikserów, mikrofonów, kontrolery, DVD i CD-playery, gitary i instrumenty elektroniczne, kina domowe, wieże, tunery. Problemy: nie włącza się, nie gra jedna kolumna, trzaski lub cicho gra.


Serwis naprawa sprzętu Car-Audio, CB-radia Warszawa :


Naprawa, serwis i wymiana: zasilacza, wzmacniacza mocy, przedwzmacniacza i układów kontrolnych, zwrotnicy, końcówki mocy, pokręteł, układów zasilania, wyświetlaczy LCD, bezpiecznika, rezystora, tranzystora, lampy, potencjometru. Problem: nie czyta płyt, uszkodzony mechanizm, brak dźwięku, gra tylko jeden kanał . Zakres usług związany z konfiguracją, montażem i regulacją, ustaleniem numeru kodu, rozkodowaniem, Urządzenie: wzmacniacz, głośniki, radio, odtwarzacz CD i DV, subwoofer ,tuba, zmieniarka.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl