Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

AAK

Adres: 

94-035 Łódź

Bratysławska 8

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Nasz zakład prowadzi prowadzi usługi w zakresie naprawy, konserwacji i serwisu sprzętu gospodarstwa domowego dla firm oraz osób prywatnych na terenie Łodzi od 1982 roku. Już od ponad 30 lat nieustannie rozwijamy się, ciągle poprawiając jakość usług. Zajmujemy się naprawą elektrycznego sprzętu AGD, płyt indukcyjnych oraz podłączaniem sprzętu. Posiadamy uprawnienia SEP oraz do podstemplowania gwarancji.

Wieloletnia obecność naszej firmy na rynku pozwoliła nam zebrać bogate doświadczenie w temacie naprawy sprzętu AGD. Dzięki temu możemy maksymalnie skrócić czas, potrzebny na reparację, dzięki czemu będą mogli Państwo szybciej cieszyć się w pełni funkcjonalnym sprzętem i mieć pewność, że będzie to zrobione najlepiej jak tylko można.

Na potwierdzenie tych faktów wystarczy popytać znajomych, którzy korzystali kiedyś z naszych usług – z pewnością są zadowoleni.

Dodatkowo oferujemy Państwu profesjonalną usługę instalacji/montażu sprzętu AGD w miejscu wskazanym przez klienta.

Staramy się, aby Klient zawsze był w pełni usatysfakcjonowany, dojeżdżamy więc na miejsce zupełnie za darmo i również nieodpłatnie w razie konieczności zwozimy sprzęt do warsztatu!

Zapraszamy do przejrzenia naszej strony internetowej, zapoznania się z ofertą i mapką dojazdu.

Dziękujemy za zainteresowanie.

Serwis AGD Łódź

Oferta

Posiadamy uprawnienia do podstemplowania gwarancji instalacji elektrycznej i gazowej, dysponujemy uprawnieniami SEP. Zajmujemy się profesjonalną naprawą oraz instalacją/montażem następującego sprzętu AGD i urządzeń:

- Pralek automatycznych,
- Zmywarek automatycznych,
- Lodówek,
- Piekarników,
- Bojlerów elektrycznych,
- Kuchni gazowych,
- Płyt grzejnych ceramicznych,
- Płyt indukcyjnych,
- Przepływowych ogrzewaczy wody.
- Modułów, programatorów, silników.


Na terenie Łodzi dojeżdżamy do Klienta zupełnie za darmo! Naprawy dokonujemy w zależności od sytuacji na miejscu u Klienta lub w naszym warsztacie i zawsze dotrzymujemy terminów realizacji zlecenia.

Przekonaj się sam!

 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Piekarniki i kuchenki Łódź ], [ Pogwarancyjna naprawa Pralki, suszarki do ubrań Łódź ], [ Pogwarancyjna naprawa Płyty grzewcze Łódź ], [ Pogwarancyjna naprawa Zmywarki Łódź ],

Serwis pogwarancyjny Łódź
AAK

Serwis gwarancyjny Łódź
AAK

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Piekarniki i kuchenki :
-

AEG


-

Amica


-

Ardo


-

Ariston


-

Beko


-

Bosch


-

Candy


-

Electrolux


-

Gorenje


-

Indesit


-

Mastercook


-

Samsung


-

Siemens


-

Smeg


-

Teka


-

Zanussi


-

Inne / PozostałePralki, suszarki do ubrań :
-

AEG


-

Amica


-

Ariston


-

Beko


-

Blomberg


-

Bosch


-

Candy


-

Electrolux


-

Gorenje


-

Haier


-

Hoover


-

Indesit


-

LG


-

Mastrecook


-

Polar


-

Samsung


-

Siemens


-

Whirpool


-

Zanussi


-

Inne / PozostałePłyty grzewcze :
-

AEG


-

Akpo


-

Amica


-

Ariston


-

Beko


-

Bosch


-

Candy


-

Ciarko


-

Electrolux


-

Gorenje


-

Indesit


-

Mastercook


-

Samsung


-

Smeg


-

Teka


-

Zanussi


-

Zelmer


-

Inne / PozostałeZmywarki :
-

AEG


-

Amica


-

Ariston


-

Beko


-

Bosch


-

Candy


-

Electrolux


-

Gorenje


-

Indesit


-

Mastercook


-

Samsung


-

Siemens


-

Smeg


-

Whirpool


-

Zanussi


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa kuchenek, piekarników Łódź :


Naprawa lub wymiana programatorów, grzałek, palników, wyświetlacza LCD, pokręteł, generatora mocy, sterowania, płyt grzejnych, termostatu, wentylatora, zaworów, zegara mechanicznego lub elektronicznego, szyby. Sprawdzenie szczelności. Problemy z: termo-obiegiem, drzwiami, elektronika, grzaniem, temperaturą.


Serwis naprawa pralek, suszarki do ubrań Łódź :


Naprawa i wymiana modułów elektronicznych, termostatów, programatorów, uszkodzonych podzespołów, modułów sterujących, łożysk bębna, wyświetlacza LCD, łożysk silnika, hydrostatów, grzałki, zaworów, szczotek na silniku, amortyzatorów i teleskopów, silnika, czujników temperatury wody, pomp spustowych, paska napędowego, fartuchów i gum, blokady drzwi, elektrozaworu. Udrażnianie przewodów, odblokowanie drzwiczek, bębna, wymiana filtrów przeciwzakłóceniowych, przezwajanie wirników, Sprawdzanie i naprawa usterek powodujących zwarcie instalacji elektrycznej. Sprawdzanie i naprawa przyczyn wycieku i nieszczelności pralki.


Serwis Naprawa płyt grzewczych Łódź :


Objawy: płyta piszczy po wyłączeniu, sterowanie nie reaguje na dotyk - nie reaguje na naciśnięcie sensorów, nie wyświetlają się poziomy mocy, płyta jest źle podłączona, płyta wyświetla błąd, wyłącza się, wybija bezpiecznik, palnik lub palniki nie działają, pękła płyta lub szyba, nie wyrywa naczyń. Instalacja nowej płyty , kontrola prawidłowego podłączenia. Naprawa lub wymiana programatora, talerzy grzewczych – palników, pokręteł regulacji , wyświetlacza, modułu elektroniki i sterowania.


Serwis naprawa zmywarek Łódź :


Naprawa, serwis i wymiana: modułów sterujących, podzespołów elektronicznych, wyświetlacza, układu zasilania, przepływomierza, grzałki, pompy myjącej i spustowej, silnika zmywarki, Czyszczenie komory hydrostatu, płaszcza wodnego, dysz, zraszaczy, kanałów doprowadzających wodę do mycia, termostatów, programatorów, elektrozaworów. Ustalenie i naprawa przyczyn nieszczelności zmywarki, wycieków wody. Naprawa usterek powodujących zwarcia instalacji elektrycznej.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl