Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Sklep Jubilerski Diament

Adres: 

88-100 Inowrocław

Królowej Jadwigi 21

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Szeroki zakres usług, doświadczenie osoby zegarmistrza, wysoka jakość przyrządów, oraz troska o zadowolenie klientów naszego sklepu, gwarantują wysoki poziom oferowanych usług. Obecnie naprawiamy wszystkie zegarki i zegary dostępne na rynku oraz oferujemy fachowe doradztwo w zakresie zakupu.

Nasi zegarmistrzowie wykonują szereg usług takich jak:

 • naprawy zegarków mechanicznych,
 • naprawy zegarków kwarcowych,
 • naprawy zegarów ściennych,
 • naprawy antyków,
 • wymiany mechanizmów w zegarkach kwarcowych ,
 • wymiany baterii,
 • wymiary baterii z testem szczelności,
 • naprawę w przypadku problemów z wodoszczelnością zegarka
 • polerowanie kopert zegarków złotych czy stalowych
 • wymiana/dorabianie szkieł,
 • wymiana pasków/bransolet,
 • wymiana teleskopów

WYCINEK Z HISTORII …
Powstanie sklepu internetowego "zegarki-diament" jest nierozerwalnie związane z istniejącym od 1990-go roku sklepem "Czas - Serwis" zlokalizowanym przy ulicy Królowej Jadwigi 21 i oferującym wyroby jubilerskie i zegarmistrzowskie. Od czasu , gdy istniejemy tj. od 1993 roku jako Sklep Jubilerski „Diament” , a wcześniej od 1990 roku „Czas – Serwis”, mając pokoleniowe tradycje zegarmistrzowskie wyrobiliśmy sobie przekazywaną z ust do ust opinię rzetelnych fachowców.

 

Naszymi klientami są przede wszystkim mieszkańcy Inowrocławia i okolic. Do naszych zegarmistrzów zjeżdżają po poradę jaki zegarek kupić oraz po naprawę swoich ulubionych czasomierzy klienci z Bydgoszczy , Poznania i Torunia . Kuracjusze spędzający czas w inowrocławskich sanatoriach spacerując po Parku Solankowym i tężniach zaglądają do naszego sklepu nie mogąc nadziwić się wyborowi asortymentu . Dzięki nim sprawdziliśmy się w wysyłce zegarów stojących z pełnym serwisem zegarmistrzowskim . Dotyczy to fachowego ustawienia zegara na miejscu w mieszkaniu , regulacji chodu i instrukcji obsługi na miejscu . Zawoziliśmy zegary do Krakowa , Lidzbarka Warmińskiego , Hajnówki koło Białowieży .

Rzetelność usług handlowych i zegarmistrzowskich wyrobił w nas senior rodu , Antoni Meller , który już w czasie wojny zaczął naprawiać zegarki i od 1945 roku pracował w zakładzie zegarmistrzowskim . W tamtych czasach zegarki kieszonkowe przerabiano na naręczne . Pomocy potrzebowały zegarki radzieckiej produkcji , w których osie balansowe i brud z powodu złej szczelności były najsłabszymi punktami , ale konstrukcyjnie solidnie zbudowane , są rarytasem w obecnych czasach . Budziki i zegary zawsze naprawiano i gdy następne , młodsze pokolenie dojrzało do tej pracy , przerzucono tą dziedzinę zegarmistrzostwa w młodsze ręce . Tym bardziej , że syn Antoniego , Jan , 0d 1982 roku mistrz zegarmistrzowski , zdobył zawód tokarza i jest w stanie wytoczyć każdą część do zegara i zegarka .

Młodsze pokolenie z zapałem podejmowało wyzwanie i synowie pana Antoniego naprawiali coraz bardziej precyzyjne zegarki ; automatycznie nakręcające się , chronografy itp.

Na początku lat osiemdziesiątych pojawiły się na rynku zegarki kwarcowe z odczytem elektronicznym , który obecnie inspiruje projektantów desinerskich czasomierzy . Synowie zafascynowanie tzw. elektronikami skończyli kurs naprawy zegarków kwarcowych i tym samym „uczeń przerósł mistrza” .

NASZ SKLEP STACJONARNY

Jako jeden z nielicznych sklepów internetowych posiadamy również sklep stacjonarny. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego sklepu na ulicy Królowej Jadwigi 21 w Inowrocławiu. Zapraszamy do odwiedzin, w celu porozmawiania, zasięgnięcia opinii, wybrania osobiście zegarka spośród wielu modeli dostępnych na naszych półkach.
Sklep znajduje się sto pięćdziesiąt metrów od przelotowej trasy północ – zachód Polski , na głównej ulicy handlowo – usługowej Inowrocławia, ulicy Królowej Jadwigi .

MOTTO…

Nasze motto – najlepszy zegarek to ten, kupiony u zegarmistrza.

USŁUGI ZEGARMISTRZOWSKIE

Szeroki zakres usług, doświadczenie osoby zegarmistrza, wysoka jakość przyrządów, oraz troska o zadowolenie klientów naszego sklepu, gwarantują wysoki poziom oferowanych usług. Obecnie naprawiamy wszystkie zegarki i zegary dostępne na rynku oraz oferujemy fachowe doradztwo w zakresie zakupu.

Nasi zegarmistrzowie wykonują szereg usług takich jak:

naprawy zegarków mechanicznych,
naprawy zegarków kwarcowych,
naprawy zegarów ściennych,
naprawy antyków,
wymiany mechanizmów w zegarkach kwarcowych ,
wymiany baterii,
wymiary baterii z testem szczelności,
naprawę w przypadku problemów z wodoszczelnością zegarka
polerowanie kopert zegarków złotych czy stalowych
wymiana/dorabianie szkieł,
wymiana pasków/bransolet,
wymiana teleskopów.
100% ORYGINALNE PRODUKTY

Oferujemy w 100% oryginalne produkty renomowanych firm największych koncernów group produkujących zegarki. Gwarantujemy 100% oryginalności zegarków zamówionych w naszym sklepie. Jesteśmy autoryzowanym diler wszystkich oferowanych przez nas marek zegarków zapewniamy, że każdy produkt oferowany przez sklep zegarki-diament jest w 100% oryginalny, posiada gwarancję producenta, lub polskiego dystrybutora, oryginalne opakowanie oraz instrukcję.
Nasz sklep nie oferuje replik, podrobionych, czy też używanych produktów oraz zegarków pochodzących z nieautoryzowanych kanałów dystrybucji.

KONTAKT do sklepu zegarki-diament.pl

Nasi Doradcy czekają na Państwa w godzinach:
poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
sobota 9:30 - 13:30

Możesz się z nami skontaktować wysyłając email na adres:

sklep@zegarki-diament.pl

lub dzwoniąc na numery:

INFOLINIA:

730-949-730
52-357-32-55

Odbiór osobisty towarów zamówionych przez Internet w naszym sklepie Jubilerskim Diament:
poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
sobota 9:30 - 13:30

Adres naszego salonu sprzedaży:

Sklep Jubilerski DIAMENT
Ul. Królowej Jadwigi 21
88-100 Inowrocław

Właścicielem sklepu Zegarki-Diament.pl jest firma:

SKLEP JUBILERSKI DIAMENT Zuzanna Meller
Ul. Królowej Jadwigi 21
88-100 Inowrocław
NIP 556-001-20-47 REGON 090435475
Numer naszego rachunku bankowego:

ING Bank Śląski 98 1050 1139 1000 0091 3035 1191

Zapraszamy

Adidas od ponad 80 lat jest nieodłączną częścią świata sportu we wszystkich dziedzinach. Portofolio produktów obejmuje m.in. obuwie sportowe, odzież i sprzęt sportowy wykorzystujący nowe technologie. Grupa adidas jest globalnym liderem w branży artykułów sportowych i oferuje szeroki zakres produktów, które dostępne są na całym świecie.Historia marki Adriatica jest ściśle związana z powstaniem w 1852 roku w Montilier, firmy Swiss Watch Company. Wytwarzała ona czasomierze Adria i Adriatica do czasu II wojny światowej. W latach 60. XX w. marki znalazły nowych właścicieli, którzy zajęli się produkcją i promocją tych pięknych chronometrów.Atlantic – jest to szwajcarska firma produkująca zegarki. Została założona w 1888 roku w szwajcarskiej miejscowości Bettlach przez Eduarda Kummera. Początkowo firma nosiła nazwę EKB- Eduard Kummer Bettlach , później zmienioną na Atlantic. Na początku swojej działalności firma zajmowała się produkcją podzespołów dla takich marek jak Certina czy Longines. W 1932 roku rozpoczęła produkcję własnych zegarków pod marką Atlantic. Ówcześnie były to, jedne z pierwszych na świecie zegarków wodoszczelnych. Firma "Atlantic" wynalazła mechanizm szybkiego przesuwu datownika za pomocą koronki.Casio - marka zbudowana przez japońskich tytanów pracy i wynalazczości. Jej bogatą gałąź stanowią zegarki charakteryzujące się różnorodnością, wielofunkcyjnością i smakiem formy. Doskonale trafiają w potrzeby ludzi, dla których zegarek, to nie tylko wskaźnik czasu. Powstawanie nowych serii, a w ich obrębie coraz ciekawszych, bardziej finezyjnych modeli świadczy o sile i znaczeniu marki.Certina jest szwajcarską firmą znaną od wielu lat na naszym krajowym rynku i rozpoznawaną jako produkującą uznanej jakości zegarki. Została ona założona w 1888 roku przez braci Adolfa i Alfreda Kurth. Siedziba firmy znajduje się w małej miejscowości w szwajcarskiej Jurze – w Grenchen. 
Tak rozpoczęty opis historii firmy, można byłoby prowadzić dalej w podobnej formie, opisując jej dzieje i osiągnięcia przez kolejne lata i dziesięciolecia. Tego typu zapisy można jednak znaleźć w wielu miejscach, dlatego w naszym opracowaniu spróbujemy wskazać pewne charakterystyczne dla firmy działania i identyfikujące ją osiągnięcia, oczywiście podpierając się konkretnymi, znanymi na rynku zegarkami.Citizen, to japońska marka, której początki sięgają drugiej połowy dwudziestego wieku. Już od początku swojego istnienia szczyci się świtowymi rekordami, które stają się milowymi kamieniami we współczesnej historii zegarków. I trudno się dziwić - w końcu mamy do czynienia z najbardziej twórczym technologicznie krajem świata.Firma Diesel powstała w 1978 r. Założona przez włoskiego projektanta Renzo Rosso w mieście Molvena we Włoszech jest kochana na całym świecie przez miłośników mody dla jej specyficznego dynamicznego stylu. Aspiracje Rosso sięgały wysoko i od zawsze chciał być numerem jeden, wykorzystując niszę w rynku mody. Zegarki Diesla zdecydowanie wyróżniają się wśród marek swoim innowacyjnym i niespotykanym designem. Projektanci zegarków z logo Diesla celowo lekceważą obowiązujące tendencje dyktatorów mody, tworząc własny, charakterystyczny, zgodny z ideą firmy, styl. Diesel jest niekwestionowanym liderem w tworzeniu zegarków odważnych, o niespotykanych i niecodziennych kształtach. Ich oryginalność dotyczy każdego elementu zegarka, a innowacyjność zaskakuje na każdym kroku.Firma Fossil powstała w 1984 roku. Jej założycielem był Tom Kartsotis, przedsiębiorca z Teksasu. Szybki rozwój firmy w latach osiemdziesiątych był spowodowany ciekawymi wzorami zegarków inspirowanych magazynami z lat trzydziestych i czterdziestych. Rozpoczynając biznes z 200 tysiącami dolarów, pod koniec lat osiemdziesiątych firma odnotowała obrót ponad 20 mln dolarów. 

Głównym założeniem marki Fossil było i jest tworzenie zegarków ciągle zmieniających się wraz z modą. Niekiedy odważnych, czasami ekstrawaganckich, ale zawsze w przystępnej cenie. Rezultatem takiej polityki jest ogromna kolekcja spełniająca wymagania każdego, kto ceni sobie oryginalny i nietuzinkowy wygląd.

 Lorus to marka dla ludzi młodych i młodych duchem.
Aktywnych, pozytywnie nastawionych do życia i potrafiących się nim cieszyć każdego dnia. Ludzi, dla których zegarek jest czymś więcej niż tylko narzędziem wskazującym czas. Jest czymś, co cieszy oraz wyraża energię i witalność osoby, która go nosi. Lorus charakteryzuje się wysoką jakością mechanizmów, wykonania i ciekawymi projektami. Jest częścią Seiko Watch Corporation i istnieje na międzynarodowych rynkach nieprzerwanie od kwietnia 1982 roku. W ciągu lat swojej działalności zdobyła setki milionów konsumentów na całym świecie. Marka została doceniona w Ameryce Północnej, Europie, Afryce i Oceanii.

 Manufaktura Maurice Lacroix wciąż udowadnia, że jej przynależność do najlepszych firm zegarkowych na świecie nie jest przypadkowa. Kreuje nowe wyzwania, by następnie zaskoczyć nietypowymi i oryginalnymi rozwiązaniami. Filozofia marki koncentruje się wokół poszukiwania nowych rozwiązań w dziedzinach, w których wydawałoby się, że wszystko zostało już odkryte. Przełamywanie barier technologicznych i mentalnościowych, pozwala na innowacyjność wyróżniającą Maurice Lacroix spośród innych marek a rzeczywiste osiągnięcia plasują firmę w gronie manufaktur na bardzo wysokiej pozycji.

 Seiko to marka ciągle zmieniająca się. Od roku 1881 wyznacza kierunki sztuki zegarmistrzowskiej i nadal konsekwentnie dąży do okrywania nowych technologii budowy zegarka. Najlepszym przykładem jest historia modelu Quartz Astron. W 1969 model ten był pierwszym na świecie zegarkiem używającym technologii kwarcowej. Był to krok milowy w zegarmistrzostwie, który zmienił sposób mierzenia czasu.

 Ostatnio dużo zmian w branży zegarkowej. Niektóre marki zegarków nie są już na czasie, inne marki, tak jak Skagen Denmark, wręcz przeciwnie, szturmem zdobywają rynek. Zegarki Skagen należą do segmentu marek design, warto zapoznać się z tą marką trochę bliżej. Zegarki marki Skagen pojawiły się na rynku w czerwcu 2010. Dystrybutor tej marki w Polsce, Brand Watches Poland, uruchomił od 2010r. 90 punktów sprzedaży w prestiżowych lokalizacjach w Polsce i nadal rozbudowuje swoją sieć dystrybucji. Adresy punktów sprzedaży podane są na stronie internetowej dedykowanej Skagen: http://www.skagendenmark.pl/gdzie-kupic

 Marka Timex jaką znasz dzisiaj rozwija się i ewoluuje od ponad 155 lat. Pasja, która miała swój początek w małym warsztacie zegarmistrzowskim w Waterbury w Connecticut, przeobraziła się w jednego z najbardziej innowacyjnych i dynamicznych wytwórców zegarków na świecie. Od samego początku, bezprecedensowy sukces marki Timex można przypisać jej zamiłowaniu do odwagi w innowacjach. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych metod produkcji w przemyśle o statycznej naturze, Timex zrewolucjonizował przemysł zegarmistrzowski i stworzył cenioną markę konsumencką z produktami w kategoriach turystycznej, sportowej oraz klasycznej.

 Tissot to wiodąca marka wśród zegarków o umiarkowanej cenie. Produkty tej firmy stanowią ponad połowę ogólnej wielkości sprzedaży w tym zakresie cenowym. Historia Szwajcarskiego producenta zegarków Tissot sięga połowy wieku dziewiętnastego, a dokładniej roku 1853, kiedy to Charles-Félicien Tissot założył manufakturę zegarmistrzowską Chs. Tissot end Fils. Dzięki pionierskim jak na tamte czasy technologiom zegarki Tissot szybko stały się cenionymi produktami w świecie producentów zegarków kieszonkowych. Od początku istnienia firmy Tissot głównym założeniem było dążenie do innowacyjności w budowie i funkcjach zegarków. Świat długo nie czekał na pierwszy sukces inżynierów firmy Tissot, bowiem już na przełomie 1929 i 1930 roku wypuszczony został na rynek pierwszy na świecie zegarek antymagnetyczny.

 Marka Q&Q pojawiła się na rynku po raz pierwszy w roku 1976. Produkowana niegdyś przez firmę JAPAN CBM CORPORATION, będącą członkiem koncernu CITIZEN, aktualnie wytwarzana jest przez CITIZEN WATCH Co., Ltd. Historia koncernu sięga roku 1918, kiedy to założona została „firma-matka”, Shokosha Watch Research Institute. W 1924 roku na rynek trafiły pierwsze zegarki z logiem CITIZEN, a 6 lat później utworzono specjalistyczny oddział firmy, CITIZEN WATCH Co., Ltd., zajmujący się wyłącznie badaniami, rozwojem i produkcją co raz to nowocześniejszych technologicznie czasomierzy.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Zegarki Inowrocław ],

Serwis pogwarancyjny Inowrocław
Sklep Jubilerski Diament

Serwis gwarancyjny Inowrocław
Sklep Jubilerski Diament

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Zegarki :
-

Adriatica


-

Atlantic


-

Bulova


-

Casio


-

Certina


-

Citizen


-

Delbana


-

Diesel


-

Doxa


-

Edox


-

Enicar


-

Epos


-

Esprit


-

Eterna


-

Festina


-

Fortis


-

Fossil


-

Grovana


-

Guess


-

Lacoste


-

Lecoultre


-

Longines


-

Lorus


-

Movado


-

Nautica


-

Omega


-

Pierre Ricaud


-

Police


-

Rado


-

Roamer


-

Seiko


-

Skagen


-

Swatch


-

Timemaster


-

Timex


-

Tissot


-

Tommy Hilfiger


-

Vostok


-

Zenith


-

Zodiac


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa zegarków Inowrocław :


Naprawa, serwis i wymiana: szkła, tubusu, koronki, przycisków, uszczelek, szkieł mineralnych i szkieł szafirowych, osi, wałków, sprężyn, zębatek, łożysk. Montaż paska lub bransolety, klejenie elementów tarczy, obsadzanie wskazówki, naprawa mechanizmu zegarka, regulacja chodu, polerowanie koperty i bransolety, dopasowanie wałka i koronki, wymian baterii. Czyszczenie i smarowanie oraz regulacja, kontrola wodoszczelności, renowacja starych zegarków.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl