Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 100% osób
Firma: 

Antech24 Marek Łukaszewicz

Adres: 

66-400 Gorzów Wielkopolski

Witosa 42

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Nasza firma zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem kas i drukarek fiskalnych, urządzeń gastronomicznych, wag elektronicznych programów magazynowo sprzedażowych, alarmów, telewizja przemysłowa CCTV (monitoring obiektów). Współpracujemy także z firmą CenCert dzięki temu można u nas wyrobić podpis elektroniczny w niecałe 20 min.

Nasi klienci to zarówno sieci sklepów jak i indywidualni przedsiębiorcy ale także apteki, hurtownie, kosmetyczki, mechanicy, adwokaci, gastronomie, hotele, banki, biura podatkowe i wiele innych punktów handlowych. Zatrudniamy osoby z wysokimi kwalifikacjami potwierdzają to zdobyte certyfikaty i uprawnienia uzyskane na szkoleniach.  

 

O firmie
UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA OD 1 STYCZNIA 2015 ZMIENIAJĄ SIĘ PRZEPISY DOTYCZĄCE
ZWOLNIEŃ Z OBOWIĄZKU PROWADZENIA EWIDENCJI PRZY ZASTOSOWANIU KAS FISKALNYCH.
ABY PRZECZYTAĆ ROZPORZĄDZENIE WYSTARCZY KLIKNĄĆ NA PODKREŚLONY TEXT POWYŻEJ LUB TUTAJ.

Nasza firma znana na rynku lokalnym pod nazwą ANTECH24 uznana jest za najprężniej działającą. Dzieje się tak dlatego, że cechujemy się dużym doświadczeniem, albowiem działamy na rynku już od roku 1993. Nasza firma powstała na fundamencie Zakładu Naprawy Maszyn Biurowych, co sprawia, że nie tylko kontynuujemy ową działalność, ale także wprowadzamy wielką ilość nowin oraz innowacji.
W miarę upływu czasu, wciąż powiększaliśmy naszą działalność dzięki czemu zyskiwała ona nowe aspekty działania. Dziś możemy mówić, iż misją firmy stał się profesjonalizm i fachowość, który to wykorzystywany jest każdego dnia w naprawie urządzeń fiskalnych i urządzeń sklepowych, a także w sprzedaży oraz montażu systemów alarmowych i monitoringu obiektów.
Warto powiedzieć, że firma ANTECH24 jest jedną z pierwszych w województwie lubuskim, pośród tych, które to działają w branży kasowej. Mimo faktu, że na rynku jest coraz bardziej zaostrzona konkurencja, to jednak systematycznie wzrasta ilość klientów naszej firmy , albowiem doskonale zdają sobie oni sprawę, iż jakość oferowanych przez nas usług jest bardzo wysoka, ale także zróżnicowana. Co więcej kupując u nas urządzenia typu kasy fiskalne, czy też wagi sklepowe każdy klient może liczyć na szereg promocji, które sprawiają, że oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna.
Oferta firmy ANTECH24
Współcześnie oferta naszej firmy jest bardzo duża i zróżnicowana. Taka sytuacja sprawia, że możecie zakupić tutaj:
Urządzenia fiskalne i sklepowe w skład, których wchodzą metkownice, nowoczesne krajalnice oraz główny element wyposażenia wszystkich sklepów, czyli kasy fiskalne które to mogą pracować z systemem sprzedaży lub bez systemu.
Niewątpliwie wielką popularnością cieszą się także oferowane przez nas drukarki fiskalne, które wyróżniają się nowoczesnością oraz stworzone są z mocnych materiałów, dzięki czemu mogą służyć wiele lat bez potrzeby naprawy czy też wymiany.
Charakterystycznym elementem działalności naszej firmy jest także legalizacja wag, dzięki czemu klienci mogą nie tylko kupić wagę ale również skorzystać z usługi legalizacji starej wagi.
Znakomicie sprzedają się u nas także czytniki kodów, które to niezbędne są w każdym sklepie działającym fachowo i profesjonalnie na rynku.
Naszym klientom oferujemy także systemy alarmowe oraz monitoring obiektów.
Nowość ! Aby sprostać oczekiwanią naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty Podpis elektroniczny, który wyrabiamy w naszej siedzibie w ok 15 min lub w siedzibie klienta w ok 30 min.
Nowość ! Wyświetlacze LED tekstowe i graficzne Polskiego producenta RGB Technology.

Ostatnią zaletą, którą cechuje się nasza firma jest także sprawny serwis. Dzięki temu zawsze, kiedy zakupiony sprzęt ulegnie awarii, możesz liczyć na szybką i profesjonalną naprawę urządzenia.
Serwis dostępny jest przez całą dobę i świadczy usługę naprawy, konserwacji a także przeglądów technicznych. Prowadzimy serwis na terenie następujących miejscowości i okolic :

Barlinek, Chojna, Choszczno, Dębno, Dobiegniew, Drezdenko, Gorzów Wlkp., Kostrzyn n/O.,
Krzyż Wlkp., Lipiany, Lubniewice, Międzychód, Międzyrzecz, Myślibórz, Ośno Lubuskie,
Pełczyce, Pyrzyce, Rzepin, Skwierzyna, Słubice, Strzelce Kraj. , Sulechów, Sulęcin, Świebodzin,
Torzym, Witnica, Zielona góra,

Nasza Firma ma wiele celów jednakże za nadrzędny uznaje się kreowanie doskonałego wizerunku na rynku, a także ciągłe rozwijanie i rozszerzanie nowych kanałów dystrybucji.
W swej codziennej pracy dążymy do ekspansji geograficznej oraz pozyskiwania nowych klientów.
Każdy klient, który dokonuje u nas zakupów ma do wyboru bogaty i różnorodny sprzęt, wyróżniający się wysoką, jakością oraz doskonałym działaniem.
Korzystając z naszej oferty mamy pewność, że zakupy będą udane!

Prowadzimy autoryzowany serwis wszystkich urządzeń sprzedawanych w naszym sklepie.


Kogo dotyczy obowiązek posiadania urządzenia fiskalnego?
Zgodnie z obowiązującym prawem, obowiązek zainstalowania kasy fiskalnej ma osoba fizyczna i prawna, która:
- prowadzi działalność gospodarczą, polegającą m.in. na sprzedaży towarów lub usług, na rzecz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej oraz rolników ryczałtowych,
- w danym roku finansowym przekroczyła określone obroty.

Jaki obrót zobowiązuje do zainstalowania urządzenia fiskalnego?
Przepisy prawa nakładają obowiązek instalowania urządzenia fiskalnego na każdą osobę fizyczną i prawną prowadzącą działalność gospodarczą, polegającą na sprzedaży lub świadczeniu usług na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz rolników ryczałtowych, która:
- w pierwszym roku rozpoczęcia działalności przekroczyła wysokość obrotów 20 000 zł,
- w minionym roku przekroczyła obrót 40 000 zł, w wypadku podmiotów kontynuujących działalność gospodarczą (drugi i kolejne lata prowadzenia działalności).

Kto jest zwolniony z obowiązku ewidencjonowania?
Usługi na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz rolników ryczałtowych przy łącznym spełnieniu warunków:
- każde świadczenie usługi udokumentowane fakturą,
- liczba wszystkich usług w poprzednim roku podatkowym mniejsza niż 50, liczba odbiorców tych usług mniejsza niż 20.
- zapłata za usługę w całości przelewem o tytule jednoznacznie wskazującym na transakcję, której dotyczy zapłata.

Czym się różni kasa fiskalna od drukarki fiskalnej?
Kasa fiskalna jest kompletnym systemem do rejestrowania sprzedaży, który może pracować samodzielnie. Drukarka fiskalna nie może pracować samodzielnie. Stanowi ona jedynie fragment systemu sprzedaży, a jej zadaniem jest gromadzenie informacji o obrocie handlowym i rejestrowanie ich w pamięci fiskalnej. Drukarkę fiskalną można stosować jedynie w połączeniu z komputerem PC i oprogramowaniem, które informacje o każdej operacji sprzedaży przesyła w odpowiedni sposób do drukarki fiskalnej, a ta wystawia stosowny paragon fiskalny (system POS).

Co to jest pamięć fiskalna urządzenia i kiedy należy ją wymienić?
Pamięć fiskalna urządzenia to zabezpieczony (najczęściej zalany żywicą) element zapamiętujący dane o obrotach. Pamięć fiskalną kasy należy wymienić w przypadku jej zapełnienia lub uszkodzenia. Pojemność pamięci określona w rozporządzeniu wynosi minimum 5 lat.

Co to jest paragon fiskalny?
Jest to dokument fiskalny z dokonanej sprzedaży, wydrukowany przez kasę rejestrującą i przekazywany nabywcy w momencie sprzedaży.

Co to jest wydruk niefiskalny?
Jest to każdy, niezawierający transakcji sprzedaży dokument wydrukowany przez urządzenie fiskalne przed jego fiskalizacją oraz każdy inny dokument niezawierający transakcji sprzedaży, dopuszczony programem pracy urządzenia do druku, poza paragonem fiskalnym, fakturą VAT i raportami fiskalnymi.

Co to jest kopia elektroniczna paragonu?
Kopia elektroniczna paragonu (EJ – Electronic Journal) jest elektronicznym zapisem wystawionego paragonu, zapisanym na karcie SD/SDHC (tzw. Informatycznym Nośniku Danych).

W jaki sposób można przejrzeć paragony zapisane w postaci elektronicznej?
Elektroniczna kopia paragonów jest wygodnym i łatwym w obsłudze narzędziem do archiwizacji danych sprzedażowych. Do urządzeń POSNET, bezpłatnie oddajemy Naszym użytkownikom dwa programy – Archiwizer i Archiwizator. Dzięki nim w łatwy i przystępny sposób odnajdziesz każdy paragon wystawiony na danym urządzeniu fiskalnym.

Jakie są korzyści ze stosowania kopii elektronicznej paragonu?
Brak konieczności drukowania papierowych kopii paragonów.
Znaczna redukcja kosztów ponoszonych na materiały eksploatacyjne (rolki kasowe). Likwidacja problemów logistycznych i ograniczenie nakładów finansowych związanych z przechowywaniem „tradycyjnych” kopii paragonów przez okres 5 lat.
Uniwersalna karta SD/SDHC jako Informatyczny Nośnik Danych.
Łatwość przechowywania dużej ilości danych (na karcie SD 2GB można zapisać zawartość co najmniej 3330 standardowych rolek papieru). Szybki i łatwy dostęp do zarchiwizowanych w ten sposób danych. Karta obsługiwana przez wiele rodzajów urządzeń umożliwiających kopiowanie i archiwizowanie danych.
Zabezpieczone elektronicznie dane.
Możliwość weryfikacji autentyczności danych również bez udziału urządzenia fiskalnego, z którego pochodzą (zarchiwizowanych na innych nośnikach).
Bezpieczeństwo danych.
Dowolna ilość zapasowych kopii na dowolnych nośnikach danych (płyty CD, DVD, komputer, dyski przenośne, pendrive).
Pamięć podręczna w urządzeniu.
W przypadku zapełnienia bądź braku Informatycznego Nośnika Danych (IND) w urządzeniu można na nim rejestrować sprzedaż przez okres 3 dni, po których konieczna jest archiwizacja danych na IND.
100 metrowa rolka kasowa.
Trzykrotnie dłuższa od dotychczasowej rolka oryginału to mniejsza częstotliwość wymiany papieru, a więc szybsza i bardziej płynna obsługa klientów (dotyczy drukarek Posnet Thermal FV, Posnet Thermal HS).


Co robić z oryginałami paragonów?
Oryginały paragonów należy wręczać klientowi, w momencie dokonania operacji sprzedaży.

Czy kasy i drukarki Posnet obsługują walutę Euro?
Możliwość obsługi w Euro oraz w innych walutach posiadają kasy: Posnet Bingo HS, Posnet Neo EJ, Posnet Neo EJ Plus, Posnet Neo Plus, Posnet Combo, Posnet Mobile, oraz drukarki: Posnt Temo HS EJ, Posnet Thermal 5V, Posnet Thermal FV EJ, Posnet Thermal HS, Posnet Thermal HS EJ, Posnet Thermal A EJ, Posnet Thermal A HS EJ.

Co to jest i kiedy należy wykonać raport dobowy?
Raport dobowy jest podstawowym fiskalnym raportem rozliczeniowym. W raporcie dobowym zawarte są informacje będące podstawą do rozliczenia podatkowego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, jeśli w danym dniu realizowano sprzedaż, raport dobowy należy wykonać po zakończeniu sprzedaży, najpóźniej następnego dnia przed rozpoczęciem sprzedaży.

Co to jest i kiedy należy wykonać raport miesięczny?
Jest to raport zawierający wszystkie raporty dobowe zapisane w pamięci fiskalnej w danym miesiącu oraz podsumowanie tych raportów. Raport miesięczny można wykonać pierwszego dnia kolejnego miesiąca, po wykonaniu ostatniego raportu dobowego w minionym miesiącu.

Czy istnieje obowiązek wykonywania przeglądów technicznych urządzeń fiskalnych?
Tak i wymaga tego Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2008 w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać urządzenia rejestrujące, oraz stosowania tych urządzeń przez podatników.

Kto dokonuje przeglądów serwisowych?
W świetle obowiązujących przepisów, serwis urządzeń fiskalnych może świadczyć wyłącznie wyznaczona przez producenta firma posiadająca autoryzację i przeszkolenie w zakresie świadczenia serwisu. Każdy serwisant powinien legitymować się identyfikatorem (ze zdjęciem), na którym umieszczona są: data ważności oraz zakres posiadanych uprawnień.

Na czym polega fiskalizacja kasy?
Fiskalizacja jest jednorazową i nieodwracalną operacją polegającą na trwałym zapisie numeru NIP podatnika do modułu fiskalnego. Fiskalizacja powoduje przełączenie kasy w tryb fiskalny, w którym raporty dobowe zawierające sprzedaż dzienną i zapisują się do pamięci fiskalnej. Fiskalizacji dokonuje uprawniony serwisant na wiosek użytkownika kasy. Przeprowadzoną fiskalizację należy w ciągu 7 dni zgłosić do właściwego dla podatnika Urzędu Skarbowego.

Co to jest numer ewidencyjny kasy fiskalnej?
Jest to numer nadawany przez właściwy Urząd Skarbowy. Powinien być naniesiony na urządzenie w sposób trwały i widoczny, oraz zapisany w książce kasy.

Co to jest numer unikatowy kasy fiskalnej?
Jest to numer nadawany przez producenta, wpisany do pamięci fiskalnej w trakcie ufiskalnienia.

Czy należy powiadomić Urząd Skarbowy o zainstalowaniu urządzenia fiskalnego?
Tak. Niezgłoszenie urządzenia fiskalnego do Urzędu Skarbowego w ciagu 7 dni od fiskalizacji urządzenia, może grozić nałożeniem kary.

Jak uzyskać zwrot pieniędzy z Urzędu Skarbowego za zakup kasy fiskalnej?
Aby uzyskać zwrot należy:
1. Zgłosić zamiar rozpoczęcia ewidencji sprzedaży za pomocą kasy rejestrującej przed jej instalacją.
2. Wykonać w terminie fiskalizację kasy.
3. W ciągu 7 dni od fiskalizacji zgłosić rozpoczęcie rejestracji do naczelnika Urzędu Skarbowego.
4. Przedstawić oryginał faktury potwierdzającej nabycie kasy wraz z dowodem zapłaty całej należności za kasę.
UWAGA: Należy pamiętać, że ulga może zostać wycofana, jeżeli w ciągu 3 lat podatnik wyrejestruje urządzenie fiskalne.

Co zrobić gdy urządzenie fiskalne ulegnie awarii?
W przypadku gdy urządzenie fiskalne ulegnie awarii lub się zepsuje, należy zaprzestać prowadzenia sprzedaży, do czasu całkowitego usunięcia przyczyn awarii. Sprzedaż można kontynuować przy skorzystaniu z rezerwowego urządzenia fiskalnego. Awarię należy zgłosić firmie sprawującej serwis tego urządzenia (dane kontaktowe serwisu znajdziesz w książce serwisowej urządzenia).

Czy w przypadku prowadzenia praktyki lekarskiej, prawniczej lub innej działalności poza stałym adresem prowadzenia tejże działalności, należy posiadać urządzenie fiskalne?
Tak. W przypadku wizyt u klienta należy posiadać urządzenie fiskalne. W naszej ofercie znajdują się przenośne (mobilne) urządzenia fiskalne, które zmieszczą się do każdej torby i kieszeni.

Czy rozliczanie świadczeń wyłącznie na podstawie kontraktu z NFZ zwalnia z obowiązku posiadania urządzenia fiskalnego?
Udzielanie świadczeń wyłącznie na podstawie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia zwalnia z obowiązku posiadania urządzenia fiskalnego.

Jakie są sankcje za niedopełnienie obowiązku zainstalowania urządzenia fiskalnego?
Podatnik, który nie rozpocznie w terminie stosowania kasy rejestrującej, narażony jest na sankcje karne skarbowe. Nieprawidłowości w ewidencjonowaniu sprzedaży za pomocą kasy fiskalnej są karane tak samo, jak nieprawidłowości w prowadzeniu księgi podatkowej. W wypadku podatników VAT zignorowanie obowiązku posiadania kasy fiskalnej może skutkować dodatkowym zobowiązaniem podatkowym w wysokości odpowiadającej 30% kwoty podatku naliczonego przy nabyciu towarów i usług. Jeśli lekarz świadczy jedynie usługi medyczne, nie jest jednak płatnikiem VAT, ponieważ usługi te są zwolnione z podatku VAT. W razie niedopełnienia obowiązku zainstalowania kasy fiskalnej nie zostanie ukarany dodatkowym zobowiązaniem podatkowym, ale osoba taka odpowiada za przestępstwo skarbowe, a w przypadkach mniejszej wagi - wykroczenie skarbowe. Naruszeniem prawa jest tu nie tylko niezainstalowanie kasy, ale też niedopełnienie obowiązku ewidencjonowania przychodów przy jej użyciu. Grzywna za wykroczenie skarbowe obecnie może być wymierzona w granicach od 131,70 zł do 26340 zł. W sytuacji, gdy w sprawie o wykroczenie skarbowe prowadzone jest postępowanie mandatowe, górna granica grzywny nałożonej mandatem nie może przekroczyć podwójnej wysokości minimalnego wynagrodzenia (aktualnie 2634 zł). W przypadku przestępstwa skarbowego kwoty te są znacznie wyższe.

Jakie kary mogą zostać nałożone na podmiot, który użytkuje urządzenie fiskalne niezgodnie z obowiązującymi przepisami?
Użytkowanie kasy niezgodnie z obowiązującymi przepisami prawa grozi następującymi konskwencjami:
- utrata prawa do odliczenia 90% wartości kasy,
- utrata prawa do odliczania od podatku należnego 30% podatku naliczonego przy nabywaniu towarów i usług (nie dotyczy osób fizycznych, które za ten sam czyn ponoszą odpowiedzialność za wykroczenie lub przestępstwo skarbowe)
- grzywna do 180 stawek dziennych. Ustalając stawkę dzienną, sąd bierze pod uwagę dochody sprawcy, jego warunki osobiste, rodzinne, stosunki majątkowe i możliwości zarobkowe; stawka dzienna nie może być niższa od 1/30 części najniższego miesięcznego wynagrodzenia w czasie orzekania w pierwszej instancji, ani też przekraczać jej czterystu krotności.

Jakie dokumenty potrzebne są przy zakupie urządzenia fiskalnego?
Przy zakupie kasy nie są wymagane specjalne dokumenty. Należy posiadać dane firmy: NIP, nazwę i adres prowadzenia działalności.

Jakie są obowiązki osoby posiadającej urządzenie fiskalne?
Osoba prowadząca sprzedaż przy użyciu urządzenia fiskalnego ma obowiązek:
- wydać oryginał paragonu kupującemu
- na koniec dnia sprzedaży wykonać raport dobowy fiskalny (nie później niż przed rozpoczęciem sprzedaży dnia następnego)
- na koniec miesiąca - wykonać pełny fiskalny raport okresowy (za ten miesiąc)
- zlecać serwisowi wykonanie przeglądu technicznego kasy (co najmniej raz na 24 miesiące)
- przechowywać w odpowiednich warunkach raporty (przez okres 5 lat od zakończenia roku podatkowego, w którym zostały rozliczone) i kopie paragonów (przez okres 2 lat od zakończenia roku podatkowego, w którym zostały wydane).

Jakie inne raporty można wykonać na urządzeniu fiskalnym?
Oprócz raportu dobowego i miesięcznego na urządzeniu fiskalnym możemy również wykonać:
- raporty: okresowy rozliczeniowy, zmianowy, wpłaty do kasy, wypłaty z kasy, stanu kasy, serwisowy, zmiany stawek PTU, zmiany czasu
- statystyki: sprzedaży (ilościowo – wartościowe), grup towarowych, kasjerów, opakowań zwrotnych, form płatności, rabatów / narzutów.

Co należy zrobić gdy wystąpi błąd przy wystawianiu paragonu?
Po zakończeniu sprzedaży i wydrukowaniu paragonu kasa nie pozwala na korekty. Można jednak klientowi zamienić towar na wolny od wad, a jeżeli konieczny jest zwrot gotówki to należy spisać tzw. "protokół zwrotu towaru" dołączając oryginał paragonu od klienta, na odwrocie którego umieszczamy dane osobowe klienta i jego podpis.

Czy należy wystawić paragon w przypadku gdy klient prosi o wystawienie faktury?
Tak. Wystawiony paragon należy podpiąć do kopii faktury

Jakie informacje zawiera paragon fiskalny?
Paragon fiskalny drukowany przez kasę musi zawierać następujące informacje:
- imię i nazwisko lub nazwę podatnika;
- adres punktu sprzedaży, a dla sprzedaży prowadzonej w miejscach niestałych - adres siedziby podatnika;
- NIP;
- kolejny numer wydruku;
- datę i czas (godzinę i minutę) sprzedaży;
- nazwę towaru lub usługi;
- cenę jednostkową towaru lub usługi;
- ilość i wartość sprzedaży;
- wartość sprzedaży i kwoty podatku według poszczególnych stawek;
- wartość sprzedaży zwolnionej z podatku;
- łączną kwotę podatku;
- łączną kwotę należności;
- kolejny numer paragonu fiskalnego;
- kolejny numer kasy i oznaczenie kasjera - przy więcej niż jednym stanowisku kasowym;
- logo fiskalne
- numer unikatowy pamięci fiskalnej kasy.
Dodatkowo na paragonie mogą pojawić się inne informacje, jak: linie opisu, kod kreskowy, teksty reklamowe.

Jak wygląda kontrola urządzenia fiskalnego przez pracownika Urzędu Skarbowego?
Kontrola urządzenia fiskalnego przez pracownika Urzędu Skarbowego polega na sprawdzeniu:
-stanu technicznego kasy
- nienaruszalności plomb
- prawidłowości obsługi klienta (wydawanie paragonów, reklamacje, zwroty)
- dobowego raportu fiskalnego
- zaprogramowania kasy (nagłówek, nazwy i ceny towarów, przyporządkowanie stawek VAT do towarów)
- numeru fabrycznego, unikatowego i ewidencyjnego (po nadaniu nr ewidencyjnego przez U.S. należy zapisać go trwale na obudowie kasy w widocznym miejscu)
- książki serwisowej (musi być zawsze przy kasie).

 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Kasy,wagi,drukarki fiskalne Gorzów Wielkopolski ], [ Pogwarancyjna naprawa Systemy alarmowe Gorzów Wielkopolski ], [ Gwarancyjna naprawa Kasy,wagi,drukarki fiskalne Gorzów Wielkopolski ], [ Gwarancyjna naprawa Systemy alarmowe Gorzów Wielkopolski ],

Serwis pogwarancyjny Gorzów Wielkopolski
Antech24 Marek Łukaszewicz

Serwis gwarancyjny Gorzów Wielkopolski
Antech24 Marek Łukaszewicz

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Kasy,wagi,drukarki fiskalne :
-

Axis


-

CAS


-

Dibal


-

Digi


-

Elzab


-

Emar


-

Farex


-

Fawag


-

Iincotex


-

Mettler-Toledo


-

Novitus


-

Posnet


-

Radwag


-

Sharp


-

TSC


-

Tscale


-

Yakudo


-

USŁUGA: legalizacja wagSystemy alarmowe :
-

DSC


-

Satel


-

USŁUGA: instalacje systemów alarmowych


-

USŁUGA: instalacje telewizji przemysłowejKasy,wagi,drukarki fiskalne :
-

Axis


-

CAS


-

Dibal


-

Digi


-

Elzab


-

Emar


-

Farex


-

Novitus


-

Posnet


-

Radwag


-

Sharp


-

Tscale


-

Yakudo


-

USŁUGA: legalizacja wagSystemy alarmowe :
-

Satel


-

USŁUGA: instalacje systemów alarmowych


-

USŁUGA: instalacje telewizji przemysłowejSerwis naprawa kasy, wagi, drukarek fiskalnych Gorzów Wielkopolski :


Instalacja, programowanie, szkolenie, uruchomienie modułu fiskalnego fiskalizacja, legalizacja, okresowy przeglądy techniczny i odczyt kasy, wagi, drukarki fiskalnej. Wymiana pamięci fiskalnej po zapełnieniu. Wytarowanie, wypoziomowanie, wzorcowanie, sprawdzenie czułości i dokładności, kalibracja wagi fiskalnej.


Serwis naprawa montaż systemów alarmowych Gorzów Wielkopolski :


Urządzenie: czujniki i detektory, rejestratory, centrale, baterie, sygnalizatory, moduły GSM, klawiatury, kamerki IP, kamery przemysłowe. Usługi w zakresie ochrony osób i mienia: projekt i montaż systemów alarmowych, kalibracja i konfiguracja, kontrola dostępu, zdalny monitoring, rozbudowa i modernizacja.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl