Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

AGMET

Adres: 

51-215 Wrocław

Zatorska 36

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Nasza działalność obejmuje kompleksowe usługi z zakresu montażu i serwisu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Przeprowadzamy instalację i naprawy klimatyzacji domowej, przemysłowej jak i również urządzeń chłodniczych. Swoim klientom oferujemy najlepsze modele oraz zapewniamy najkorzystniejsze rozwiązania dostosowane do potrzeb konsumenta.


Oferujemy montaż klimatyzacji:

 • w domach
 • w mieszkaniach
 • w biurach
 • w lokalach usługowych
 • i w innych specjalistycznych pomieszczeniach,

oraz chłodni przemysłowych:

 • Lady chłodnicze
 • Witryny chłodnicze
 • Regały chłodnicze
 • Wyspy chłodnicze oraz mroźnicze
 • Komory chłodnicze oraz mroźnicze


W zależności od zapotrzebowania proponujemy następujące typy klimatyzatorów:

  • klimatyzatory ścienne typu split:

   są to klimatyzatory, które najczęściej stosuje się w mieszkaniach i biurach o niewielkiej powierzchni. Charakteryzuje je cicha praca oraz estetyczny i subtelny wygląd. Jest w pełni zautomatyzowana i obsługuje się ją za pomocą bezprzewodowego pilota. Instaluje się je na ścianie w niewielkiej odległości od sufitu.
  • Klimatyzator przypodłogowo-podsufitowy:

   cechuje go nietypowy, cienki kształt, który montowany jest pod sufitem lub przy podłodze, dzięki czemu oszczędza się kubaturę pomieszczenia.
  • Klimatyzator kasetonowy:

   jednostka wewnętrzna klimatyzatora kasetonowego jest dopasowana do stelażu typowego sufitu podwieszanego, co pozwala w łatwy i estetyczny sposób dopasować go do wnętrza pomieszczenia. Podsufitowe umiejscowienie jednostki wewnętrznej umożliwia równomierne rozprowadzenie chłodnego powietrza.
  • Klimatyzator kanałowy:

   jednostka wewnętrzna jest całkowicie ukryta w przestrzeni między sufitem podwieszanym a stropem lub umieszczona w innym pomieszczeniu niż obsługiwane np. na strychu, poddaszu, itp. Do urządzenia podłączone są kanały powietrza obiegowego nawiewny i wywiewnych, których zakończenia w postaci kratek można umieścić w dowolnym miejscu np. w suficie podwieszanym lub na ścianie. Stosuje się raczej na większych obiektach.

Oferujemy również instalację systemu VRV.
Jest to inteligentny system klimatyzacyjny umożliwiający podłączenie do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć do 16 jednostek wewnętrznych. W wersji do jednoczesnego chłodzenia i ogrzewania możemy podłączyć do 8 jednostek wewnętrznych. W tym systemie uzyskujemy precyzyjną kontrolę temperatury przy wysokiej efektywności energetycznej. Jest to oczywiście system cichy i pracujący w szerokim zakresie temperatur. W ramach tego systemu mogą pracować jednostki wentylacyjne z odzyskiem ciepła co jeszcze bardziej zwiększa energooszczędność układu VRV. Wersje grzewczo-chłodzące dzięki gwarantowanej zewnętrznej temperaturze pracy -20 st. C mogą przejąć rolę jedynego źródła ciepła przy zużyciu energii konkurencyjnym z ogrzewaniem gazowym!

 

W naszej trosce jest również Wasze zdrowie i dobre samopoczucie!

 • Jednostka wewnętrzna to unikalny wystrój pomieszczenia - jednostki wewnętrzne posiadają unikalną stylistykę, idealnie komponują się z wyrafinowanym wnętrzem biura, mieszkania, lokalu użytkowego czy restauracji
 • Unikalny system oczyszczania plazmowego powietrza Neo Plasma - unikalny w swoim rodzaju system oczyszczania powietrza Neo Plasma, wyposażony jest w 12-sto stopniowe filtry bio - enzymatyczne, które w bardzo skuteczny sposób oczyszczają powietrze. Ta innowacyjna metoda „sterylizacji” powietrza pozwala na bardzo skuteczną eliminację kurzu, mikroskopijnej wielkości zanieczyszczeń, eliminuje nieprzyjemne zapachy, np. jedzenia czy dymu papierosowego.

Zastosowany system Neo Plasma powoduje rozkład komórki bakterii na filtrze i w konsekwencji jej obumarcie.
W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę klimatyzatorów renomowanych firm.

 

Na rynku chłodniczo-klimatyzacyjnym istniejemy od 1991 roku. Siedziba naszej firmy mieści się we Wrocławiu. W swojej ofercie posiadamy profesjonalne narzędzia, osprzęt do produkcji i serwisowania urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Naszym priorytetem jest wdrażanie technologii łączenia rur metodą VULKAN LOKRING – eliminującą lutowanie lub spawanie. Jesteśmy dystrybutorem produktów niemieckiej firmy VULKAN LOKRING na terenie całej Polski.

 

W naszej działalności staramy się przede wszystkim zapewnić naszym odbiorcom postępowe i nowoczesne metody produkcji i napraw sprzętu chłodniczego oraz klimatyzacyjnego. Naszym dużym osiągnięciem jest wdrożenie w polskim przemyśle chłodniczym technologii Vulkan Lokring. Największymi odbiorcami są światowe koncerny produkcyjne urządzeń chłodniczych m.in:

 

 • SAMSUNG

 • WHIRPOOL

 • LG ELECTRONICS

 • FRANKE-Gdynia

 • INDESIT

 • JUKA

 • BUNDY REFRIGERATION

 

a także przedstawicielstwa producentów zagranicznych jak: Bosch, oraz zakłady, warsztaty i hurtownie artykułów sprzętu serwisowego.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Klimatyzatory, wentylatory Wrocław ],

Serwis pogwarancyjny Wrocław
AGMET

Serwis gwarancyjny Wrocław
AGMET

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Klimatyzatory, wentylatory :
-

Carrier


-

De'Longhi


-

Inverter


-

LG


-

Samsung


-

Sharp


-

Whirpool


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa klimatyzatorów, wentylatorów Wrocław :


Dezynfekcja i odgrzybianie, pomiar ciśnienia, pomiar temperatury wylotowej. Naprawa lub wymiana agregatu. Czyszczenie parownika, filtrów, skraplacza, komory wentylacyjnej i wentylatorów. Sprawdzenie szczelności układu chłodniczego/grzewczego. Montaż, udrożnienie odpływu skroplin.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl